Jump to content

MMA - Mixed Martial Arts (UFC, Bellator, ONE FC...), Kickboxing


BattleBender

Recommended Posts

Woodley protiv Usmana je i delovao kao izduvan balon, ali za ovaj mec pa tek.

Tu mislim fizicki pre svega. Sad izgleda kao osoba koja ne cut-uje tezinu, a pritom nije toliko ni lean. Splasnuo, bez onih zverskih mišića. Abs-a ni na mapi...
Malo je izgledao u oktagonu, u svakom smislu, inferioran...

Ali najjače mi je koliko su se ljudi popalili svi na went all in counter punch, nakon što je Conor pokorio UFC. Samo što tako ne ide. Kontra se ne udara tako što nabiješ guzicu uz mrežu i čekaš priliku da baciš zadnji kroše.
Isto su se tako popalil svi na lead uppercut, pa im je DC lepo rekao "To može samo Conor, molim sve ostale da ne pokušavaju da rade to"

Kontra se postavlja tako što nateraš nekog da mora da radi barem bazično. Ja kad sparingujem (boks) radim sve na jab i na kontre. Ali kad napadam, razmišljam samo o tome da dovedem sparing partnera u situaciju da mora da pusti neki udarac, pa se na to set up-uje kontra.
Nije to tako, probaj da me udariš, pa ću ja tebe..

Pored toga što su ga definitivno stigle godine, a kao niko je dobio šamarčinu za kurčenje nekim projektima van oktagona (cringe rap career), on je platio i cenu tog ubacivanja da će da postanu u svemu kao dobar, sve će da nauči.
Ove godine, ili na kraju 2019. je bio na Tajlandu i radio muay thai...

On je bio samo dobro natempirana mašina. Dobar snažni rvač, vanerijski atleta, ekplozivnost i netrenirano korišćenje toga.

Sad se on ubacio, počeo meč, on ima neki Ido Portal body motion stance, on je sad neka fluidnost.

Dečače, fallin in and out, ideš ti u Bellator...
 

 

Edited by BattleBender
Link to comment
Share on other sites

Inace kako sam se zeznuo sto na tiket nisam stavio Garbranta, mislim da dal da ga poslednjeg na tiket stavim, a ne tiketu sve UFC, i odustavem jer nije odavno imao bornu i stavim Bajern H1 PP i samo tu padnem:hammer: Toliko sam se skenjao. Tako sam pao i onaj prvi YFC event, nisam planirao da se kladim na Toni vs Gendzi jer mi je to bilo zeznuto za pogadjanje i prevarise me na netu prognoze izmedju ostalih i ovde, sve zivo sam ispogadjao, gledao i na kraju bam zadnja borba i promasaj. I da ,Kauboj je kesa. 

59d3111346135974.jpg

 

Konor se opet penzionise. Jel on moze da predje u neku drugu organizaciju ili da ima barem jedanu borbu.

 

 

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Jel moze neka dobraa dusa koja se mnogo bolje razume u MMA da mi kaze jel ovo znaci da je Dzesika Aj imala problema sa skidanjem kilaze i da je njenom telu skidanje kilaze bas tesko palo. I da li s eisplati igrati na njegu protivnicu koja ja mnogo bolja u greplingu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Tacno sam znao da sam trebao protiv Dzesike Aj da se kladim nakon ovog snimka, tj na Kalviljo, steta dobitak bi bio duplo veci. Nisam smeo ni na Espinozu.

 

Barem neki dobitak.

 

1ed8041346845454.jpg

 

Pu, sto sam se iznervirao sto nisam igrao na Kaviljo 1,85 kvota bila.

 

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...