Jump to content

O serijama


dali_man

Recommended Posts

To je pravi Narcos sa netflixa. Ima 3 sezone za sad i mislim da se radi i četvrta. Vrhunska serija. Narcos Mexico je radila ista ekipa i u pitanju je spin of. Postoji i serija El Chappo ali ne može ni da primiriše ovim pomenutim.

 

@Tamburinjo

Edited by Knipex
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Tamburinjo said:

Krenuo na RTS Narcos serija. 

Ovde ste pisali da ima Narcos mexico i neki americki, pa me interesuje jel vredi gledati to sto je na RTS? 

 

Da to je Kolumbija. 

 

Prve dve sezone su o Kolumbiji, treca i cetvrta o Meksiku. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Završio Altered Carbon S02 i dosad snimljene sezone The Expanse.

 

Altered Carbon je bzvz. Mnogo lošije nego prva sezona. U nedostatku nekog drugog sadržaja može da se odgleda, ali ko ne odgleda apsolutno ništa nije propustio. 

 

The Expanse:  Jebemliga...ne delim oduševljenje ko veliki broj ljudi ovde, ali daleko od toga da je loša serija. Ko voli SF treba da odgleda. Moja osnovna zamerka je što je prva linija likova  ( osim možda Amosa i donekle Alexa ) prilično bledunjava. I u smislu glume i kao likovi u smislu akcija koje preduzimaju i motivicije koja ih pokreće ( čak je i UN matorka koju sam hvalio u nekom ranijem upisu, postala strahovito iritantna u svojoj teatralnosti, kako je serija odmicala. )

Ali zato serija obiluje genijalnim pratećim i sporednim likovima koji imo. drže seriju dosta iznad proseka. Miler koji je glavni lik u jednoj i po sezoni i pomoćni u ostalim. Anderson Dawes ( sjajni Jared Harris ) u prvoj i drugoj. Adolphus Murtry u četvrtoj. Claes Ashford  :Hail: u trećoj i četvrtoj sezoni. Sadavir Errinwright u prvoj i drugoj.  I najjači lik apsolutno u celoj seriji...

 

Spoiler

the-expanse-74.jpg

 

Edited by Charlie Foxtrot
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 3/28/2020 at 2:42 PM, Charlie Foxtrot said:

 

Štaaa....Još nije umrla !? 

 

Počeo drugu sezonu "Altered Carbon". Prilično razočaravajuće mi deluje, ali ne dovoljno razočaravajuće da se batali. Posle prve epizode mi deluje da su napravili neku smuti pa prospi mešavinu  druge i treće knjige trilogije. 

@Charlie Foxtrot
Da zavrsavam altered ili ne? Delim misljenje iz kvota  za prve 2,3 epizode🙂
Sad citam ovo nakon sto si odgledao, vrv necu gledati.

Nije serija al' Platform na NTFX sabio

Edited by Squabbit
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Squabbit said:

@Charlie Foxtrot
Da zavrsavam altered ili ne? Delim misljenje iz kvota  za prve 2,3 epizode🙂
Sad citam ovo nakon sto si odgledao, vrv necu gledati.

Nije serija al' Platform na NTFX sabio

 

Ja sam odgledao dve epizode druge sezone i uopste me ne privlaci da gledam dalje. A vremena za gledanje trenutno imam koliko hocu i uz to sam veliki fan prve sezone i prve dve knjige (treca mi je "meh").

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Charlie Foxtrot said:

 

Altered Carbon je bzvz. Mnogo lošije nego prva sezona. U nedostatku nekog drugog sadržaja može da se odgleda, ali ko ne odgleda apsolutno ništa nije propustio. 

 

  Reveal hidden contents

the-expanse-74.jpg

 

 

Odgledao dve epizode druge sezone, vrlo dosadno, gluma losa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/1/2020 at 5:03 PM, Sprivel said:

Ozark :Hail:

 

Kakva ti je bila druga sezona? Ne znam dal mi je samo takav period bio, pa mi nista nije drzalo paznju, al meni je prva dosta bolja bila od druge.  

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...