Jump to content

KK Crvena zvezda 2018/2019.


MetalHead

Recommended Posts

1 hour ago, Laki21 said:

Sećam se te serije i Mileta Lisice 🙂

 

No to ipak nije bila takva poezija.


Imao sam priliku da popričam o ovom finalu sad kad sam snimao podcast sa Sretom, jer sam zapamtio kad smo jednom pre par godina pričali o tome da je on samo rekao "uhhhh, svašta je tu bilo" i nismo elaborirali. Elem, šta se desilo - pred finale, Partizan, tj. Struja i Karaleja, povedu ekipu u Kikindu i odvale ih, još kaže Sreta bila neka kiša, užas, do hale svaki dan išli peške i iskisli. Lale, pak, poveo Zvezdu u Tivat, malo trening malo opušteno. I u finalu, eto ti čuda, Zvezda "leti" okolo a ovima noge k'o u betonskim blokovima.

 

Kaže Sreta, ja svaki dan treniram smoren, a Karaleja mi se dernja, ajde ajde, ti znaš barem kako se osvajaju titule! A ja im kažem, brate, pa baš zato što znam...ali nisu ga poslušali and the rest is history.
 

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Mairosu said:

Zar nije Ljuba bio starter a Mavrenski rezerva? Ili ja to samo tako pamtim jer je Ljuba nosio 4 a Ivica 8... 😄

 

I meni se čini da je tako bilo, a Saša Obradović (koji je bio alfa i omega tima), najviše vremena je provodio na poziciji 2.

I bila je poezija, na momente smo igrali egzibiciono. Čak je i Moka bio oduševljen, što je priznaćete pravi kuriozitet. 😀

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SunZero said:

samo da pozdravim gospodina mmajstora , nije fer da povratak takve legende prodje ispod radara

Kucamo na vrata zaboravljenih asova..

Kako ce prelazni rok bez "Zvezda025" (valjda tako beshe)..?  :classic_sad:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, kalistenika u rutini said:

Dobro pamcenje!

Vidi se da si od onih koji dugo prate, a i pamte ono sto procitaju, pa rese da se pridruze. 😄

A dal se secas/secate atile? E to je bio bog 😄

Link to comment
Share on other sites

On 4/29/2019 at 3:38 PM, Laki21 said:

Oscar Zeta Acosta

In the middle of nowhere

Trigger

Phobos Don Sremac(slabo pisem vise citam)

Dralle

Lustracija

harmonajzer

seliste

Srki

Milijaš #10

n4l1m

Rand Al Thor

Tanatos

gledaoc

anfield

Predragdjape

I Pantelija je bio delija

Ato Boldon

 

 

 

Zamolio bih forumaše sa ovim nickovima (i ako sam preskočio/prevideo nekog za njega isto važi, neka se sam upiše) ukoliko dolaze sa B92 foruma da kvotuju gornji spisak i kraj svoga nicka napišu naziv bivšeg (sa B92 foruma), kako bi nam komunikacija bila lakša i kako bi znali s kime razgovaramo, ukoliko se već poznajemo.

Hvala

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...