Jump to content

MMA - Mixed Martial Arts (UFC, Bellator, ONE FC...), Kickboxing


BattleBender

Recommended Posts

Mislio sam da je Usman veci, na merenju i ne izgleda nesto mnogo veci ,cak je u ramenima Colby i veci mozda.
Kako se blizi mec, prednost dajem Colby-u, a od momenta kad je razbio Woodley-a, bio sam ubedjen da Colby nema promil sanse.

Inace obojica su  poprilicno antipaticni, ali su u istovremeno i simpaticni iz nekih drugacijih razloga.

Colby jeste trampovac, ali nije douchebag takav. U suštini on je najbolja satira UFC-ovog unfair tretiranja boraca. Svojim ponašanjem je izvrnuo ruglu tome šta radi UFC, i kako zna da zaliva nečije gadno ponašanje. Bio je na prag od otkaza, iako nije izgubio meč, samo zato što je rvač koji nema nikakav personality, već je samo regular guy.
Kako sam kaže "Stil borbe nisam mogao da promenim, ostalo mi je samo da promenim media personality"
Svojim ponašanjem je i pokrenuo trend da je svima sada postalo mrsko to džibersko ponašanje. I na nekin način je žrtvovao sebe za neke naredne generacije. Naravno ne radi to iz samarićanskih razloga, već iz sebičnih. Ali jeste stavio sebi metu na ledju, a to može da impact na budućnost UFC sveta.

I u celoj priči s Masvidalom, verujem da je možda Colby zajebao njegovog trenera, ali i verujem da je Masvidal postao ljubomoran na Colby-a, koji je došao do vrha divizije.
Sad da se tuku, možda bi i navijao za Colby-a (da mi je to neko reko pre 6,7 meseci, smejao bih mu se).


Usman je kliše patetičan lik, hiperboliše svoju afrikansku patnju i muku kroz koju je prošla njegova imigrantska porodica. Ali na kraju dana, jeste imao zajeban put, i jeste napravio real deal uspeh. Sa sjebanim kolenima čovek trenira godinama, bez trčanja ima fenomenalan kardio. Napredovao je mnogo. Kao D2 rvač je razbucao Woodley-a, koji je D1 top class rvač. Mislim da je bio i All American.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Hamilton said:

Odlican otpor gdr. 

 

Толико је лоша доље, да ми није жао што је Аманда добила. 

 

Свака част што је издржала 5 рунди, али ово што је ГДР показала није мма борац

Link to comment
Share on other sites

Haahhaaha otpor koji crni otpor,prezivljavanje.

imala je jedno dobro koleno i high kick u 2 rundi i to je jedini otpor. Ostalo je lezanje na dupe i molitva bogu da je zveknes u glavu sa up kickom. Nivo u klasi ocigledan cak i kada joj amanda dala ruka ova nije imala pojma sta da radi.

ajmo  makedonce od 1.6 ali sa veci reachom

Edited by LayupFromTheMidget
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ali govna komentatorska, mogli su barem malo da sakriju za kog navijaju(-rogan) anik bednik kaze dobar bodyshot ovaj ga zveknuo u jaja, ili Dc ne znam ko je dobio.

hahahaha sokiran Max

 

E sada ubedljivo najzanimljivija borba cele godine, na kraju ce Usman da ga Ko u prvi minut.

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...