Jump to content

KK Crvena zvezda 2018/2019.


MetalHead

Recommended Posts

Haha realno, čim je bilo onoliko prskanje po Filipu Covicu prije play off-a, moglo se naslutiti da će pokidat. Kome god smo se radovali, posle smo "plakali" i obratno. Koliko smo se samo radovali dolascima npr Kafua u fudbalu ili koliko smo bili skeptični po pitanju npr Perpera a kako su nam oni to vratili. Treba biti krajnje oprezan u kritici, jer nas je realnost na terenu mnogo puta postidila, kao u slučaju F. Č.  

Edited by Lustracija
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam, ne delim mišljenje da je Cirbesov stav bio sramotan. Ja sam video da je on zaista riljao, radio dosta prljavog posla, pravio jake i poštene blokove i livade, ginuo za poziciju.. Vratio se koliko toliko u formu za PO - nije imao problem u odbrani ni sa jednim centrom, u napadu je bio na 24/33 iz igre.. nije uspeo cele sezone da se navikne na suludi kriterijum suđenja, te je brzo ulazio u probleme sa faulovima.

 

Njemu na dušu ide to što nije bio u adekvatnoj fizičkoj spremi. Na dušu mu ne ide to što se često dešavalo da napravi poziciju, ali da nije bilo igrača sposobnog da baci dobar ulazni pas pod reket (sto je Jovic radio savršeno).

 

Igrali smo i drugačiju košarku. Čini mi se da je dosta više radio "u prazno" u napadu, i da se tu dosta umarao (I zarađivao faulova).

 

Što se mene tiče, tri sezone, tri ABA lige - hvala!

  • Like 29
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Sector said:

😄Mi smo kao navijaci generalno imali previse promasaja, pa bi moglo malo lakse sa epitetima buducih pojacanja prije nego sto dobiju sansu da se dokazu na parketu.

 

15 minutes ago, Lustracija said:

Haha realno, čim je bilo onoliko prskanje po Filipu Covicu prije play off-a, moglo se naslutiti da će pokidati. Treba biti krajnje oprezan u kritici, jer nas je realnost na terenu mnogo puta postidila, kao u slučaju F. Č.  

Ajde, Sectore, budi veliki covek i prvi priznaj.

  • Like 2
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Lustracija said:

Haha realno, čim je bilo onoliko prskanje po Filipu Covicu prije play off-a, moglo se naslutiti da će pokidat. Kome god smo se radovali, posle smo "plakali" i obratno. Koliko smo se samo radovali dolascima npr Kafua u fudbalu ili koliko smo bili skeptični po pitanju npr Perpera a kako su nam oni to vratili. Treba biti krajnje oprezan u kritici, jer nas je realnost na terenu mnogo puta postidila, kao u slučaju F. Č.  

Pretjerivanje. Pokidao je, ali u odnosu na svoje skromne mogućnosti i još manja očekivanja javnosti. Da se postidimo. :lol_2:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Pero_Cameron said:

Kakva je situacija sa Simonovicem, slobodan je ovo leto?

Nadam se da nije, a i ako jeste da će biti drugih zainteresovanih klubova za njega. Uveren sam da nema šanse da ponovi ni delić onoga što je odigrao pod Radonjićem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/3/2019 at 7:56 PM, BojanaCZV said:

 

pa kad si me vec pitao, nisam htela, ali se NIka ne vidi pa mogu, mene inace ima i na jutjubu 😄

 

kad je bilo okupljanje pred poslednju utakmicu plej ofa, sacekali smo ispred, posto smo videli da je cela porodica Cirbes tu, rekoh ajde da se slikamo, da imamo za uspomenu 😄

 

I kad je Cirbes izasao, ja ga pitam da li moze slika, on kaze, da naravno, a ja ladno drzim Niku I pitam ga je l zna ko sam, hahhahahahha.

 

on me pogledao onako zbunjeno, malo I uplaseno, (salim se malo) I ja rekoh secas se one trudne devojke koju su zagrlio pre tri godine pred Partizan.

 

well, that is me, and this is her 😄

 

On se setio u momentu, iako sam ja stvarno mislila da se nece setiti iskreno.

 

I krenuo je da objasnjava devojci i roditeljima, pa smo se svi na kraju i pozdravili 😊

 

ovoga puta nije bilo suza 😂

 

sve najlepse MAIK!

IMG-08f1d5bbb2a81e52c81867bdecb342ce-V.jpg

Ne prestajem da se smejem. Bravo, Boko.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kosjan Willavić said:

Najzad je neko rekao 😄

E kad bi to neko od navijača FK-a priznao za njihova pojačanja, bio bi bar koji zvižduk sa zapada.

Uvek je dobar zvižduk sa tribina za klub

 

 

PS

počeo sam da gledam više KKCZ od fudbalskog kluba. 

Kad lepše igraju

Edited by Ugri ga Mehmede
Link to comment
Share on other sites

Cirbes nije bio loš u prvom delu sezone da bi negde pred novu godinu i do samog plej ofa potonuo a onda u plej ofu podsetio na starog Cirbesa.

Ima verovatno tu još mnogo razloga ali jedan je po meni ključni razlog a to je Regland.

Prvo retko kada bi ga razigravao, Cirbes je milion puta se krljao u reketu i pravio poziciju da primi loptu ovaj ga nije video.

