Jump to content

MMA - Mixed Martial Arts (UFC, Bellator, ONE FC...), Kickboxing


BattleBender

Recommended Posts

Todorovic i Bojkovic na isti nacin maltene dosli do pobede.
Dusko je stvarno mnogo fleksibilan, kako koristi razgibanost nogu u parteru.
Jako bitna pobeda.

Mali Bojkovic je bas vruca glava, ima srce, brz je, ozbiljno je konkretan na zemlji, ali ima jos rupa u standup-u. Ponovo je veoma brzo nadjen.
Ali jako je mlad, da se ispraviti, jos fizicki nije ni sazreo skroz.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mr clutch said:

Mislio sam da je Juliana za nijansu jači protivnik za Amandu nego prethodni, ali nisam očekivao upset. Prebrzo mi je Nunes tapkala, nije pokazala srcanost. 

Sramno cak nije gusenje bilo ispod guse; nije imala ova dusu izduvala se plus se usrala.
Ronda vs Holy fazon.
Ali dobro ovako generalno zavrsavaju UFC zenski GOATOVI, lideri u sportu ovo ono i dodje neki autsajder i nabije ih 
Max Bet nije ni dao kvote za ovaj mec sto govori koliki favorit je ova bila

Edited by LayupFromTheMidget
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, mr clutch said:

Setim se samo koliko je Konor bio hejtovan zbog ranijeg tapkanja protiv Habiba, a šta onda reci za ženskog GOAT-a. 

 

@LayupFromTheMidgetko ti dobija main event? Mislim da Porier ima veće šanse, 3R TKO. 

50-50 mi je ovo ali navijam za Charlesa.
Ne znam da li ce Charles da se zajebava kao protiv Chandlera moze ovaj lagano da ga uspava.

Ali recimo Charles sub 2 runda.

Edited by LayupFromTheMidget
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Navijao sam za Dustina, steta. 
Ali i Oliveira je odlican lik i drago mi je sto ta divizija ima takvog sampiona. Jedva cekam sudar sa Justinom. Ova divizija je bas zajebana. 
 

jbg i brazilci na tribinama svi u belo okreceni, koji k?! Hahahaha do jaja momenat kad se pozdravlja sa likovima na tribinama i jedan iz mase mu ukrade naocare, ovaj prso trazi nazad a one pale negde pod noge pa ih svi zakedno traze :lol

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...