Jump to content

MMA - Mixed Martial Arts (UFC, Bellator, ONE FC...), Kickboxing


BattleBender

Recommended Posts

Кад видим ко навија за овог Адесању по твитеру, предраго ми је што је Пољачина добила. Каква батина, од 3. рунде је на уста дисао и опет га рутинирао. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Taman se Dana poradovao da ce Izzy da bude novi Konor kada prc, odmah ovaj bezi nazad.
Kaze Jan da je Glover sledeci ako hoce da ga saceka dok se odmori. Znaci Rakic ide na Reyesa ili onog Ceha kao de facto borba za  1 izazivaca

 

Све је данас имао на столу Ракић, да је макар показао жељу да се бори, а не да тактизира, био би следећи за титулу. И ово му је други меч ђе му је план да иде на одлуку. Па не продаје се то царе.

 

Нико не жели лика од 40 година у борби за титулу. Не помињу га уопште. Баш је разочарао

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Divizija je tanka i bez Izzija nema taj cirkus faktor gde bi on mogao da drzi diviziju i da juri neki Jones superfight.
Glavna konkurencija su mu Ceh i Reyes. Glover je bio u steku i danas kao zamena.
Koliko kod da je dosadan ako pobedjuje dobice svoju sansu pre ili kasnije.
Mogao je da se zaleti i da poljubi patos protiv Santosa, Santos ima ozbiljnu KO moc koju je i Jones postovao.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Glupi Rakić pobedio, a pametni Adesanja izgubio? Zanimljivo veče u UFC-u. Kakav brainfart Jana, imao je gotovo dobijen meč, Sterling je i metaforički bio na kolenima. Čini mi se da je i malo glumatao nakon udarca, ali svakako opravdan DQ.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Jurgen said:

48:0 u udarcima. Rastavio ga je

 

od toga 40 nepotrebnih. Neznam šta je mislio Mark Smith. Obično dosta dobar sudija. Po meni drugi iza Herzoga.

 

Ali da, najbitnije fantastična predstava Medića. Po onome što sam do sada gledao, nisam očekivao ovakvu agresivnost. Sviđa mi se i da se opustio i pokazao malo showmenshipa posle borbe. Mislim da je i za UFC on jedan jako zanimljiv paket za dalju promociju.

 

5 hours ago, Andrej said:

Valjda je dobio Rakić - ali se nisu nešto pokazali...

 

5 hours ago, mr clutch said:

Dosadno. Teško će Rakić u sledećoj borbi dobiti napad na pojas. 

 

Da, užasno dosadna borba. Ali Rakić i njegov tim obično dosta dobro rade gameplan po mom mišljenju, sa fokusom na pobedu najlakšim mogučim putom. A to je, izbeči protivnikove kvlaitete i napasti slabosti. To je uradio i protiv Smitha zadnji put, i sad protiv Santosa. 

Da se je zaleteo ko sivonja i popio KO, gde je jedino mogao i da izgubi ovu borbu, svi bi rekli pazi glupana šta radi. A ovako nije ok, što borba nije bila atraktivna. Pa sad budi pametan...

 

 

4 hours ago, threepwood said:

Jasno mu je rekao 2x. Malo folira Sterling cini mi se, ali sta da se radi

 

Jeste, i meni se čini. I 5 minuta kasnije, dok je radio intervju, pravio je grimase, kao nije mu dobro. A videli smo na mnogo primera da baš i ne traje toliko dugo ovim top borcima da se oporave. Posebno kad nema knockouta.

Išlo je njemu verovatno svašta nešto po glavi dok je tamo ležao. Mislim da mu se iskreno nije uzimao pojas na taj način, ali jbg, win bonus je u ovom sportu baš jako značajna suma novca i mislim da je zbog toga hteo da uzme pobedu, na bilokoji način.

 

Yan si je kriv sam. Bio je jako dobar do tog trenutka. Imao sve pod kontrolom,  i onda uradi takvu glupost.