I on i ekipa su u igri koja je bila neuporedivo brža i eksplozivnija nakon Reglandove  povrede su proigrali.

Imao je Regland svojih odlicnih partija da se ne lazemo ali sa ekipom nije bio baš kompaktan na dosta mečeva

pogotovu kada je u paru igrao sa Beronom.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Pero_Cameron said:

Kakva je situacija sa Simonovicem, slobodan je ovo leto?

 

slobodan, dosta nasih je slobodno ovog leta - simon, jovic, markovic, djenka, kuzmic...pretpostavljam da cemo nekog uloviti. simon je sajla, i ovo sto sam gledao u rusiji ne deluje mi da je fizicki losiji nego sto je bio, pa u njemu sigurno ima jos kosarke za sezonu-dve na visokom nivou. verujem da bi on bio bolje pojacanje nego guzin sin.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Haggard said:

 

slobodan, dosta nasih je slobodno ovog leta - simon, jovic, markovic, djenka, kuzmic...pretpostavljam da cemo nekog uloviti. simon je sajla, i ovo sto sam gledao u rusiji ne deluje mi da je fizicki losiji nego sto je bio, pa u njemu sigurno ima jos kosarke za sezonu-dve na visokom nivou. verujem da bi on bio bolje pojacanje nego guzin sin.

Neka njega dalje....svaka mu čast i hvala...da ga se po dobru sećamo...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, BoNoLa said:

Neka njega dalje....svaka mu čast i hvala...da ga se po dobru sećamo...

 

upravo tako...da ne kvarimo Simketa.

loši procenti za prosek od 17min prošle sezone u EC 50% za dva, 30% za tri....50% bacanja i 6 poena po tekmi.

na toj poziciji imamo igrače u formi ili bolje opcije.

Drago mi je što je uzeo ozbiljnu kintu bukvalno na zalasku karijere zahvaljujući poverenju koje smo mu pružili.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, daba said:

Cirbes nije bio loš u prvom delu sezone da bi negde pred novu godinu i do samog plej ofa potonuo a onda u plej ofu podsetio na starog Cirbesa.

Ima verovatno tu još mnogo razloga ali jedan je po meni ključni razlog a to je Regland.

Prvo retko kada bi ga razigravao, Cirbes je milion puta se krljao u reketu i pravio poziciju da primi loptu ovaj ga nije video.

I on i ekipa su u igri koja je bila neuporedivo brža i eksplozivnija nakon Reglandove  povrede su proigrali.

Imao je Regland svojih odlicnih partija da se ne lazemo ali sa ekipom nije bio baš kompaktan na dosta mečeva

pogotovu kada je u paru igrao sa Beronom.

Нек си реко 👏👏👏

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Chaos Is Me said:

Kako to mislite Zirbes bi bio bolji da nije bilo Raglanda? Možda bi i Ragland bio bolji da smo imali ozbiljniju opciju pod košem od lika koji je bio tu zbog starih zasluga i koji je večito bio na ivici nekog incidenta. 

 

Nikada necemo biti sigurni u to koliko je Reglendovo odsustvo uticalo da se tim skupi i odigra ovako dobro zavrsnicu, dobro smo izgledali na poceu prve utakmice protiv Partizana pre nego sto se on povredio, ali jeste cinjenica da su nasi plejevi tokom cele sezone imali ozbiljnih problema da uspostave vezu izmedju spoljnje linije i reketa. Mnogo puta je to komentarisano tokom sezone.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Chaos Is Me said:

Kako to mislite Zirbes bi bio bolji da nije bilo Raglanda? Možda bi i Ragland bio bolji da smo imali ozbiljniju opciju pod košem od lika koji je bio tu zbog starih zasluga i koji je večito bio na ivici nekog incidenta. 

 

Tako sto je Reglend dosta slabo saradjivao sa centrima...Narocito kod pnr...Pisao sam na starom forumu tokom sezone,dok je Reglend igrao,da bas cesto kasni sa pasom ka centru tokom pnr,da cesto ima 1-2 driblinga vise,da zbog svoje visine cesto nije imao ugao da spusti loptu centru...I to su neke stvari koje sam naveo koje su bile bas uocljive...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Chaos Is Me said:

Kako to mislite Zirbes bi bio bolji da nije bilo Raglanda? Možda bi i Ragland bio bolji da smo imali ozbiljniju opciju pod košem od lika koji je bio tu zbog starih zasluga i koji je večito bio na ivici nekog incidenta. 

Друже мени се тресле ноге након сваког његовог преношења лопте. Некако је пантерски преноси 😀 

Регланд би могао да буде бољи само кад би убацио све оне грдне зицере 😐

Link to comment
Share on other sites

 
upravo tako...da ne kvarimo Simketa.
loši procenti za prosek od 17min prošle sezone u EC 50% za dva, 30% za tri....50% bacanja i 6 poena po tekmi.
na toj poziciji imamo igrače u formi ili bolje opcije.
Drago mi je što je uzeo ozbiljnu kintu bukvalno na zalasku karijere zahvaljujući poverenju koje smo mu pružili.
Nije sve crveno ili belo. Loš je bio, ali kad je došao drugi, ozbiljniji trener i Simonović je živnuo, igrao bolje i podsetio na stare dane.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...