Jump to content

MMA - Mixed Martial Arts (UFC, Bellator, ONE FC...), Kickboxing


BattleBender

Recommended Posts

3 hours ago, mr clutch said:

Pade Da Bronx vagu za po paunda i ostade bez titule.

ma idi... jbt imas 7 dana da se iscimas.. ko ga j...

Mada licno, mislim da je Cro Cop u pravu, merenje pred mec i cao zdravo.. ovo je nezdravo, smara i ne vidim poentu kad oni vrate 5-10 kg za 24h i malo malo se desi da neko nije u fullu zbog skidanja kilaze...
Nista skill samo metabolizam

Link to comment
Share on other sites

Ali najjače je da je na oba vaganja u roku od sat vremena pao za pola paunda. Ili je telo doveo do krajnje granice što je vrlo verovatno pa nije mogao više da skida ili je ispao bezobrazan pa u tih sat vremena kulirao. 

 

Razumem ja i skidanje kilograma, problem je preterano skidanje, em je nezdravo, em daje prednost u odnosu na likove koji manje skidaju, a i neretko se ostane bez iventa ili jedan borac uspe da prodje vagu, a drugi ne, pa se traži kompromisno rešenje. Moja ideja je da se ograniči koliko može sportista da skine mase na 10 pound-a. 

Link to comment
Share on other sites

Merenje 8 sati pre meca i cao. Ko promasi kilazu stroga sankcija pa se vi zajebavajte sa tim. Zamenski borac da bude u pripravnosti i za to dobije odredjeni iznos (ukoliko uopste ne nastupi). 
 

inace, postao je prepotentan Oliveira, promenio se i nije mi vise onako gotivan. Svakako bih navijao za Justina ali eto, moram da napomenem da je poceo da sere malo vise i polako mi klizi u antipaticnost. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Znao sam da ce Hamilton da popusi Justina kao nekog gotivca 🤦‍♂️

Bas bih silno zeleo da retardirani the higher moral ground hillbilly popije neki spektakularni finish. Isao bij dotle da mu zelim da do karma karijere ima sve poraze. A mozda dotle i da mi je krivo sto mu Khabib nije pocepao koji ligament kad mu je uhvatio armbar.
Retko odvratna njuska, od svih Alijevih kucki, najodvratnija.
 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, BattleBender said:

Znao sam da ce Hamilton da popusi Justina kao nekog gotivca 🤦‍♂️

Bas bih silno zeleo da retardirani the higher moral ground hillbilly popije neki spektakularni finish. Isao bij dotle da mu zelim da do karma karijere ima sve poraze. A mozda dotle i da mi je krivo sto mu Khabib nije pocepao koji ligament kad mu je uhvatio armbar.
Retko odvratna njuska, od svih Alijevih kucki, najodvratnija.
 


I ti si neki ‘sportista’ jel da? Treniras nesto od tih dzidza bidza disciplina i veliki si jelte poznavalac i ljubitelj i onda pozelis nekome da mu ode ligament. 
 

alal vera sinko, sportista i covek za primer. 
 

Justin po meni nema mnogo sansi jer je submision igra Oliveire suvise dobra i takav kraj meca i ocekujem. Medjutim, snazno navijam za njega i BAS MI JE DRAGO sto je prepotentni brazilac izgubio pojas. I sta je to jebeno sa brazilcima da ne mogu/nece da nauce engleski jezim makar Khabib nivo jbt?! Kakvi bolidi. 

Link to comment
Share on other sites

Strah od partera ih sve paralise. Odlican je bio Justin, dobio je ljakse dosta batina. Nazalost, zavrsilo se onako kako sam pretpostavio. 

1 minute ago, mr clutch said:

Jedna runda, ali spektakl sa trilerom i dramom. Obilo se Gackeu prozivanje Bronxa da je quitter. 

 

Izuzetno zanimljiv matchup je Oliveira vs lažni Kebab. 