 

Jako mi je drago zbog Blachowicza. Nije ni ovo bila neka spektakularna borba, ali odradio je kvalitetno. Još posebno mi je drago zbog baš bezobraznog navlačenja komentatorske ekipe na Adesanyinu stran. Ajde DC je još malo i pokušao da balansira, dok je Joe stvarno govorio nebuloze. Kao, Jan za sad izbjegava da bude izdominiran, u strikingu, a 10 sekundi pre toga grafika pokazuje kako je skupio više udaraca do tad. No, koliko su se nalupetali smo na kraju mogli da vidimo i na scorecardevima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, L' Imperatore said:

 

 

Da, užasno dosadna borba. Ali Rakić i njegov tim obično dosta dobro rade gameplan po mom mišljenju, sa fokusom na pobedu najlakšim mogučim putom. A to je, izbeči protivnikove kvlaitete i napasti slabosti. To je uradio i protiv Smitha zadnji put, i sad protiv Santosa. 

Da se je zaleteo ko sivonja i popio KO, gde je jedino mogao i da izgubi ovu borbu, svi bi rekli pazi glupana šta radi. A ovako nije ok, što borba nije bila atraktivna. Pa sad budi pametan...

 

 

Rakic nije pobedio tako da cela ta priča ne stoji. 

UFC nije neka PL gde se skupljaju poeni za nekakav standings.

To kako je radio Rakic ovaj meč, ima smisla samo ako si Jones, Khabib, Adesanya-a, Usman svoje divizije. Kad imas sta da izgubiš, ovakve pobede imaju smisla. 

Rakic nista nije dobio ovom pobedom. Samo je izgubio. Kakva je to pametna pobeda? Za record na wiki?

Borbu za titulu nece da dobije. Prochacka ili Ankalaev li pobede in fashion style, pre ce oni da dobiju borbu za titulu nego on. I kakva je to onda pobeda Rakica?

Ovo je Rakicu 3. mec zaredom gde nema herca da izgura do kraja, nego nesto taktizira.

To se Dani, APSOLUTNO OPRAVDANO, ne svidja.

Posve, lik je ponosan na ovakve pobede sto dodatno iritira i daje dodatan alarm UFC-u. Nije ni svestan da se ovako ne postaje the real deal. 

 

Leverage se pravi kad se preuzima rizik, pravi neki statwment...ovakva (neubedljiva i dosadna) pragmaticnost je opravdan luksuz onih koji su napravili prvo nesto BIG na najvisoj sceni.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, BattleBender said:

Rakic nije pobedio tako da cela ta priča ne stoji. 

UFC nije neka PL gde se skupljaju poeni za nekakav standings.

To kako je radio Rakic ovaj meč, ima smisla samo ako si Jones, Khabib, Adesanya-a, Usman svoje divizije. Kad imas sta da izgubiš, ovakve pobede imaju smisla. 

Rakic nista nije dobio ovom pobedom. Samo je izgubio. Kakva je to pametna pobeda? Za record na wiki?

Borbu za titulu nece da dobije. Prochacka ili Ankalaev li pobede in fashion style, pre ce oni da dobiju borbu za titulu nego on. I kakva je to onda pobeda Rakica?

Ovo je Rakicu 3. mec zaredom gde nema herca da izgura do kraja, nego nesto taktizira.

To se Dani, APSOLUTNO OPRAVDANO, ne svidja.

Posve, lik je ponosan na ovakve pobede sto dodatno iritira i daje dodatan alarm UFC-u. Nije ni svestan da se ovako ne postaje the real deal. 

 

Leverage se pravi kad se preuzima rizik, pravi neki statwment...ovakva (neubedljiva i dosadna) pragmaticnost je opravdan luksuz onih koji su napravili prvo nesto BIG na najvisoj sceni.

 

spacer.png

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...