Jump to content

O serijama


dali_man

Recommended Posts

5 hours ago, Charlie Foxtrot said:

Sve mi ukazuje da će biti teško razočarenje. 

 

Ja nakon 4 epizode i nisam nesto drasticno razocaran. A nisam ni pao na dupe, solidna zabava, ima dobrih momenata. 

 

Ne mogu jos uvijek da napravim poredjenje sa prvom sezonom, koja je meni bila sjajna u prvom dijelu ali u zavrsetku podbacila. 

Link to comment
Share on other sites

ZeroZeroZero, neko je već spominjao seriju. Ne volim takve serije, ni jedan pozitivan lik, sve sama bagra i najgori ološ (čudo nisu ubacili i neke korumpirane političare, ali imaju još 2 epizode do kraja). Ono što bih volio da se na kraju desi, a što bi jedino neku iole moralnu poruku poslalo:

Spoiler

Onaj brkica Vampiro da ga objese na crkvi koju posjećuje sa tablom gdje piše ko je i šta je.

Ovi meksički i talijanski mafiozi da se poubijaju međusobno svi odreda.

Brat i sestra mogu da prežive, ali da bankrotiraju skroz na skroz, da ostanu bez prebijene pare.

Na stranu nepotrebno razvučena radnja i mafijaška tematika, produkcija, gluma i svi ti ostali stručni detalji su na pristojnom nivou, solidno je urađeno. Ako slučajno bude još sezona, ne gledam dalje ni pod tačkom razno. I ovo sam odlučio pogledati iz dosade, a dostupno je na HBO Go.

Link to comment
Share on other sites

Preskoci slobodno.
 
Serija je krs, steta sto Narcos nije odradio i chapa za kraj. Losa gluma, radnja ubrzana, gomila izmisljenih likova i afera...
Hvala na odgovoru.
Misliš da mexico neće imati i 3. Sezonu?
Materijala ima na pretek - Amado idealan za novog nosioca
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Luchifer89 said:

Hvala na odgovoru.
Misliš da mexico neće imati i 3. Sezonu?
Materijala ima na pretek - Amado idealan za novog nosioca

Ja nekako kontam (ili se nadam) da narcos ne planiraju da staju. Felix u poslednjoj sceni lepo najavljuje sta sledi i sledeca sezona bi trebalo da se fokusira na uspon Amada

Link to comment
Share on other sites

On 3/6/2020 at 1:39 PM, SteveFrancis#3 said:

HBO pravi The Last Of Us seriju

I to ce raditi Cernobil ekipa, koliko sam ispratio. Igra je bukvalno umetnicko delo. Ocekivanja su visoka...

 

Edit: koga bi voleli da vidite u ulogama Joel-a i Ellie?

Edited by jedibojan
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, jedibojan said:

I to ce raditi Cernobil ekipa, koliko sam ispratio. Igra je bukvalno umetnicko delo. Ocekivanja su visoka...

 

Edit: koga bi voleli da vidite u ulogama Joel-a i Ellie?

 

Ma bice 99% novi, up&coming glumci. Cernobyl nisam gledao, slabo me interesuje tematika, ne mogu da sudim je li izbor tima dobar ili los, ali pretvaranje igre u film/seriju jos uvek nije nijednom uspesno izvedeno. Ovde je olaksavajuca okolnost sto ce kicmu projekta ciniti dobar i kvalitetan odnos izmedju Joela i Ellie, dok je u pozadini sustinski random zombi tematika. Uz poneki interesantniji twist, ali obrni-okreni to je to. Igra jeste fenomenalna kao paket, iako sama prica bas i nije hajlajt - fakat je da takva platforma ipak znatno vise prasta zbog pratecih sadrzaja nego sto ce igrana serija. Ne mogu reci da ocekujem mnogo, stavise, ali cu se svakako nadati najboljem.

