Jump to content

O serijama


dali_man

Recommended Posts

Silicon Valley, kakvi su utisci? Treba mi neki sitkom za pred spavanje, a da ne vređa (previše) inteligenciju, čini mi se da bi to moglo biti to?
Odličan je Silicon Valley, s tim što pada kvalitet u poslednje dve sezone, pogotovo u poslednjoj.
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ras kass said:

Jel Money heist toliko dobar, posto ovi s posla svi gledaju? 

 

Intresantne i gledljive prve dve sezone. Ako nemas prevelika ocekivanja vec samo zelis da ubijes vreme i da se zabavis to ces i dobiti, ako su ti ocekivanja veca od toga onda ces se razocarati i za prve dve sezone.

 

Treca je teska glupost, cetvrta je valjda izasla juce, pretpostavljam da je takodje glupost. Treca je toliko losa da nisam uspeo da je odgledam do kraja. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nema nikakvih komentara za Babilon Berlin. Da li je gledao neko novu sezonu? Odgledao sam prvu epizodu i deluje mi da je pao kvalitet, ali dobro prvi utisak moze da vara. 

 

 

Kad ste vec raspolozeni za davanje predloga za gledanje da li moze neko meni da preporuci neku crime, mistery, thriller seriju ili neku istorijsku? 

Link to comment
Share on other sites

On 4/3/2020 at 12:58 PM, Chaos Is Me said:

Jel ima za preporuku neka serija koja ispunjava sledeće uslove:

- nije naučna fantastika

- nije epska fantastika

- nije o mafijašima ili kriminalističkog tipa?

 

Hvala.

 

Meni je fino legla Turn, zasnovana na istorijskim događajima. Naime, radi se o prvoj američkoj obaveštajnoj službi (The Culper Ring) koju je osnovao Džordž Vašington i koja je delovala u pozadini Britanske kolonijalne vojske i uprave. Ono, crveni mundiri, američki Prle i Tihi, kontra-špijunaža, gomila mutnih likova, razni plaćenici, povremeno i ratni zločini za Hag... 🤣

 

https://www.imdb.com/title/tt2543328/?ref_=nv_sr_srsg_0

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nema nikakvih komentara za Babilon Berlin. Da li je gledao neko novu sezonu? Odgledao sam prvu epizodu i deluje mi da je pao kvalitet, ali dobro prvi utisak moze da vara. 

 

 

Kad ste vec raspolozeni za davanje predloga za gledanje da li moze neko meni da preporuci neku crime, mistery, thriller seriju ili neku istorijsku? 

Stoji mi na čekanju već neko vreme, uvek mi je tako problem kad prođe dosta vremena od prošle sezone jer pozaboravljam dosta, a opet mi se ne troši vreme na gledanje istog :D Moraću da se nateram, što duže vremena prolazi, to više zaboravim, pa mi se manje gleda, tako sam se zeznuo za The Man in the High Castle.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, A sad said:

Nema nikakvih komentara za Babilon Berlin. Da li je gledao neko novu sezonu? Odgledao sam prvu epizodu i deluje mi da je pao kvalitet, ali dobro prvi utisak moze da vara. 

 

 

Kad ste vec raspolozeni za davanje predloga za gledanje da li moze neko meni da preporuci neku crime, mistery, thriller seriju ili neku istorijsku? 

 

Ja sam odgledao celu novu sezonu pre par nedelja i imao sam isti problem kao Djole jer sam pozaboravljao dosta toga, ali nisam gledao sve ispocetka, samo se malo podsetio gde je prica stala. Iako je serija nastavila u nekom drugom pravcu koji nisam ocekivao, po mom misljenju kvalitet nije mnogo opao i bas mi je drzala paznju, pogotovu poslednjih par epizoda sezone. Iako mislim da se nekad preteruje sa obrtima, i nekim zapletima koji mi ne deluju bas realno, generalno sam zadovovoljan.

Jedna od boljih serija koje sam gledao, mada, istina i da nisam previse reprezentativan, jer nisam odgledao bas mnogo serija, pogotovu ne ovakvog tipa.

 

Planiram danas ili sutra da krenem cetvrtu sezonu La casa de papel. Ja sam se bas razocarao u kraj druge sezone, serija je imala sjajan pocetak i posle sam se prilicno iznervirao kako su neke stvari razresene. ipak, pogledao sam i trecu sezonu kad je izasla i moram da kazem da meni ona uopste nije bila toliko losa kao sto sam ocekivao, zato cu pogledati i nastavak.

Edited by marejosip
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, A sad said:

Nema nikakvih komentara za Babilon Berlin. Da li je gledao neko novu sezonu? Odgledao sam prvu epizodu i deluje mi da je pao kvalitet, ali dobro prvi utisak moze da vara. 

 

 

Kad ste vec raspolozeni za davanje predloga za gledanje da li moze neko meni da preporuci neku crime, mistery, thriller seriju ili neku istorijsku? 

Ja sam nedavno zavrsio prvu sezonu BB tek. Mnogo mi je da odmah krenem u drugu,pa ne bih komentarisao kvalitet.
Kazem mnogo jer vec pratim dve i to mi je dosta..sa trecom bi to bilo previse i bojim se da bih se nekako zamorio,a onda i zasitio.

Gledam "Dark" i to mogu da preporucim (misterija je,ali sa elementima sf)..ako nisi gledao..

Edited by Crni Bombarder
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, ras kass said:

Jel Money heist toliko dobar, posto ovi s posla svi gledaju? 

Ni blizu... naivna sapunica... svaki problem se rjesi ono posljednji sec... i kofol te drzi u napetosti nekoj... bezzveze

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, ras kass said:

Kalifat odlican zavrsetak prve sezone, i dobra potpora za drugu...

 

Jel radnja u Siriji/Iraku ili o nekoj ćeliji u Švedskoj ? Pretpostavljam da to nije moglo proći bez Fares Faresa ?

 

Quote

Nikola Đuričko dobio ulogu u Netfliksovoj hit seriji "Stranger things"

http://rs.n1info.com/Showbiz/a585520/Nikola-Djuricko-u-Stranger-things.html

 

Eto razloga da pogledamo tu seriju 🙂

Edited by Klotzen
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Klotzen said:

 

Jel radnja u Siriji/Iraku ili o nekoj ćeliji u Švedskoj ? Pretpostavljam da to nije moglo proći bez Fares Faresa ?

 

 

Eto razloga da pogledamo tu seriju🙂

Preporuka za Stranger Things. Odlicna serija.

 

Ja sam za vreme ovog karantina za sada odgledao:

 

El Chapo

Altered Carbon

The Wire, tek sam na drugoj sezoni

 

Kad zavrsim Wire verovatno cu krenuti sa Ozarkom.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...