Jump to content

MMA - Mixed Martial Arts (UFC, Bellator, ONE FC...), Kickboxing


BattleBender

Recommended Posts

Ali ponovo je ispao classy, i ni malo salty, a dobio je rutiniranje u sred njegovog dvorista.
Jednom carina od lika.

Vratice se on, 2 godine je mladji od Israela, imao je orgomnu pauzu, u kojoj je imao problema i sa depresijom i anksioznoscu, zeljom da se uopste bavi ovime.

Najgore od svega, uleteo je u punch bas kad je poceo da hvata ritam i kad je Israel poceo malo sporije da krece noge. 
U prvoj rundi je bio bas bolji Israel, tj videlo se da ne moze Robert da mu tu uradi ista.
Posle je vec bilo malo drugacije, dok nije uleteo sa bradom na posluzavnik.

Ako je od nekog morao da izgubi, neka je od Israela, kojeg bas gotivim.
Isreal je legit, prava je zvezda, postoji harizme i inteligencije u proseravanju (kojeg definitivno ima, ponekad i preterano).
Jebena Afrika, mnogo je jaci nego sto izgleda, i nece biti tako lako obaran, i kad bude bio obaran, nece biti lako da se zadrzi tu. Morao bi neki Khabib wrestle nivo da bud u toj diviziji da ga zadrzi dugo na zemlji. Toga nema.

I ova divizija se sad fino otvara. Cannonier je tu, kao atraktivan borac koji svakog moze da posalje na nebesa, tu je i Costa, Till-a ce naravno lako da poguraju, samo da pobedi jednu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nejt objavio da mu je USADA pronašla zabranjenu supstancu. Je li vest fejk sa ciljem da se bolje proda borba, ili je Nejt stvarno pao test, ili nešto treće? 

 

Nejt mi izgleda ko poslednja osoba na planeti koja bi uzimala steroide. Ali nikad se ne zna. 

 

UFC će dati sve od sebe da se event održi i u slučaju da je Diaz pao test. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, mr clutch said:

Nejt objavio da mu je USADA pronašla zabranjenu supstancu. Je li vest fejk sa ciljem da se bolje proda borba, ili je Nejt stvarno pao test, ili nešto treće? 

 

Nejt mi izgleda ko poslednja osoba na planeti koja bi uzimala steroide. Ali nikad se ne zna. 

 

UFC će dati sve od sebe da se event održi i u slučaju da je Diaz pao test. 

Ali on nece da se bori ako optuzbe ne budu povucene.

Link to comment
Share on other sites

Nejt se bori za vise stvari, i za svoj legacy, za svoj status u diviziji, ali najbitnije od svega, bori se da nas spasi od Masvidala.

 

Svi koji hejtaju Conora, bi trebalo da znaju da bi doooobra vecina ostalih bili i veci krelci od njega, samo da se malo dokopaju publiciteta. Conor je barem u momentima pobede imao humbleness.

 

Masvidal mi je bio gotiva za neke stcari, sad mi ez postaje jedan od odvratnijih likova u UFC-u. Conor nikad nije bio toliko jajarski kreten. 

Masvidal je slika i prilika kako bi se mnogi ponasali samo da dobiju pedesetinu Konorove slave.

 

Zao mi je razocaranog Bena. Iako UFC, NIJE ONE ili nekakav Bellator, jednostavno nije imao srece. Posle onoga sa Masvidalom, morao je da pruhvati mec sa najgorim style matchup-om.

 

Welterweight je overstacked trenutno, nema prostora za 2 poraza u nizu. 

Svakako jedan od najcudnijih fajtova ikada odgledanih. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...