Jump to content

MMA - Mixed Martial Arts (UFC, Bellator, ONE FC...), Kickboxing


BattleBender

Recommended Posts

9 hours ago, mr clutch said:

Chimaev zver. Ozbiljan prospekt 

 

Možda i jeste, ali je činjenica da mu namjestiše dvojcu fringe UFC boraca sa upitnim grappling sposobnostima. Posebno Phillips koji je poznat kao stand up brawler, dok je ovaj McKee uskočio kao zamena ako se ne varam. Debitant koji se do nedavno borio u 155. Volio bi ipak da ga vidim sa nekim ozbiljnijim protivnikom, prije nego što uskočim na bandwagon

 

6 hours ago, threepwood said:

Whittaker je uzeo ovo cisto na to sto je bio malo agresivniji

 

Pa nije baš da je bio malo agresivniji, nego je stvarno konstantno radio. Till ima taj dosta nekonvencionalan stil, koji protivnike obično izbaci iz ritma i zbog toga im standup nije toliko fluidan kao obično. Rob se je odlično prilagodio i zasluženo dobio ovo, tu nema dileme. Ja sam čak bio malo iznenađen da su svi sudci videli ovo kao 48-47, jer je ona 4. runda bila stvarno jako tesna i mogla je na obe strane.

Link to comment
Share on other sites

Ste videli beta verziju UFC 4, kako vam izgleda, mislm ja nemam PS4, al mi se cini da je grafika bolja , mada meni je UFC 2 najbolji, a i UFC Undisputet 3 mi sa dopada jer ima Pride mode.

 

Spoiler

 

 

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Nisam jos igrao.
 

Nadam se da su dodatno napredovali gameplay.
3 je dobra, ali je solidno po patternu, neki udarci su mnogo delotvorniji od drugih.
Npr front kick bas mnogo sljaka, brzo se pusta, ne placa se cena zbog njega, cak i ne trosi mnogo staminu.

Mozda postoji nacin da se boris protiv in and out 1-2, nije da sam neki profi igrac, ali i to je bas mocno.
Sa dobrim range striker-om, mnogo je mocno. Jos ako borac moze da rokne overhand

Link to comment
Share on other sites

Kako bi voleo da Izzy pobedi Costu, pa da Till dobije Costu, pa da top5 u middle bude

Izzy

Rob

Till

Cannonier

Hermansson

 

To bi bila bas najgotivnija divizija.

 

 

Till mi postade jedan od najoniljenijih boraca. A i Cannonier je tamo, dok su mi Rob i Izzy 2 najoniljenija

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, mr clutch said:

Ugovara se Chimaev vs Maia za ufc 252. Pa sto kaze Imperator da vidimo Cecena protiv renomiranog protivnika.

 

Komedija. UFC se sprda. Ja nemogu njega da krivim što pokušava da preskoči red, ali da mu organizacija stvarno daje Top10 fight je dosta neozbiljno a i nepravedno do ostalih koji se godinama satraše i penju se po rankingu korak po korak. I sad neki lik zadavi dvojicu smešnih protivnika i hop Demien Maia. I ono, kad ga več bacaju u vatru, kako baš Maia. Da se mene pita, evo ti Geoff Neal pa probaj živ izači iz oktaogona, kad si mudo.

 

 

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, mr clutch said:

Očigledno da je Dana-in miljenik. Nije Chimaev-ova krivica što dobija top10 borca za rivala. Gotovo svaki borac iz njegove pozicije bi hteo što bolje rangiranog borca. 

 

Pa mislim da sam i rekao da nije njegova krivica i da mu ne zameram što on i njegov tim žele da unovče taj hype koji se stvorio. Ja krivim UFC da je dopustio tako nešto.

 

1 hour ago, LayupFromTheMidget said:

Pa dobro ceo vrh divizije je isao preko Maie :d
Ako ga zgazi kao Colby i Usman sto su ga dobili znaci real deal je 

 

Ne kažem i da nije real deal. Sasvim moguče da je buduči prvak weltera, ali opet treba iči korak po korak i zaraditi tu šansu prvo da budeš rangiran, pa onda da se boriš i za pojas. Najbolje sad da Demiena Maiu stavimo "na vrata" da dočekuje debitante u welteru, da vidimo dal su real deal ili nisu. Nemože tako, jbg...

 

Kad si več spomenuo Usmana i Colby. Usman 6 UFC borbi pre Maie, Colby 8.

 

Dosta je da se pogleda recimo 170 roster da se vidi koliko tu ima nerangiranih killera između Chimaeva i TOP15, da bi shvatili koliko je ovo ustvari smešno. On bi po standarnom plannu treba još barem 3 pobede pa onda Maia. Ajde recimo 2 best case scenario, ako su dominantne kao one prve dve.

 

Naredni protivnik: Carlos Condit, Emil Meek, Nicolas Dalby, David Zawada, Sean Brady

 

4. UFC borba: Cowboy Oliveira,  Lyman Good, Rocco Martin, Nico Price, Mickey Gall

 

Pred ulazak u Top15: Gunnar Nelson, Santiago Ponzinibio, , Belal Muhamed, Mike Perry

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...