Jump to content

KK Crvena zvezda 2018/2019.


MetalHead

Recommended Posts

1 hour ago, Green23 said:

Ne mogu da se porede te dve situacije, Janković je otišao posle sezone gde je imao solidnu minutažu, a tek bi je dobio ove sezone. Radanov već par sezona ne dobija nikakvu minutažu, a verovatno je ne bi dobio ni u budućnosti. 

Prije će bit da je Čović namirisao nekog još mlađeg, iz regiona il' komsiluka(😎)... na njegovoj poziciji, pa i ne pjeni toliko oko ovog "otimanja" kao oko onog proslogodisnjeg. 

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, mister-no said:

Dabo ima li istine u ovim šuškanjima vezano za Radanova?

Iskreno ne znam.

Ono sto znam da su i Tomić i on iz iste agencije.

Ono sto sam video gledajući sa strane svi su dobijali šansu i ko je želeo da je iskoristi on je to i uradio.

Evo vidimo Ristića sad dečko igra odlično doduše Dunav moža nije neki reper ali on pokazuje želju.

Mislim da Radanov je nema ili je ja barem ne vidim.

Davidovac se preporodio, Simanić kida, Dobrić je strpljivo čekao svoju šansu i iskoristio.

Po meni Nenadić i Radanov nisu zasto to je verovatno do njih.

Mislim da Ostoja ne bi tek tako ono izjavio da nemaju neke kontakte sa njime, ako ode tamo ok srećan mu put

doći će neki drugi mladji igrač u FMP-u ih barem sada ima dosta.

Ali ponavljam nevezano za Radanova  mladi košarkaši moraju da pokažu želju kako na treninzima tako i na utakmicama kada

dobiju minutažu.

Tomić im zaista veruje i bodri ih a li sve ostalo je na njima.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

S obzirom na ukupnu situaciju u srpskom sportu i ogroman pad kvaliteta i odsustvo bilo kakve kritike u vodećim sportskim medijima,

forum b92 je postao mesto gde sam provodio dosta vremena, uglavnom čitajući mišljenja forumaša.

Nadam se da će većina njih nastaviti da piše i ovde.

Hvala ljudima koji su to omogućili.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Tamburinjo said:

Postovani finasijeri ovog foruma, ljudi koji su radili i doprineli na bilo koji nacin da ovo mesto zazivi, postovani navijaci i navijacice aktuelnog sampiona jadranske lige Crvene Zvezde i protivnici sila mraka i bezumlja kao sto su sns-u i partizan, nek nam je srecan nov forum i Hristos vaskrese!

 

Drug Fenderinjo je zasluzio cast da moj prvi upis na novom forumu bude citat njegovog posta.

Neka nam je sa srecom, sto vise staaarog b92, sto manje avangarde i rsb-a.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Odlazak Radanova bi bio bas los za klub. Ne samo sto gubis mladog igraca u kome ja vidim veliku perspektivu vec zato sto bi otisao u rivalski klub i tamo kako to obicno biva eksplodirao , za treninge ne znam ali na utaknicama ono malo sto je igrao to je bilo dosta solidno, a rec je o mlafom igracu, miskim da je greska ako ne zaigra u Kls u bar.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam koliko Radanov pokazuje na treningu ali na utakmicama (dokle je dobijao sansu) to je delovalo korektno. Nije bio sad neki spektakl ali prosle sezone npr. kod Alimpija je bio pristojna opcija sa klupe: 8 poena prosecno, atletika odlicna, ima tu propusta nekih ali delovalo je da ima materijala za obradu, ponajvise zbog dobrih fizikalija.  Sta se desilo sa deckom, da strucni stab toliko izgubi poverenje u njega, nije mi jasno. Prosto mi neverovatno da je Alimpije tolerisao neko sabanisanje na treningu, pa sad ne moze da prismrdi prvom timu kod Tomica. Cudno zaista.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Oscar Zeta Acosta said:

Pažin?

Nisam insajder da bih ti ovo potvrdio sa "sigurnoscu" ali nerealno mi je da se ne diže buka i frka oko Radanova... Osim ako nemamo neku skrivenu kartu osvete partizanenu odmah nakon odlaska Radanova. Mada moguće i da su svi u klubu ukapirali da jednostavno neće biti mjesta za njegov vidan napredak u el godini. Ali nakon ove završene sezone i prelaznog roka koji je bio sve ono što nikad ne bi smo voljeli (ili barem rijetko ko)... treba vjerovat da Tomić ipak ima viziju, koliko god ti igrači bili "stari", tatine slaninice, penzionerski prebijaci dugova i napušene neatlete. 

Edited by Lustracija
Link to comment
Share on other sites

Pažin je veliki zvezdaš, on to ni ne krije, koliko sam ja ranije bio upućen, njegovi roditelji nisu hteli da ulaze u priču s predsednikom. Elem, on nema ugovor s KKP jer su ovi u sporu s Stelom iz Italije gde je Pažin igrao.

Ja mislim da će Radanov u KKP, jer on teško da može bolje od Partizana da pronađe. Tomić njega vidi na keca, a navodno smatra da je mali Paunović veći potencijal.

Elem, ovo zvuči realno:

 

 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Milijaš #10 said:

Pažin je veliki zvezdaš, on to ni ne krije, koliko sam ja ranije bio upućen, njegovi roditelji nisu hteli da ulaze u priču s predsednikom. Elem, on nema ugovor s KKP jer su ovi u sporu s Stelom iz Italije gde je Pažin igrao.

Ja mislim da će Radanov u KKP, jer on teško da može bolje od Partizana da pronađe. Tomić njega vidi na keca, a navodno smatra da je mali Paunović veći potencijal.

Elem, ovo zvuči realno:

 

 

Vlada Jankovic like in sin Guze Jankovica? Sta ce nam on?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...