Jump to content

O serijama


dali_man

Recommended Posts

Quote

 


Apple has been growing their empire by moving into the entertainment world. Their latest move is opening their own production studio. The first project announced is a series to be executive produced by Steven Spielberg and Tom Hanks.

 

 

The show will be titled Masters of the Air and follows Band of Brothers from 2001 and The Pacific from 2010 which were also produced by the pair.

The show will be a limited drama series and will be available exclusively through Apple’s new Apple TV+ streaming service. It is the first series to be self-produced by Apple’s new studio.

The series is based on the book of the same name which was written by Donald L. Miller. It is about American bomber crews who flew missions over Germany in World War II.

 

 

https://m.warhistoryonline.com/news/band-of-brothers.html?fbclid=IwAR2lFy8SM253ED4u3K3znBqz0MYTFJxot25Sn3QQR_avQyMMFUACUvlWv_M

Edited by Knipex
Link to comment
Share on other sites

Nisam verovao da će se ovo dogoditi - posle 13 godina gledam seriju na TV i to na National Geographic [emoji1]

The Hot Zone sa večito hot [emoji3059] Juliannom Marguiles (ER, The Good Wife...) Liam Cunninghamom (sir Davos, Gejmotron...) i Noah Emmerick (The Americans).

Čak nije ni moj tip serije (krv, smrt, karantin, ebola... Bljak.) Ali, eto, drži pažnju, a i premotavanje unazad na D3 radi svoju magiju [emoji106]

 

Sad videh, igra čak i Nick Slaughter :s_d:

 

 

Sent from my SM-N950F using...

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Crni Bombarder said:

Vredi li cemu serija "Watchmen"? 
Da li je u pitanju serija o super-herojima?

Po meni jos uvek premalo informacija da donosim sud, ali cu definitivno nastaviti da gledam.

Radnja se nadovezuje na desavanja iz graficke novele (30 godina kasnije), tako da tehnicki jeste o super-herojima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Po meni jos uvek premalo informacija da donosim sud, ali cu definitivno nastaviti da gledam. Radnja se nadovezuje na desavanja iz graficke novele (30 godina kasnije), tako da tehnicki jeste o super-herojima.

 

 

Sem što su maskirani ne vidim nijednu superherojsku osobinu kod likova.

Radi se o nečemu potpuno drugom.

Isto kao i kod najnovijeg “Jokera”.

E01 nije za ocenu 10 nego 15 kad bi moglo. Najbolja uvodna epizoda neke serije koju sam gledao.

Don Johnson legenda samo takva.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, melankolic said:

 

Sem što su maskirani ne vidim nijednu superherojsku osobinu kod likova.

Radi se o nečemu potpuno drugom.

Isto kao i kod najnovijeg “Jokera”.

E01 nije za ocenu 10 nego 15 kad bi moglo. Najbolja uvodna epizoda neke serije koju sam gledao.

Don Johnson legenda samo takva.

Pa u principu ni u grafickoj noveli niko nema super moci osim dr Manhattan-a, koji se i u prvoj epizodi serije na trenutak pojavljuje

Link to comment
Share on other sites

Watchman produkcijski vidi se da je na nivou ipak je to Hbo... drago mi je bilo vidjeti Dona nakon duzeg vremena...Regina je isto super kao i Jeremy iako se nije mnogo pojavljivao u 1 ep....al daj zar se ova Pc sjw kultura mora umjesati u svaki jebeni projekat... moraju li svugdje ubaciti rasizam ...tj mrznju bjelog covjeka prema crnom(ajde nek jednom suprotno bude)

Link to comment
Share on other sites

Tačno sam znao da će uprskati seriju raznim sci- fi fazonima. Watchmen E02 ispod očekivanja. Razvučeno i sem jednog detalja koji se i očekivao sve ostalo je dozlaboga dosadno.

Još samo fali Marsovac da im uveliča akciju spašavanja sveta od white trasha.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, melankolic said:

Tačno sam znao da će uprskati seriju raznim sci- fi fazonima. Watchmen E02 ispod očekivanja. Razvučeno i sem jednog detalja koji se i očekivao sve ostalo je dozlaboga dosadno.

Još samo fali Marsovac da im uveliča akciju spašavanja sveta od white trasha.

Delim razocarenje, ali hajde jos da vidimo. Ako ostane true to the source material, jos uvek moze da se izvuce. Ukoliko se odluce za manje rizican PC bullshit pristup, dzaba bacenih para...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...