Jump to content

MMA - Mixed Martial Arts (UFC, Bellator, ONE FC...), Kickboxing


BattleBender

Recommended Posts

On 6/2/2019 at 5:24 AM, BattleBorn said:

Mislio sam da Leo Santos ima 33,34.

 

Steta sto nije mladji i sto poslednje 3 godine je muku mucio sa povredama.

Prelep nokaut, prelepo se bori generalno.

 

Rakić mora da odluči kakav ce imidz da fura, da bude ili badass dziberko ili da bude respectful, good guy.

Ovo nespretno klackanje izmedju obe uloge necemo da mu donese leveridz.

 

Samopouzdanje je kul, i to je super, samo nema tu harizme.

uzasni su i on i Stosic sa harizmom. Stosic deluje kao lik koji misli da je on najzajebaniji lik a nije jos ni u top15. A to radi ne bas simpaticno.

Rvanje mu je bilo do jaja, ali nema dinamike. Previse se trudi da bude Crocop. Crocop bez high kicka...

 

Bas me zanima sta ce UFC uraditi sa Walkerom i Rakicem, da li ce ih ukrstiti, i zrtvovati hajp jednog od njih, ili ce ih vesto odvojiti bar jos neko vreme.

Reyes - Rakic mi mozda ima jos vise smisla.

 

Stošić je izgubio zbog kondicije i spreme. Po meni je jedan od najčvršćih boraca u UFC i ima potencijal za Top 15. Mana mu je da je malo trom i limitiranost u standup-u. Fizički je jači od ovoga Klarka i iskreno žao mi je što ga nije zalepio za pod jer je Klark jako prljav borac (videti borbu sa Rakićem). Izgubio je puno snage u prvoj rundi. Sa druge strane Rakić  izgleda i bori se impresivno. Potencijal za top 3 borca pa možda i za prvaka.  

Link to comment
Share on other sites

Nije izgubio zbog spreme i kondicije nego zbog losih odluka.

svaki borac, pogotovo u teze 3,4 kategorije ima kardio limit i dobar deo fight skilla je racionalizacija udaraca.

Stošić se razleteo kafanskim udarcima, full power, u momentima kad je ocigledno da nema uglove za nokaut udarac. Vecina tih full power udaraca je mogla da mu zavrsi uglavnom na ramenima ili ledjima protivnika.

Naivno je izgoreo, no dobro, mlad je.

Bice tvrd orah zbog rvanja...

 

Link to comment
Share on other sites

Obožavam Cowboya, ali meni je izgledalo od početka meča kao da je usporen i ne tako precizan i "čist" kao obično. Mada nisam ni nešto iznanđen posle toga kako grozno je izgledao na vagi. Nemogu da se sjetim dali sam gledao weigh ins kad se je vratio u 155lbs proti Hernandeza, da bi mogao da uporedim kako je tada izgledao

Link to comment
Share on other sites

Kakva je sisica Moraes, ne videh tako nesto u celom ufc-u mozda.

 

Tony je OG kakav se jednom radja. Sabio je i pressicu posle.

neverovatan je njegov pace, just unreal...

 

Yan ima preeeeeeezajeban boks. Kako dobro pusta kombinacija, a jos bolje pomera glavu. Luda Ruscina, ali vidim njega kao sampiona. Sterling je kralj, ali tesko da on moze biti champ.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...