Jump to content

O serijama


dali_man

Recommended Posts

Ne mislim bukvalno na torent klijenta, vec sajt sa ok torentima, gde ima dosta seedera, gde izlazi noviji sadrzaj. Koliko se secam piratebay su gasili 1 po 1 kako su menjali servere i domene ranije a posle sam lost track sa tim sta je aktuelno. Za strucni sadrzaj koji mi treba postoje sad vec specijalizovani sajtovi koje pratim a par stvari koje sam isao search "ime serije torrent" nisu bas bili rezultati idealni, tipa los kvalitet ili navlacenje na skidanje nekog njihovog softvera, prijava neka pa onda kao torent file dobijes. Ali kontam, teeba malo dalje da potrazim ocigledno... eztv je bekad bio zlatni standard sto se tice sadrzaja ali sad nisam uspeo onako ma brzinu da nadjem. Tu stajem so off-om.

Dark sam poceo da gledam na osnovu preporuka ovde, deluje odlicno :)

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites


 

5 hours ago, christofer said:
... eztv je bekad bio zlatni standard sto se tice sadrzaja ali sad nisam uspeo onako ma brzinu da nadjem. ...

 


I dalje je. 😁
Nije problem naći ga, osim ako si negde u inostranstvu gde ga uglavnom blokiraju :classic_sad:

Sent from my SM-N950F using...
 

 

Edited by fancy
Link to comment
Share on other sites

Malo sam prelistao onu nedavno objavljenu top 100 ljestvicu serija... i skinuo par interesantnih koje prije nisam pogledao....  svidila mi se Line of duty https://www.imdb.com/title/tt2303687/
Visoko rangirana na njhovoj ljestvici a nakon pogledanih 5 sezona mogu da tvrdim i sa razlogom....odlicna krimi serija o odjelu policije za unustrasnje poslove ....sve sezone su povezane i prikazuju otrkivanje kriminalne organizacije koja se uvukla duboko u englesku policiju ... Preporuka....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

El Jardin de Bronce

Argenitnci, ponekad su mi bili dovoljni kadrovi Buenos Airesa.

Odlična prva sezona, naročito posljednja epizoda i vizuelno i scenario. Preporuka za ekipu koja voli trilere.

 

Spoiler

Negdje na pola su mi ubili omiljenog lika i mislio sam odustati ... sreća pa nisam. 

 

Edited by Ne sam Safete
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 9/24/2019 at 7:07 PM, christofer said:

Ne mislim bukvalno na torent klijenta, vec sajt sa ok torentima, gde ima dosta seedera, gde izlazi noviji sadrzaj. Koliko se secam piratebay su gasili 1 po 1 kako su menjali servere i domene ranije a posle sam lost track sa tim sta je aktuelno. Za strucni sadrzaj koji mi treba postoje sad vec specijalizovani sajtovi koje pratim a par stvari koje sam isao search "ime serije torrent" nisu bas bili rezultati idealni, tipa los kvalitet ili navlacenje na skidanje nekog njihovog softvera, prijava neka pa onda kao torent file dobijes. Ali kontam, teeba malo dalje da potrazim ocigledno... eztv je bekad bio zlatni standard sto se tice sadrzaja ali sad nisam uspeo onako ma brzinu da nadjem. Tu stajem so off-om.

Dark sam poceo da gledam na osnovu preporuka ovde, deluje odlicno 🙂

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 

https://fmovies.world/home

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Ne sam Safete said:

El Jardin de Bronce

Argenitnci, ponekad su mi bili dovoljni kadrovi Buenos Airesa.

Odlična prva sezona, naročito posljednja epizoda i vizuelno i scenario. Preporuka za ekipu koja voli trilere.

 

  Hide contents

Negdje na pola su mi ubili omiljenog lika i mislio sam odustati ... sreća pa nisam. 

 

 

Druga sezona se nadovezuje na prvu, ali meni licno uopste nije legla, ni blizu prve.

 

Ali naravno pogledaj i drugu. :)

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Ne sam Safete said:

Možda, ali poslije nekog vremena... Ne bih sad da kvarim utisak. 

 

Mozda i neces pokvariti... 🙂 

 

Bez zezanja sad, meni uopste nije jasno sta ima uopste da bude u drugoj sezoni kad je bas sve reseno u prvoj. 

Edited by A sad
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vidim da niko ne spominje Carnival Row, a serija je odlična. Kvalitetna glumačka ekipa koju predvodi Orlando Bloom, dobra priča i zanimljivo osmišljen svijet gdje postoje vile i minotauri, kentauri i ostala mitska bića. Neka vas to ne zavara, ozbiljna je serija i toplo je preporučujem. Doduše, ima i elemenata horora. Dosta dobra produkcija, na što nas je Amazon Prime Video već navikao. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

odgledao prve dve sezone the deuce :Hail:

 

 

 

samo sam u dilemi da li odmah poceti sa trecom ili sacekati do kraja meseca da se sve izemituje pa onda biiiindz. :classic_biggrin:

 

@Yi Sun Shin matori ako nisi gledao - preporuka za tebe, stara ekipa iz the wire je tu, a i serija je takva samo malo drugacija tematika, ali vozi isto. 

 

PS: Sabotka ponovo iskidao :thumbsup:

 

 

 

 

 

Edited by kalistenika u rutini
Link to comment
Share on other sites

Rešio da učinim ženi i da, konačno, zajedno pogledamo neku seriju. Mora domaća jer ona u 95% slučajeva samo to gleda. Odgledali smo "Državni službenik" prvu sezonu za 2 dana. Prijatno sam iznenađen. Serija je stvarno dobro urađena. Ne da nisam očekivao nego sam bio totalni skeptik. Ne volim domaće serije i gledao sam samo delove "Senke na balkanu" i "Ubice moga oca". Ne mogu da se mere po kvalitetu sa ovom, šije ih samo tako. Ona je juče završila "Pet" i sad gledamo "Besu" i za klasu je lošija. Isto mi je rekla i za "Pet". Kaže napravili smo grešku što smo prvo gledali "Državni službenik" i sad nam ostale deluju lošije nego što jesu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...