Link to comment
Share on other sites

Meni ovo liči na još jednu verziju Bruge / The Bridge...  granica, iskasapljeno telo, dva detektiva - po jedan sa svake strane, jedan ambiciozan i opaljen u glavu, drugi "dosta mi je svega, imam ličnu tragediju"...

Ovde su još dodatno začinili i True Detective / Cardinal momentima.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, SteveFrancis#3 said:

 

Ma bice 99% novi, up&coming glumci. Cernobyl nisam gledao, slabo me interesuje tematika, ne mogu da sudim je li izbor tima dobar ili los, ali pretvaranje igre u film/seriju jos uvek nije nijednom uspesno izvedeno. Ovde je olaksavajuca okolnost sto ce kicmu projekta ciniti dobar i kvalitetan odnos izmedju Joela i Ellie, dok je u pozadini sustinski random zombi tematika. Uz poneki interesantniji twist, ali obrni-okreni to je to. Igra jeste fenomenalna kao paket, iako sama prica bas i nije hajlajt - fakat je da takva platforma ipak znatno vise prasta zbog pratecih sadrzaja nego sto ce igrana serija. Ne mogu reci da ocekujem mnogo, stavise, ali cu se svakako nadati najboljem.

Bas to. Glavna premisa igre je jedan od vecih klisea. Mora se pogoditi sa odnosom Joel-a i Ellie jer je to stvar koja nosi celu igru ukljucujuci i fenomenalan kraj. Sto se teskobe i atmosfere tice, tu sam optimista jer je u cernobilu odradjen odlican posao

Link to comment
Share on other sites

On 3/9/2020 at 7:10 PM, Kronostime said:

Zavrsi se prva sezona The Outsidera - fuckin` masterpiece kako je odradjeno.:Hail:

Sta je konkretno dobro u ovoj seriji? Kraj? Limunada serija bez neke poente..Zver je pala lagano a da je nismo ni upoznali. Daj Boze da je 6.5/10

 

Bas me zanima sta je to tako interesantno i dobro..Ukusi su razliciti ali masterpiece 😂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

The Outsider
Započela jako u reketu, prva epizoda izdominirala. Rekoh sebi - Eo nešto za mene! [emoji106]

A onda već od 2. - 3. epizode krenuo strmopizd, naročito kad sam shvatio da će umesto nekakve misterije vredne gledanja duvedu monstruma. Pa jebote...[emoji83][emoji84]

A onda spektakl.
Detektivi dovode onu crnu The Unforgettable (s tim da je u toj seriji riba i koristila svoj dar!) da radi (gle qrca!) - detektivski posao (!!!)

Od pojave El Cuco teorije gledam i ne verujem šta su prodali... ElJebeniKuko, kukala mu majka. Pa takvih smo se Monster Of The Week nagledali pre 25 dina u X Files(*), Pa jebote...i Stiven i King i šukurac i monstrum.

Kraj, ovčji penis. Velika misao: outsideri se prepoznaju. Aha, oće to.

Serija je imala tačno jednu sezonu više od neophodnog.

(*) E, da, pa jedna epizoda X-Files imala El Chupakabru...isti qrac ko el kuko. Neko sranje što jede govna i svi ga se plaše.

Sent from my SM-N950F using whatever's around

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

@fancy

 

imas 1200 postova i nisi naucio da stavis post u spojler?

 

Spoiler

da li si toliko retardiran ili si samo pod uticajem teske droge?

 

ajde vidi prepricaj svaku seriju koji su odgledao da ne moraju ostali da trose vreme, taman odlucim da krenem veceras posto se zavrsila sezona i onda iskoci ovakav psihijatriski slucaj

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nadam se da će te banovati zbog ovog što si napisao u spoileru.

 

Mnogo civilizovanije može nekom da se skrene pažnja da koristi spoiler, čisto da znaš za ubuduće.

 

Naravno nemam običaj da to radim, ali u ovom slučaju ces biti reportovan od strane mene isto da znaš jer si me bas mnogo iznervirao na temi gde je to gotovo nemoguće.

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...