Jump to content

MMA - Mixed Martial Arts (UFC, Bellator, ONE FC...), Kickboxing


BattleBender

Recommended Posts

ушао је припремљен за претходни меч, али не и за овај. Заслужено Дастин, мада штета, преатрактиван борац је Конор. Тужан крај каријере

Link to comment
Share on other sites

Mcpusy slomio his cunt (sto jednom isti rece). Sto volim kad mi ovako dobro pocne dan. 
 

Brsvo Dustine, sjebi pickicu jos 8 puta ako treba. Takvog naduvanka i notorno nevaspitanog ljombera treba lomiti kad god je prilika. 
 

Idemooooooooo, divna nedelja dan. 

Link to comment
Share on other sites

Dobro, videlo se da je ono prozivanje bilo fake kao i zaletanje, gluma na nivou low budget rijalitija. Nekada je Konor to prodavao mnogo bolje.

 

Mada kaze da je bilo nekog prozivanja nakon borbe, Konor je opet kao prozivao Dastinovu zenu , to je bas low.

 

A smesan je bio Dustin na KZS, kaze ne pricas takve stvari pre meca, novinar rece jel to ono za vasu zenu, ma ne moja zena je jaka nego da ces da me ubijes u oktagonu takve stvari se ne pricaju :lol_2: Nekad stvarno Dastin psihicki lici kao anksiozni decacic. Smetaju mu stvari van oktagona i borbe, klikbejtovi itd.

 

Ali jaki su  ovi Konorovi svedoci na YT i Tviteru koji botovski pisu 1-1-1, kao da je bio draw:lol_2:

 

Doduse ni Dana ni Dustin nisu iskljucili jos jedan rimec.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Hamilton said:

Mcpusy slomio his cunt (sto jednom isti rece). Sto volim kad mi ovako dobro pocne dan. 
 

Brsvo Dustine, sjebi pickicu jos 8 puta ako treba. Takvog naduvanka i notorno nevaspitanog ljombera treba lomiti kad god je prilika. 
 

Idemooooooooo, divna nedelja dan. 

Sasvim okej, čak i prikladno i poželjno Je da se navijalo za Dustina...ali da se raduješ zbog nečije, bilo čije frakture, ti si čovek debil debilni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, BattleBender said:

Sasvim okej, čak i prikladno i poželjno Je da se navijalo za Dustina...ali da se raduješ zbog nečije, bilo čije frakture, ti si čovek debil debilni.


Radujem se sto je izgubio, jako se radujem. No mctaperovi botovi ne znaju da procitaju napisano. Vise bih voleo da je KO uspavanka ali daj sta das, samo neka je nevaspitanko i ljomber popusio golem falus. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bugl Khan said:

Meni osobno najjači highlighti njegove karijere u ringu su kada mu je Nate šakom pomaknuo glavu da ga lakše završi gušenjem i Let's talk now protiv Khabiba. A van ringa to su Touch butt i you took money from single moms. 

Prilicno subjektivan highlights. Jesi real hater 😁

 

 Zar je moguce da tu nije bilo prostora za nokaut protiv Alda ili masterclass protiv Alvareza.

 

Bold nije istina, Nate ga je udario pesnicom u toj situaciji.

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, mr clutch said:

Prilicno subjektivan highlights. Jesi real hater 😁

 

 Zar je moguce da tu nije bilo prostora za nokaut protiv Alda ili masterclass protiv Alvareza.

 

Bold nije istina, Nate ga je udario pesnicom u toj situaciji.

Jesam, hater sam. 😁 Ne volim ništa u vezi tog lika. Ni to što udara starce u glavu jer ne žele piti njegovu rakiještinu, ni to što vrijeđa ljudima obitelji i vjeru. Mislim da je s njim gotovo. 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bugl Khan said:

Jesam, hater sam. 😁 Ne volim ništa u vezi tog lika. Ni to što udara starce u glavu jer ne žele piti njegovu rakiještinu, ni to što vrijeđa ljudima obitelji i vjeru. Mislim da je s njim gotovo. 🙂

Nije sada da sam mu fan, ali treba biti objektivan. Verovatno je medju masom br 1 highlight Aldov knockout.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...