Oliveira ima mnooogo bolji stand up od Makačeva, no contest. 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Hamilton said:

 

Oliveira ima mnooogo bolji stand up od Makačeva, no contest. 

Svakako ima bolji stand up Oliveira, ali ne bih stavio to tvoje mnogo sa dosta o. U svim ovim borbama za naslov je Charles pokazivao rupu i previše izlagao bradu i svi rivali su uspeli da se konektuje i pošalju ga na pod. Rekao bih da ljudi precenjuje njegov stand up jer školski i lepo za oko ga radi. 

Link to comment
Share on other sites

Jos da Islama zanima stand up pa da to ima smisla.
Pitanje je da li mozda ovaj sa dupeta da baca poluge i da kontrolise parter protiv likova koji imaju Smash stil rvanja i koji su verovatno fizicki jaci od njega. Charles vs Islam je zamena za Khabib vs Ferguson, valjda nece biti otkazana 100 puta kao spomenuti

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tek sam sada odgledao ostatak eventa, za ME sam ustao tacno na vreme.
Koliko su se mucenici trudili da gurnu  Ruzu kao mega giga superstara i onda napravis ovo, jos kaze White da je sledeci izazivac pobednik Joana vs Wei 2, nece ona skoro da vidi mec za titulu.
Chandler je stvarno must watch tv, svaka borba u UFC je bila puna zabave i jedini koji je svojevoljno otisao u parter protiv Olivere, gde opet 1 koji nije finiser u parteru. Muceni Tony je verovatno imao najbolju rundu od 2019 i onako zavrsis, njemu je bas dusu uzeo Justin Gathje

Sledece nedelje Rakic Rakicuje Jana i postaje 1 izazivac i verovatno Sampion do kraja godine.

Link to comment
Share on other sites

On 5/6/2022 at 11:08 PM, Hamilton said:

Maltretirace ga Jan kao osmak petaka. 

 

Cemu toliki hejt prema nasem najboljem MMA borcu. Po kladionicama je favorit, 1,62 kvota na Rakica.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Nedovoljno jak karma slap za gaethje sugavka. S obzirom da ismeva druge i da se sladi nad necijom mukom, on je prvi koji bi trebalo da se ismeva, tj njegov ground game i panika koja se desi u tim situacijama.
Slicno I u clinch situacijama. Momenta kad je pao, branio se od body triangle-a kao neki nesrecnik na ulici, totálno pogubljeno. Ili kao da si turistu na Tajlandu bacio u muay thai clinch sa nekim prekaljenim lokalcem.

One trick pony, calf kick I da doceka momenat da mec bude u hooks reach-u.

Charles je car. Mislim da je ovaj mec mogao da resi sa manje stete, mozda koji minut doze. Ali boli ga uvo, on ne se ne povlaci, ide napred.
Da se povlacio nazad, drzao sigurnu distancu i od kick-a I cekao jedan wild swing (kick ili krose), da nakon izbegavanja uleti i brzo otme ledja, ovo bi bio jos laksi mec.

Tony 😞 Sa kolegom na poslu smo u petak bas pricali kako smo sigurni da ce Tony da popije KO, ne TKO nego bas KO.

Rose, jesam njen fan, Ali zasluzila je da izgubi pojas. Sramotan mec, iz vise ugla. I presica posle meca, i cela ta ideja da ce da joj poklone pobedu u ovakvom mecu zato sto je fan favourite, a Esparza je mukica koju niko ne voli, pa kao ona je marketinski bolja za UFC, i zato ce da joj daju edge. Ne, ne ide to tako. 
I sad nece moci ni da vrati pojas, s obzirom da je ovo drugi poraz protiv Esparze.
Krivo mi je sto Alexa Grasso vise nise u ovoj kategoriji, mislim da u ovom momentu bi bila najbolji borac u celoj diviziji. Rose nije bila impresivna ni prosli mec. Ide previse na sigurno.
Alexa je mnoooogo napredovala.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...