Jump to content

KK Crvena zvezda 2018/2019.


MetalHead

Recommended Posts

Oscar Zeta Acosta
In the middle of nowhere
Trigger
Phobos
Dralle
Lustracija
harmonajzer
seliste
Srki
Milijaš #10
n4l1m
Rand Al Thor
Tanatos
gledaoc
anfield
Predragdjape
I Pantelija je bio delija
Ato Boldon
 
 
 
Zamolio bih forumaše sa ovim nickovima (i ako sam preskočio/prevideo nekog za njega isto važi, neka se sam upiše) ukoliko dolaze sa B92 foruma da kvotuju gornji spisak i kraj svoga nicka napišu naziv bivšeg (sa B92 foruma), kako bi nam komunikacija bila lakša i kako bi znali s kime razgovaramo, ukoliko se već poznajemo.
Hvala.
Dolazim da b92, nisam nista pisao
Nemam sta mudro reci [emoji12]

Poslato sa JSN-L21 uz pomoć Tapatoka

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laki21 said:

Oscar Zeta Acosta

In the middle of nowhere 

Trigger

Phobos

Dralle

Lustracija

harmonajzer

seliste

Srki

Milijaš #10

n4l1m

Rand Al Thor

Tanatos

gledaoc

anfield

Predragdjape

I Pantelija je bio delija

Ato Boldon

 

 

 

Zamolio bih forumaše sa ovim nickovima (i ako sam preskočio/prevideo nekog za njega isto važi, neka se sam upiše) ukoliko dolaze sa B92 foruma da kvotuju gornji spisak i kraj svoga nicka napišu naziv bivšeg (sa B92 foruma), kako bi nam komunikacija bila lakša i kako bi znali s kime razgovaramo, ukoliko se već poznajemo.

Hvala.

Isti nick sam koristio i na B92 forumu. Nisam bio preterano aktivan pa me se nesećaš verovatno. :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laki21 said:

Oscar Zeta Acosta

In the middle of nowhere

Trigger

Phobos

Dralle

Lustracija

harmonajzer

seliste

Srki

Milijaš #10

n4l1m

Rand Al Thor

Tanatos

gledaoc

anfield

Predragdjape

I Pantelija je bio delija

Ato Boldon

Musky - Wingwalker

 

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, mister-no said:

Ali Laki kralj.. Valjam se od smeha. Desetak nikova isti tamo i ovamo (:
Još mu na starom forumu veća slova pa mogao bolje da čita.

ja ne znam vise od pola forumasa sa Lakijeve liste a ne nosim naocare

Link to comment
Share on other sites

ja ne znam vise od pola forumasa sa Lakijeve liste a ne nosim naocare
Ja ih znam 4-5, a još toliko su se pojavljivali tamo ali nisu bili aktivni. A ja i ne pratim nešto pomno.. Nego mi smešno da napišu nik koji su bili tamo i javljaju se jedan po jedan ja sam imao isti nik :)
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, John Dies at the End said:

Oduvek sam i na B92 hteo da te pitam, da li si za Nick na forumu preuzeo ime jednog sela izmedju Krusevca i Velike Drenove (Trstenika) ili ne?

Ime livade (u blizini vlasinskog jezera) inace je tu nekad bilo selo (mahla).

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima !!! Nisam nesto preterano pisao ni na starom forumu,(par razlicitih nikova) iako ga pratim od 2008.godine,pa necu ni ovde.Volim da citam konstruktivne rasprave i da se bavim ''bednim plusicarenjem''...

Kad sam cuo da ga Jutke gase umalo se nisam slogirao...svaka cast za inicijativu da se ova prica nastavi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ono sto se moze i cuti je da Tomic gleda strance koji su u starosnoj dobi od 29-33, Takvi su i Mo, KC, Stratos koje je on birao i doveo.

Na Tegigardi pisu da smo zainteresovani za Evansa iz Darusafake, Hannah-a iz Gran Kanarije, Sermanija i Vascinskog iz Unikahe... Tek ce biti nagadjanja, ali primera radi u ovo doba se prosle godine pisalo za Reglenda, dok se KC pisalo od oktobra da smo zainteresovani.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...