Jump to content

KK Crvena zvezda 2018/2019.


MetalHead

Recommended Posts

Ja sam ranije bio za Pulena dok je bio top.

Sada nikako.

Gledaste li vi Cedevitu protiv Budućnosti!? Imala ih je Cedevita ali ih je prodao Pulen. Pritom nikada nije bio neki razigravac, a o odbrani da ne pričamo.

Edin i Kole su se u prenosu uživo smejali njegovoj odbrani. Sa razlogom.

 

 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Golijat said:

Pullena ne bih ispred zgrade uzeo da igra...Covek se usere dok igra za Cedevitu neizvesne zavrsnice kako bi to onda izgledalo kod nas?

 

Čovjek je igrao povrijeđen treću protiv Budućnosti... a ne treba zaboraviti da ih je sam dobio u prvoj. Ne bih ga ja potcjenjivao. Posebno jer bi sa Markovićem bio sasvim dobra dopuna. Samo zamišljam kad on i Bili krenu da prangijaju spolja, niko ih ne bi mogao odbraniti... istina, ne bi ni oni mnogo toga odbranili, ali bi bilo lijepo gledati rafalnu paljbu 🙂 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Erik Kartmen said:

 

Čovjek je igrao povrijeđen treću protiv Budućnosti... a ne treba zaboraviti da ih je sam dobio u prvoj. Ne bih ga ja potcjenjivao. Posebno jer bi sa Markovićem bio sasvim dobra dopuna. Samo zamišljam kad on i Bili krenu da prangijaju spolja, niko ih ne bi mogao odbraniti... istina, ne bi ni oni mnogo toga odbranili, ali bi bilo lijepo gledati rafalnu paljbu 🙂 

 

Osim gotovo sve ekipe koje ce igrati Evroligu.:classic_biggrin:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

ovo je kzs bilijevog oca kada je zavrsavao trenersku karijeru. ko je dokon neka pogleda malo. nakon bilijevog sjajnog intervjua bio sam zainteresovan da vidim kakav mu je bekgraund, ko mu je bio cale, i ovo je dosta dirljivo sa koliko ljubavi covek prica o svom poslu. sada mi je jasno zasto bili nije mogao da spava pred 5. utakmicu finala (prvi put cujem tako nesto od amerikanca u evropi), i sada je mnogo toga jasnije. kosarka se voli u toj porodici.

 

 

Edited by Haggard
  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pulen je davno izašao iz odbrane... ako je na parketu u tesnim završnicama rezultat nažalost zavisi samo od njega:

ili rešava ili saranjuje...kakvo crno razigravanje i crtanje po tabli na zadnjem tajm-autu.

U napadu je artista ove igre u top formi ali sve je manje timova koji sebi žele da priušte takvo luksuziranje,

što i ukazuje spisak od 4 tima koje je promenio samo u 2018-oj...

Delaver - Mahram Teheran - Afionkarahisar - Cedevita.

 

Link to comment
Share on other sites

Alert Pulen mi se ukljucio.

 

Gospodin je tata za sve bekove koji su prosli kroz ovu ligu. Svakako da bi kod nas imao jos veci fokus. Covek se maltene nudio, a i bio je Coviceva velika zelja. 2 puta je Radonja to stopirao.

 

Malo je reci da ne mogu to da mu oprostim. Nedovodjenje Pulena a dovodjenje puvala blejice su 2 ozbiljne Radonjine greske.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, taliesin said:

 

Osim gotovo sve ekipe koje ce igrati Evroligu.:classic_biggrin:

Mislim da to ipak ne bi išlo tako ukoliko bi se ukombinovao sa Đenkom i Markovićem... bilo bi tu dosta oružja, a i više prostora za njega nego što je imao u Cedeviti koju je morao sam da nosi 

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Lustracija said:

Aj da probam da ti nacrtam jer vidim da ti ne ide 🙂

 

Kad neko konstantno igra u minusu(što se vidi golim okom a i  statistikom) kao što je igrao FČ regularni dio i dodje do play off-a kao drugi play a onda se u trenu sruši sve povredom prvog pleja i momak se i bukvalno transformise u prvog play-a sa sve plus indexom u skoro svim mecevima kao prvi plej, pored svog pritiska koji jedna takva situacija nosi... NE MOŽE BITI NIŠTA DRUGO DO TOTALNA TRANSFROMACIJA I KIDANJE. 

A to sto si ti mislio da ga poredim sa Redzi Milerom a ne sa samim sobom iz regularnog dijela aba sezone, nema veze sa mnom već sa tvojom mogućnošću da razumijes napisano. Otud i ovakav "crtež" od objašnjenja 🙂

"Sto opet ne znaci da ne proklinjem dan kad se vratio kod nas i jedva cekam da mu vidim ledja". 

 

Da se postidiš  😂

Neko tvog intelektualnog kapaciteta ne bi trebalo da bude toliko arogantan. Sam kazes u ovom postu da se transformisao, cijele sezone bio u minusu. Znači da ovakve njegove partije niko nije mogao ocekivati. Zasto onda da se stidimo procjene? Probaj se dogovoriti sam sa sobom ili jos bolje nacrtati sam sebi neke stvari. Zasto se stidis procjene ako jedva cekas da mu vidis ledja i proklinjes dan kad se vratio? 

Link to comment
Share on other sites

Dolaze turbulentna vremena. Gospodin Covic mora biti jako oprezan u nastupima i sledecim potezima. Odredjeni piljari koji su postali deo mafijaskog establishmenta pokusavaju da naprave potrese na sve moguce nacine.

Mislim da je dosao trenutak da se CEO-u EL preda ta obimna dokumentacija. Ne verujem u momenat da ce aba ligi ukinuti ikad licencu.

 

Nek se jos jednom ispostavi da su samo krenuli paradajzom na Rusiju...

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Mile1 said:

Filip Andjusic i Marko Gusic bivsi igraci Vizure potpisali su stipendijske ugovore sa Crvenom Zvezdom

 

Lepa vest je sto smo uhvatili Andjusica, dobar prospekt na pozicijama 4/5 (zavisno koliko izraste) sa odlicnim osecajem. Uz Tomasevica u juniorima i Pavlovica u pionirima, sada nam i u kadetima najbolji igrac postaje Crnogorac...

Gusic je tu da pojaca ovu nasu losu generaciju '02, znacice im ali tesko da se od njega moze nesto vise ocekivati.

Najvise bi me obradovalo da smo iz Vizure pokupili Todorovica, ali on ce izgleda putem Partizana sto vec polako postaje pravilo da nas pobedjuju u bitkama za potpise igraca mladjih kategorija.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Erik Kartmen said:

Mislim da to ipak ne bi išlo tako ukoliko bi se ukombinovao sa Đenkom i Markovićem... bilo bi tu dosta oružja, a i više prostora za njega nego što je imao u Cedeviti koju je morao sam da nosi 

 

Pulen jeste zajeban volume scorer kad udje u ritam ali to znaju i svi drugi klubovi pa ga ipak stalno zaobilaze iz nekog razloga. Nije on nepoznat igrac, igrao je i u Barseloni, sigurno je u svim evropskim skauting sveskama. Iskreno, nemam neki stav o tome da li ga treba ili ne treba potpisati, navijacu za Zvezdu s njim ili bez njega i nije mi prioritet da se bavim poslom koji ce da radi Tomic, samo sumnjam da ce ga on hteti u timu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...