Jump to content

KK Crvena zvezda 2018/2019.


MetalHead

Recommended Posts

10 minutes ago, medobrundo said:

 

Ništa nisam preskočio. Da su sudije odradile svoj posao kako je trebalo u odsudnim trenucima i sudile čiste i očigledne korake, bio bi petog meča.

 

Mogu da zamislim tvoje pisanje da su oni na ovakav način došli do pobede.

Da su sudije radile svoj posao kako treba, a ne stvarale vestacki egal kroz seriju, pala bi metla.

 

Ne bi to bile ubedljive pobede, ali izmedju 7 i 12 poena razlike.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ali kakvu smo mi rotaciju imali u ovom plejofu. Nema Reglanda, Stratosa, Cirbesa. Kešelj, Nenadić, Radanov bez funkcije. Ristić slab, KC ne mnogo bolji. Čović na jedan dobar ima tri loša poteza. Faje, Boriša, Laza i Dobrić kako kad. Seriju iznijeli Bili, Davidovac i  Odžo. Sad oko njih da se gradi tim. 

Edited by quentin
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bili izvadio stvar 😄 Karmički anuliran Drobnjak iz auta, gde bi isto bilo pete tekme 😄 Želim da iskoristim priliku da se najebem svega po redu KSS-u i Daniloviću zbog sramotne ceremonije. Svaka čast živoj legendi, čika Vlasti, ali ovakvo nepoštovanje saveza prema šampionu regije i zemlje je neoprostivo

Edited by Kosjan Willavić
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Što se tiče koraka, tu nema šta da se žale.

 

Žale se na vreme, i tu su sudije mogle da gledaju snimak, i to možda potpada pod materijalnu povredu pravila - s obzirom da neko vreme i jeste preostalo nakon pogotka Berona?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, medobrundo said:

Što se tiče koraka, tu nema šta da se žale.

 

Žale se na vreme, i tu su sudije mogle da gledaju snimak, i to možda potpada pod materijalnu povredu pravila - s obzirom da neko vreme i jeste preostalo nakon pogotka Berona?

I ja sam tu mislio da je ev. ostala sekunda dve desetinke preko toga. Ali, ni to nece nista da promeni.

Link to comment
Share on other sites

Onima sto broje korake samo bih porucio da je bio faul na prvom koraku koji sudije nisu smele ili nisu htele da sviraju. Beron je prosao pored jankovica kao metak i taj mali kontakt ga je naterao da prihvati levom loptu. Aj cao, zdravo... 

Slavice se titulaaaaaa.....

Edited by Nate
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Da nije bilo Drobnjaka I sve sto je pratilo ovi seriju sa njihove strane pocevsi od trenera I Ostoje licemera, do igraca- pevaca I navijaca sa vencima bilo bi mi krivo jer se serija ovako zavrsila.

U ovom slucaju, uzimam korake Berona 🙂

 

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, The Walking Dravot said:

 

 - Drago mi je, Lajos Ati...

 - Vlasta!

Neki dan sam u prolazu video poprilicno dirljivu scenu kad je jedan decak na ulici sa ocem prisao i upoznao cika Vlastu, gledao ga je deckic kao da je video nekog lika iz bajke uzivo, vodjen vrvtno caletovom pricom o Vlasti od ranije.

A Vlasta ga pita za kkga navija...

Zna on, iako ne cuje najbolje.

 

Elem, cestitke na tituli u ovom besmislenom takmicenju. Opet, niti jedan trofej nije nebitan.

 

 

Edited by Manoly
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa najbolje da mi trazimo da se ponisti utakmica da bismo ispali korektni. A prema kome? Prema onima koji su se kerebecili u Nisu i kojima ni na kraj pameti nije bilo da uopste pomisle da je Renfro pravio faul u napadu. Da ispadnemo korektni prema grobarskom KSS koji bi vise voleo da neki KK Mudzahedin iz  Rake osvoji prvenstvo nego Zvezda. Dok smo mi pruzali dostojanstvene otpore i uzivali dok nam otimaju igrace jer su u mogucnosti, sve je bilo ok.

Zalimo, ali ta vremena su prosla.

 

 

 

  • Like 6
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Kako ono bese... ubi nas povreda Dobrica, Zagorac ce da dobije samopouzdanje posle trojke, Trinkijeri, sudije, sva sreca pa igraci nisu sisice ko neki navijaci. 

 

Svaka cast Davidovcu i Beronu. U ovog prvog nikakvog poverenja da ce biti cak i prosecan igrac nisam imao al me surovo demantovao. 

 

Kninska kobra standardan sesti igrac koji unosi energiju.

 

Cela finalna serija i ovo takmicenje kao i hala u kojoj se igralo. Suplje i zrelo za remont od temelja do krova. 

 

KC je najgora akvizicija glede pare - udeo na terenu jos od onih dana. Uzasan je od prvog dana. Osim jednog poluvremena protiv buducnosti apsolutno nista nismo dobili. 

 

Filip Covic jebeno nije kosarkas. Po prvi put u svojoj karijeri sezonca cu sacekati da vidim dal je neko (Filip) u timu i na osnovu toga odluciti o kupovini iste. Jeste Zvezda jeste ljubav, hobi, zanimacija, al jeste i ozbiljna zajebancija u pitanju. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Jedino sto mi ide na kurac sto oni sad lazu sebe da su neki velikomucenici. Da li samo ja ovde vidim kontakt levom rukom jankovica kojeg je bili vec prosao? I sad trinkijeri drzi predavanje bilo bi 0.7 i lopta za njih

 

https://twitter.com/goranello11/status/1140689278101544960?s=19

 

P.s. kako da insertujem tweet sa telefona da ne izadje kao link?

Edited by Nate
Link to comment
Share on other sites

Ovi koraci na kraju ce se prepricavati u nedogled, i niko nece pomenuti kako je doslo do toga da jedan napad odlucuje, i kakva je sudijsk kradja bila u prva 4 minuta utakmice, koja je odredila kompletan tok. Na 3-0 za nas, Partizanov trener se naj.... majke sudiji najstrasnije i umesto da popase tehnicku dobija 2 faula Oja i 2 falua Faje u naredna 3 minuta. Od ta 4 falua 2 nisu bili 100% a 2 su diskutabilni. U celoj seriji otsvirano nam je bar 4 5 faulova u napadu na pogrresno postavljene blokove u svakoj utakmici.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...