Jump to content

MMA - Mixed Martial Arts (UFC, Bellator, ONE FC...), Kickboxing


BattleBender

Recommended Posts

Чех је све оно што Ракић није, нажалост.  Атрактиван, харизматичан, па и овај стајлинг егзотични игра улогу. 

Са спуштеним гардом, невјероватно самопоуздање, непредвидљив са ударцима. 

 

Одушевљен сам 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prezajeban je. Ne bio Rakiću u koži ako ih upare 😄

 

Mada koliko vidim sada Dana već najavljuje da će Čeh dobiti borbu za titulu sa pobednikom Blahovič vs Glover. Očekivano. Rakić je bas upropastio svoj status u poslednjim borbama

Edited by threepwood
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Prezajeban je. Ne bio Rakiću u koži ako ih upare [emoji1]
 
Mada koliko vidim sada Dana već najavljuje da će Čeh dobiti borbu za titulu sa pobednikom Blahovič vs Glover. Očekivano. Rakić je bas upropastio svoj status u poslednjim borbama
Ok, niko nije bio impresioniran Rakićem, pa ni mi, ali ovo je glupo. Sa sportske strane, neosnovano je da ga Prochazka preskoči.

A glupo je i zbog tajminga, koliko sam video Jan i Glover bi trebalo u septembru da se bore. Naredna borba teško da bi bila tako skoro, a to je previše vremena da se Čeh ladi. Mnogo je logičnije da se u tom nekom periodu ili malo kasnije bore Rakić i Prochazka pa pobednik onda za titulu.
Link to comment
Share on other sites

Koliko mi je Jiri uvrnut/lud borac, bio sam ubeđen da će ga Reyes nokautirati ako bude radio borbu kao što je protiv Oezdemira... Očigledno je da sam baš mnogo omanuo sa procenom. Niko nikada nije vršio ovakav pritisak na Reyes-a, prvo ga dobro isprebijao pa onda završio.

Ja navijam za Rakića, ali potpuno razumem ako ga Jiri preskoči i dobije borbu za pojas, nema tu šta da se prigovori jer je sve to pre svega entertainment industry, a Jiri se pokazao kao ogroman potencijal da postane velika zvezda.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Previse je lufta to za cekanje, nema sile da ga Dana ne upari jos 1 do kraja godine. 
Nece pobednik JanvsClover da brani titulu pre 2022.
Dobija Rakic Jirija na poena, cisto da se usere u Danine planove.

Prochazka - Rakić je toliko očigledna borba da bi jedini razlog ukoliko se ne desi mogao da bude to što se Dana plaši da će Rakić da mu "uništi" Čeha nekom dosadnom pobedom.

Edited by djole
Link to comment
Share on other sites

Dobar je Ceh ali

1)upitno rvanje nije se nesto pokazao, Rejes je imao takedown posle nije ni pokusavao.
2) drzi spustene ruke tako da je pitanje casa kada ce da bude neciji highlight, protiv Reyesa je bio uzdrman par puta ali drzi ga dobra brada.
Rakic sigurno nece da udje u otvoren standup mec protiv Jirija kao Vulkan i Reyes, bicu tu vise rvanja i klinca.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li se u nekom meču toliko jasno videla razliku izmedju talentovanog i kreativnog borca sa jedne strane, i drugog natreniranog atlete sa dobrim fizikalijama i motorikom, koji je na to napravio sasvim dobru tehniku.

Čeh je jedan od prirodno talentovaniji boraca u celom UFC-u.

On je nekakav čudan miks Conor-a i Tony-a, samo LHW edition. Naravno nije još dostigo taj nivo (nije ni daleko) ali kao tip borca, je ta neka priča.
Odličan headmovement, ima osećaj za uglove, za kontru... a ima ludost i taj tony flair sa laktovima u klinču. Oseti kad moze da spusti ruke i da juri dobre aperkatove.
I baš ima Tony pace. Crko je Reyes posle prve runde. Videlo mu se da polako čak i odustaje, baš je bio storm...

Link to comment
Share on other sites

Interesantan kard PFL-a, bice prenos na Areni. Ante Delija, onda ladno brat Usmana i debitovanje Julihe Pajic ludjakinje ( ogromna kvota na nju 4 i nesto na balkan betu). I Verdum.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...