Jump to content

MMA - Mixed Martial Arts (UFC, Bellator, ONE FC...), Kickboxing


BattleBender

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
3 hours ago, Zvezdinho said:

Stosic prihvatio brobu protiv ovog lika na brzinu, borba vec za 7 dana, KSW je u pitanju. Nakon ove borbe ima jos 2 borbe u ugovoru. Verovatno sledeca u septembru u Hrvatskoj.

 

https://www.sherdog.com/fighter/Michal-Kita-19984

 

Teško. Ako pobedi ovoga, sledeči je bez dileme De Fries. Wembley arena u kojoj su več pravili event mi je logičniji izbor za tu borbu. Za Hrvatsku imaju oni sasvim dovoljno municije da popune card i bez Stoleta

 

Edit: gledam sad Stoleta u podcastu i on isto kaže ako pobedi verovatno u Puli za titulu, tako da si u pravu. 

 

Mada meni još uvek nije to logično. Totalni overkill eventa po mom mišljenju. Imaju tonu hrvatskih boraca. 

-Soldić odbrana titule

-Erslan ako pobedi ovoga, rematch sa Narkunom za titulu. Mada to je longshot. Ne verujem da če poljskog prvaka staviti da brani pojas van Poljske

-Pejić ako pobedi francuza, rematch sa Torresom za titulu. Prvi meč je bio jako dobar.

-Račić trilogija sa oonim malim. Mada tu je možda sličan priča kao Erslan vs Narkun.

-Rakas, Bekavac, Bažant, Truscek, Adrianin debi...

 

-Vaso vs Barrio što bi možda čak bio i main event.

-Tu je i Joker. Pa onaj mali što je pobedio u onim kvalifikacijama. Dobra prilika za debi.

-Erko Jun

-Uroš Jurišić

 

I da na sve ovo nakače još HW title fight je po meni bezveze. Naravno, neče ovo sve uspeti da sprovedu, ali i pola od ovoga gore bi bilo dosta.

Edited by L' Imperatore
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

St-Pierre Reveals The Rules For The Proposed Oscar De La Hoya Fight

Former UFC champion Georges St-Pierre has revealed the rules for a proposed boxing match with six division world champion Oscar De La Hoya.

The 48-year-old De La Hoya, retired since suffering a stoppage loss at the hands of Manny Pacquiao in 2008, is looking to return to the ring on a date in September.

The comeback is being financially backed by the Triller app.

Triller made an attempt to secure St-Pierre for the fight - but the fight was shot down by UFC President Dana White.

Although St-Pierre, 40-years-old, is retired from MMA - he remains under contract with the UFC.

In order to compete for a company outside of the UFC, St-Pierre needed to secure permission from White.

One of the big fears for the UFC, was the possibility of having one of their greatest fighters demolished by a comebacking boxer who is nearly 50-years-old.

But St-Pierre explains that there were proposed rules for the exhibition contest to make it a lot safer for him.

“The problem with UFC, it’s a really serious sport that you can be really badly damaged. In boxing there are ways of tweaking it. For example, I was offered to have a fight with Oscar De La Hoya, but the rules were different because we were both retired,” St-Pierre told MMA Joe.

“It would’ve been bigger gloves, two-minute rounds, eight rounds. So the terms were different to accommodate, to make it more like a show. It’s less dangerous. Part of the profit, part of our purses would have been given to a charity. Unfortunately it did not happen, but it would have been fun.

“It’s a different form of entertainment, and with boxing you can tweak it like this — you can change the gloves — in MMA you can’t really do that.”

 

 

Quote

Oscar De La Hoya challenges ‘little b*tch’ Dana White to fight after allegedly blocking Georges St-Pierre matchup

https://www.mmafighting.com/2021/5/23/22449209/oscar-de-la-hoya-challenges-little-b-tch-dana-white-to-fight-blocking-georges-st-pierre-matchup

 

 

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

gjujtbqico271.jpg?width=640&crop=smart&a

 

Meni se cini da je PFL presao Beltor, doveli su neke atraktivne borce, Klarisa ce tamo debitovati, plus je interesantan nacin bodovanja i lige, za pobedu dobijes 3 bida, ako pobedis sa nokautom 6 boda, prvih 4 u diviziji imaju posle plej of i pobednik uzima milion dolara.

Link to comment
Share on other sites

Svi su prešli Belator.
Ženska konkurencija je možda jedina dobra stvar u Belatoru.

Od muških samo Magomedov, možda Usman Nurmagomedov...
I Pico krelac. Mada mislim da bi on bio ubijen  u pojam da ga bace u vodu UFC-a, kad bi ga neko izmaltretirao.

 

Link to comment
Share on other sites

Raduje pobeda Stoleta, ali neče moči na ovaj način protiv ozbiljnijih boraca. Previše pasivan celo vreme. Čeka na te perfektne prilike za kontru, previše stegnut, nikako da se opusti i da baci koju kombinaciju i krene napred. Od ovakvih kao što je Kita je jednostavno dosta bolji, pa se može izvuči pobeda jednim udarcem. Protiv DeFriesa če biti več mnogo mnogo teže.

 

Duško isto malo razočarao. Nije pokazao napredak u odnosu na prošlu borbu. Svi smo videli da mu je taj striking defense verovatno največa mana, ali morače da poradi na tome, jer se u UFC to kažnjava. Mlad je još, ima puno potenciala i ja verujem da on može mnogo bolje.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Zvezdinho said:

Dobro , Stosic ovo je na brzinu prihvatio, nije imao celi kamp za borbu.

 

Istina. Al to se je dešavalo i u skoro svakom prethodnom meču (izuzev onih takedownova protiv Wlodareka), posebno u UFC. Znači, nema veze sa kampom. Samo sa mentalitetom.

 

Stalno se pomera nazad, prepušta iniciativu protivniku, čeka perfektne prilike za kontru... Jednostavno je prepasivan. Neznam zbog čega je to tako. Ne verujem da se plaši knockouta, jer ima na ramenima kamen za potapanje kupusa. Mislim da nije bio nikad ozbiljnije uzdrman, ako ne brojimo taj KO rano u karijeri protiv Prochaczke. Druga opcija je da nema poverenja u svoju kondiciju, što je legitimno. Ali opet, nemožeš se šparati čitav meč, da ne crkneš i onda gubiš na bodove u dosadnim mečevima. 

 

On bi morao da kreira kaos od starta. a da ide na sve il ništa u prvoj polovini borbe, pa i po cenu da ga neko završi knockoutom. Jer u takvim borbama on verovatno ima najviše potenciala. Brawlanje u pocketu, rvanje, ludačke razmene... A teškašu koji se bori na taj način, iznova i iznova če pružati nove prilike u svim organizacijama. Zareda par pobeda, i nikad se nezna...

Edited by L' Imperatore
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Izvuce se Shilds u 3.rundi, dobila je Elikinova u parteru prve 2.runde. Ipak TKO na kraju. Tesko ce protiv jacih protivnica ako ne popravi rvanje.

 

Nisam nasao neki solidan strim na sajtovima preko kojih pratim NBA i MMA. Ja sam gledao na Areni.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, djole said:

Zašto nema prenosa ni na novoj ni na fight channelu?

A ja mislio da ima na FC.

 

Vrv im istekao ugovor

 

Otisao na FC sajt, i oni poceli da rade PPV UFC-ove evente.

Edited by mr clutch
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...