Jump to content

O serijama


dali_man

Recommended Posts

28 minutes ago, mare80 said:

Jel neko gledao ovu seriju?
Radjena po knjizi "Teror" Dena Simonsa...

Po meni sasvim dobra ekranizacija...

 

 

Prva sezona je vrlo dobra, radnja plitka ali serija je interesantna. Druga je malo komplikovana priča ali i ona je ok. Drugu preporučujem ljubiteljima japanske mitologije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, A sad said:

Nema nikakvih komentara za Babilon Berlin. Da li je gledao neko novu sezonu? Odgledao sam prvu epizodu i deluje mi da je pao kvalitet, ali dobro prvi utisak moze da vara. 

 

 

Kad ste vec raspolozeni za davanje predloga za gledanje da li moze neko meni da preporuci neku crime, mistery, thriller seriju ili neku istorijsku? 

 U trecoj sezoni vidno pao kvalitet, zapleti/obrti a posebno razresenje na kraju - amaterski.

Link to comment
Share on other sites

Заврших Mad Men. Одлична прича у феноменалном приказу '60их у Америци уз осврт на пар историјских догађаја који су дефинитивно обликовали исте. Конзистентни карактери, без распада током серије и врло квалитетна глума. Одличан кастинг такође.

 

Тек током 3. сезоне сам провалио да је креатор имао учешћа и у Сопрановима, дефинитивно се види печат претходног рада.

 

Послије Сопранових, Жице и Breaking Bad најбоља серија коју сам гледао.

 

Дефинитивно препорука.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Charlie Foxtrot said:

Zar postoji druga sezona :lol_2:

 

Neko je ovde pisao o drugoj sezoni inače ni ja nisam imao pojma da je snimljena. Pre pola godine je emitovana na TV-u. Prekomplikovana priča i mislim da će doći glave seriji. Još nije odlučeno da li će biti trećeg serijala što je prvi loš znak na putu otkazivanja.

Link to comment
Share on other sites

On 4/4/2020 at 7:06 PM, Crni Bombarder said:

Ja sam nedavno zavrsio prvu sezonu BB tek. Mnogo mi je da odmah krenem u drugu,pa ne bih komentarisao kvalitet.
Kazem mnogo jer vec pratim dve i to mi je dosta..sa trecom bi to bilo previse i bojim se da bih se nekako zamorio,a onda i zasitio.

Gledam "Dark" i to mogu da preporucim (misterija je,ali sa elementima sf)..ako nisi gledao..

 

Prva i druga sezona su jedna prica, one idu zajedno. Vrhunski odradjeno. Odgledao sam dve epizode trece sezone, za sad mi nije to to, ali gledljivo je, videcemo...

 

Gledao sam Dark, bolji mi je nego StrangerThings, ali jednostavno that is not my cup of tea.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da li je neko gledao The Wire (znam da većina jeste). Zanimaju me vaši utisci?
Trenutno sam na četvrtoj sezoni. Ne znam šta bih rekao, čitao sam razne komentare i recenzije, neki su je predstavljali kao the best ali iskreno meni nije nešto. Okej priča, gluma i može se reći da predstavlja pravu sliku.
P.S. da me ne shvatite pogrešno, serija je dobra ali izgleda da sam imao velika očekivanja.

Послато са Mi 9 Lite помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, mare80 said:

Jel neko gledao ovu seriju?
Radjena po knjizi "Teror" Dena Simonsa...

Po meni sasvim dobra ekranizacija...

 

Gledao ja prosle godine. Vrlo 'pitka' za gledanje.Odlicna glumacka ekipa. Preporuka. Drugu sezonu nisam gledao, nesto mi se ne dojmi.

Edited by MrTripleDouble
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

dosao sam na pola ove 3 nule serije i onako drzi dosta dobar nivo do sada. tematika je u osnovi slicna narkosu, gomori i sikariju (sa poslednja dva deli iste autore) ali nije kopija tih dela iako se bavi trgovinom kokaina. ovde je naglasak na siroj slici puta doge od prodavaca (delovi iz meksika), preprodavaca\ brokera (amerikanci) i kupaca (mafija iz kalabrije). poprilicno je prica dobro uvezana a i s obzirom da je sama tematika vec sada ozbiljno izeksploatisana kroz filmove i serije likovi i glumci koji ih tumace su ti koji moraju da ponesu najveci deo zadatka a ovde su poprilicno autenticni i zanimljivi.

Quote
  • TV GONIČ: ZeroZeroZero
    tv-gonic-zerozerozero-43-before-after-40
    • TV GONIČ: ZeroZeroZero

    Uprkos značajnom trudu Skandinavije, Italije i Francuske, svetski relevantna TV fikcija je i dalje talac anglo-saksonskih estetskih i moralnih koncepata. Srećom, Stefana Sollimu boli k. za to.

  •  

 

Edited by riviera
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Rešio da isproban HBO OD i da odmorim malo Torrente...Imam ga dugo, a nikad nisam koristio...oni VOD meniji su me valjda smarali.

 

Solo gledam Strikeback koju su mi ortaci davno, davno preporučili. Teroristi, pucačina, sex. I... Short Change Hero kao špica [emoji106]

Ok to je stara stvar...ne umara mozak.

 

Sa gospođom sam otkrio kombinaciju The 4400, The Leftovers, The Returned... -> Manifest (2018). Ništa too fancy [emoji6], ali nije na odmet malo misterije da se ubiju dugi sati / dani izolacije.

 

 

 

Sent from 127.0.0.1

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...