Jump to content

KK Crvena zvezda 2018/2019.


MetalHead

Recommended Posts

4 minutes ago, Maverick88 said:

Ja imam samo jednu zelju a to je da se vrati Jovic,u Bajernu nisu zadovoljni sa njim,DR se i onako ne pita mnogo oko igraca a i pitanje je da li ce osvojiti prvenstvo.Skoro sigurno stefan ide iz Bajerna a sada da li ce ga neko traziti i koliko nzm,ali msm da imamo sanse pre njega da uzmemo nego Pefija

Hoce ga Sferepolus u Makabiju.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Maverick88 said:

Videcemo koliko Stefan zeli da ide tamo,posto je poznato da je tamo uvek ludnica,i kakve bi mu uslove ponudio

Mislim da ce bankovni racun sa imenom Stefana Jovica tu da se vise pita nego njegove emocije. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Opet se okupljate, omatoreli hipi liberali.. 

Ja, evo, samo da se javim, da ne chuchim samo u potaji.. 

Iako bi za prvi post prigodniji topik bio "predstavljanje", zeleo sam da isti ipak bude na omiljenoj mi temi (uz prelazni rok, naravno :classic_blush:), koju najvishe pratim..

Najpre pohvale za sve one koji su u ovako kratkom roku uchestvovali u formiranju ovog mesta.. Ljudi su odradili zaista dobar posao.. Potrudili su se chak da ona nasha nova kuca i izgledom podseca na staru.. 

Takodje, drago mi je da vidim da je ekipa sa kosharke u punom sastavu.. Donesheno je ono najneophodnije, slike, gifovi, i najvaznije od svega, Mile je doneo svoje merdevine.. :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Maverick88 said:

Ja imam samo jednu zelju a to je da se vrati Jovic,u Bajernu nisu zadovoljni sa njim,DR se i onako ne pita mnogo oko igraca a i pitanje je da li ce osvojiti prvenstvo.Skoro sigurno stefan ide iz Bajerna a sada da li ce ga neko traziti i koliko nzm,ali msm da imamo sanse pre njega da uzmemo nego Pefija

U Bajernu su nezadovoljni jer više ne igra nego što igra, a i dalje je razlog diskus hernija, što ga je mučilo i kod nas. Tako a ma koliko ga voleo ne treba nam kao prvi plej, jer sasvim sigurno neće ozdraviti preko noći i biti u stanju da cepa baš uvek kada je neophodno. A za drugog pleja je jednostavno preskup.

Link to comment
Share on other sites

Oscar Zeta Acosta

In the middle of nowhere

Trigger

Phobos

Dralle

Lustracija

harmonajzer

seliste

Srki

Milijaš #10

n4l1m

Rand Al Thor

Tanatos

gledaoc

anfield

Predragdjape

I Pantelija je bio delija

Ato Boldon

 

 

 

Zamolio bih forumaše sa ovim nickovima (i ako sam preskočio/prevideo nekog za njega isto važi, neka se sam upiše) ukoliko dolaze sa B92 foruma da kvotuju gornji spisak i kraj svoga nicka napišu naziv bivšeg (sa B92 foruma), kako bi nam komunikacija bila lakša i kako bi znali s kime razgovaramo, ukoliko se već poznajemo.

Hvala.

Edited by Laki21
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Laki21 said:

Oscar Zeta Acosta

In the middle of nowhere

Trigger

Phobos

Dralle

Lustracija

harmonajzer

seliste

Srki

Milijaš #10

n4l1m

Rand Al Thor

Tanatos

gledaoc

anfield

Predragdjape

I Pantelija je bio delija - Olajo

Ato Boldon

 

 

 

Zamolio bih forumaše sa ovim nickovima (i ako sam preskočio/prevideo nekog za njega isto važi, neka se sam upiše) ukoliko dolaze sa B92 foruma da kvotuju gornji spisak i kraj svoga nicka napišu naziv bivšeg (sa B92 foruma), kako bi nam komunikacija bila lakša i kako bi znali s kime razgovaramo, ukoliko se već poznajemo.

Hvala.

 

Link to comment
Share on other sites

Oscar Zeta Acosta

In the middle of nowhere

Trigger

Phobos

Dralle

Lustracija

harmonajzer

seliste

Srki

Milijaš #10

n4l1m

Rand Al Thor

Tanatos

gledaoc

anfield

Predragdjape

I Pantelija je bio delija

Ato Boldon

 

 

 

Zamolio bih forumaše sa ovim nickovima (i ako sam preskočio/prevideo nekog za njega isto važi, neka se sam upiše) ukoliko dolaze sa B92 foruma da kvotuju gornji spisak i kraj svoga nicka napišu naziv bivšeg (sa B92 foruma), kako bi nam komunikacija bila lakša i kako bi znali s kime razgovaramo, ukoliko se već poznajemo.

Hvala.

Laki, ovaj [mention=463]n4l1m[/mention] je najveca misterija :coffee: [emoji3]

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Eh, trenutno sam prekinuo sa revolucijom, osisao sam se , skinuo majicu sa likom Lenjina i zaposlio u kapitalistickom ugnjetavackom preduzecu gde je plata u prljavim dolarima. Ipak revolucija cuci u meni kao savest, postali smo jedno.

Idea dobro utabanim Vulinovim stazama :D

Btw, odlican interviju Ficka u Bljucu, posebno su fenomenalne fotografije.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Laki21 said:

Oscar Zeta Acosta

In the middle of nowhere

Trigger

Phobos

Dralle

Lustracija

harmonajzer

seliste - селиште :)

Srki

Milijaš #10

n4l1m

Rand Al Thor

Tanatos

gledaoc

anfield

Predragdjape

I Pantelija je bio delija

Ato Boldon

 

 

 

Zamolio bih forumaše sa ovim nickovima (i ako sam preskočio/prevideo nekog za njega isto važi, neka se sam upiše) ukoliko dolaze sa B92 foruma da kvotuju gornji spisak i kraj svoga nicka napišu naziv bivšeg (sa B92 foruma), kako bi nam komunikacija bila lakša i kako bi znali s kime razgovaramo, ukoliko se već poznajemo.

Hvala.

 

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Laki21 said:

Oscar Zeta Acosta

In the middle of nowhere

Trigger

Phobos

Dralle  - dralle

Lustracija

harmonajzer

seliste

Srki

Milijaš #10

n4l1m

Rand Al Thor

Tanatos

gledaoc

anfield

Predragdjape

I Pantelija je bio delija

Ato Boldon

 

 

 

Zamolio bih forumaše sa ovim nickovima (i ako sam preskočio/prevideo nekog za njega isto važi, neka se sam upiše) ukoliko dolaze sa B92 foruma da kvotuju gornji spisak i kraj svoga nicka napišu naziv bivšeg (sa B92 foruma), kako bi nam komunikacija bila lakša i kako bi znali s kime razgovaramo, ukoliko se već poznajemo.

Hvala.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...