Jump to content

KK Crvena zvezda 2018/2019.


MetalHead

Recommended Posts

22 hours ago, Borca said:

Ima li informacija o ovom igracu i njegovom statusu u Rusiji (vidim da je sam deo ove sezone odigrao za Zenit, proslu valjda donekle igrao za Parmu). Mozda i neki skauting od upucenijih na forumu 🙂

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Codi_Miller-McIntyre
https://www.youtube.com/watch?v=6YnDTkPdYg8
https://www.youtube.com/watch?v=fVHsdWaHCQ8
https://www.youtube.com/watch?v=jpIs0zsypiY

 

 

.

 

Zenit samo sto je zavrsio sezonu u polufinalu protiv cska evo ovako😄...ali ruski komentator  : Kud si posao pod Hajnsa!!!😂

 

Kodi je bio odlican sa 13 poena i 4 asistencije..Jedino sto se zna da Plaza hoce tim vec u junu...

 

.

Edited by attolini
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Sector said:

+ Quincy i Maik iz najboljih dana u reketu. :heart:

 

Meni najdraza zvezdina ekipa ikada, steta samo sto nismo bar jednom zakinuli cska u plej ofu.

A i celavi Sone bi mogao da udje u dres, makar kao pola iz najboljih dana.:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Kinsey aka honey sold. Drugačiju je on ulogu imao kod nas i kod komšija, kod njih je bio klasičan volume scorer, kod nas se igralo timskije[emoji769] poeni su bili ravnomernije raspoređeni nismo se toliko oslanjali na njegov košgeterski učinak pa otud utisak da je bio slabiji.

Link to comment
Share on other sites

Pre će biti da je kod nas ušao u fazu karijere kada je prilično štedeo povredama izmučeno telo + nikako nije mogao da nabode trojku, pa je bežao od iste kao đavo od krsta. Cela napadačka igra mu se svela na besomučno nadriblavanje na poludistancu, dosta tih šuteva je bilo i isforsirano. Pre je to klasičan volume scorer, nego ona verzija iz Partizana koja je letela po parketu i radila sve radnje. Imam utisak da se o njemu u Zvezdi više piše na osnovu imena i hajpa, nego realnog učinka. Mislim bio je solidan, al' ništa specijalno... Ne bih ga uzeo pre Dzenkinsa, šanse nema, but that's just me. :classic_sleep: 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Guru said:

Pre će biti da je kod nas ušao u fazu karijere kada je prilično štedeo povredama izmučeno telo + nikako nije mogao da nabode trojku, pa je bežao od iste kao đavo od krsta. Cela napadačka igra mu se svela na besomučno nadriblavanje na poludistancu, dosta tih šuteva je bilo i isforsirano. Pre je to klasičan volume scorer, nego ona verzija iz Partizana koja je letela po parketu i radila sve radnje. Imam utisak da se o njemu u Zvezdi više piše na osnovu imena i hajpa, nego realnog učinka. Mislim bio je solidan, al' ništa specijalno... Ne bih ga uzeo pre Dzenkinsa, šanse nema, but that's just me. :classic_sleep: 

najprecenjeniji igrac u novijoj istoriji zvezde.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ne znam ko je precenio igre milka bjelice. najkritikovaniji igrac  kk cz.

igre koje je kinzi pruzio u zvezdi  su osrednje sa par bljeskova. urbama legenda o kinziju macki, nenadjebivom, jos uvek kruzi medju navijacima. nebo i zemlja.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Kinzi je uvek davao 100 posto na terenu i zato ga svaki pravi navijač voli. 

A jbg to što se statisticarima ne svidja jbg, za njih se kosarka ne igra niti će se ikada igrati 😉

 

Zato će I Kinzi, Jaka I svi koji 100 posto bezrezervno daju sve našem dresu uvek biti u našim srcima i najbolji ikada. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Guru said:

Pre će biti da je kod nas ušao u fazu karijere kada je prilično štedeo povredama izmučeno telo + nikako nije mogao da nabode trojku, pa je bežao od iste kao đavo od krsta. Cela napadačka igra mu se svela na besomučno nadriblavanje na poludistancu, dosta tih šuteva je bilo i isforsirano. Pre je to klasičan volume scorer, nego ona verzija iz Partizana koja je letela po parketu i radila sve radnje. Imam utisak da se o njemu u Zvezdi više piše na osnovu imena i hajpa, nego realnog učinka. Mislim bio je solidan, al' ništa specijalno... Ne bih ga uzeo pre Dzenkinsa, šanse nema, but that's just me. :classic_sleep: 

 

Meni je Kinsi definicija igraca koji daje sve od sebe, i koji je u nasem mandatu pruzao bas srcane partije. U odbrani je bio fantastican, 1na1, ispomaganje, strana pomoci, prisutan na skoku. U napadu lider drugog unit-a, gdje je izmisljao poene, i to vecinom kao druga/treca opcija kada primarne akcije nisu prolazile, pa je on zavrsavao u zadnjim sekundama iz izolacije. Vukao je tranziciju, napadao iz ulaza, prisutan na ofanzivnom skoku, imao dobrih prikucavanja itd. Po meni, kada se uzmu obe strane terena, profesionalnost, ponasanje, najkompletniji stranac koji je igrao u nasem dresu. Steta sto nije odradio pune pripreme sa timom, i sto se upoznavao sa ekipom u hodu tako reci u peak-u sezone, moga je da ostavi jos veci utisak, ali i za ovo mu veliko hvala.

 

Ne bi bilo lose uporediti statistiku Jenke i TK-a, iz vremena kad su bili kod nas, pa slobodno izbaci kad stignes. Bas me zanima kako to izgleda kroz brojeve, i razlog sto bi uzeo Jenku prije Kinsija. Meni iz memorije TK ostao kao bolji finisher na obrucu, bolja poludistanca, za 3 poena je bio los, slobodna je ubaciva automatski.. Vjerujem da je imao vise skokova, ukradenih. Veci prosjek poena, veci index korisnosti. Cak bih rekao da je bio i konstantniji. Jenka je imao jedan period kada je bas bio u dubokom kanalu, ali je imao i odlicne utakmice. Bas me zanima kako to izgleda na papiru, i koliko sam daleko od utiska koji su ostavili na mene.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...