Jump to content

MMA - Mixed Martial Arts (UFC, Bellator, ONE FC...), Kickboxing


BattleBender

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Bila je prva blizu, ali je Yan-ova. Sve i da je podjednaka steta napravljena, imao je 99 posto kontrolu oktagona. To su intstrukcije za sudjenje, nisam ih ja izmislio. Sterling nije kontrolisano drzao nazad, vise puta se spoticao i udarao ledjima u zicu.

Druga je 10-8 za Sterlinga, jer za razlika od trece, bio je stalno blizu submisije predugo, plus je imao jedan ozbiljan ground and pound iz full mount-a. Desavalo se da neke sudije i prekidaju na takav ground and pound (which is nuts, ali bilo je ozbiljno ozbiljno).
Ostale 3 su apsolutno izvesne i bez dileme. Jedna za Sterling 10-9, druge 2 za Yana 10-9.

Judges, you fucking had one job.

Opa, Volk ponovo sa Men At Work (Down Under). Car.
Carske entrance songs, malo da se razbija monotonija nekih ustaljenih  weak polu-paljevinskih rap pesmi.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, threepwood said:

Zabavan borac svakako, zelen jos uvek za title fight. Steta sto Burns nema malo jaci tank, mogao je da dobije ovo

Hamza možda jeste zelen, ali koga da mu daš nakon što je dobio #2 borca? Ja bih svakako voleo da vidim njega i Kolbija prvo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Komedija od odluke Aljo vs Yan. U najgorem slučaju, draw, ako se da 10-8 Sterlingu za drugu rundu. Mada i to po  mom mišljenju teško, s obzirom da se 10-8 do sad sudilo samo za totalnu, near finish dominaciju u rundi. A neznam dal je to bio slučaj ovde. Najjače je što Sterling misli da je učutkao kritičare, a sad ima još gore da mu se popnu na grbaču, da je nezasluženo prvak 😄. Mada, nije to njegova krivica.

 

Ja nisam nešto razočaran Khamzatovim performansom. Naravno, pokazale su se neke rupe, ali isto tako, ako No.2 u diviziji nije uspeo da eksplojtuje te rupe i pretvori ih u pobedu, to je več dosta dobar rezultat. Jak protivnik, dobar tempo, 3 runde, popio i poprilične batine, i izgurao kroz te teške momente. Ovakva pobeda je po meni više za hajpovanje nego ono kad je za 20 sekunda davio neke pub brawlere iz Walesa.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Komedija bas od odluke za govance.. u prvoj je bovkao a Perica nabada..
I gde de dedoše ćampionšhip raunds??? To se ne broji više? A vazda trube o zadnje 2 runde bla bla


Hamzat, ja ne znam da li ljudi gledaju previshe filmova, ali dečko nikad nije bio u ovakvoj situaciji. Ludilo, puna hala, 7 dana mediji, cimanje, velika scena i realno dobi zajebanog Burnsa...

Nije realno da se pojavi random batica i proseta se, svaka njeemu cast, jos je neiskvaren, naivan a lud kao struja..


A zadnja norba jebeno mucenje, makedonac je jebem i prepun samopouzdanja..
Ono pacovche Cejudo prži da se gistro vraća da se šiba sa njim.. sumnjam

Sent from my Pixel 4a (5G) using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...