Jump to content

MMA - Mixed Martial Arts (UFC, Bellator, ONE FC...), Kickboxing


BattleBender

Recommended Posts

Conor je uvek takav bio, njegov true personality je da je ok momak i lik. To su svi pricali i dok je lajao i pravio cirkuse.
U neposrednim komunikacijama se vidi da svakog coveka postuje, da te radoznalo i nenadobudno gleda.

Dosao je u biznis gde skoro nijedan borac nije zaradio milion u karijeri, i postao je MILIJARDER. Iz jebene Irske, gde je mma bio badminton bitan. Ne samo da je sebe ucinio milijarderom, nego je mnoge druge borce ucinio milionerima, direktno ili indirektno. Bez njega bi svi ti borci i dalje bili na nekoliko stotina hiljada dolara zaradjenih u karijeri.

Uradio je sve ono sto zele drugi, samo nemaju kapacitet harizme, aure i spektakularnosti da to urade.
Svaki borac koji ulazi u oktagon to radi zbog para, svako prima batine da bi mu dete zivelo u blagostanju. To sto drugi iz nemoci serendaju "To on radi zbog show-a, muka mi je tog cirkusa", to je samo cista zavist, zato sto oni to ne mogu.

Sad vise nema potrebe da bude takav, plus je postao cale, ne zeli da ga sin gleda dok pravi cirkus. Nema ppotrebe vise da pravi pompu, stvorio je imperiju i to je to.

Inace, Conor McGregor kao product, ukoliko ponovo osvoji titulu, je uz Jordana najveci product u istoriji sporta. Nominalno nece da generise taj nivo novca, ali relativno gledano, iz kojeg sporta je krenuo, iz kog okruzenja, kako su izgledali njegovi poceci. On je imao jednog jedinog trenera, maltene sve do meca sa Mendesom. Cavanagh, koji je grapling trener, koji veze nema sa striking-om mu je bio jedini trener. Trenirao je u rupetini, i pobedjivao Dustina i slicne borce koji su trenirali u American Top Team. Nije imao kad da uci rvanje, Ameri rade rvanje po skolama, u Irskoj rvanje kao rec maltene da ne postoji.
Nece biti najveci borac, ali product i najvazniji by miles. A kao product prevazilazi granice samog mma sporta. Nacin na koji je on promenio igru, koliko je multiplikovao moc tog sporta i kakvu je platformu on napravio, iz koje situacije, pozicije, sa kojom pocetnom tackom... once in a lifetime.
Svidjalo se nekom to ili ne, to je cinjenica. Voleo neko taj aspekt ili ne, to je cinjenica, deal with it.
Apsolutno legitimna cinjenica.

Sad ulazi u fitness industriju. Igrom slucaja tu mi je sad nekako neprijatelj (@Hamilton nisam fanboy, cak mi je rival 😄 ) jer je njegov Fast u nekim stvarima slican onome na cemu ja radim. Samo sto je naravno mnogo prostije i siromasnije 😄 To sto nudi Fast je samo basic deo necega na cemu ja radim (cak i on koristi Polar senzore). Ali Fast ima Conor-a jbg... I zato ce da uspe mnogo i u tome.

Sad je usao covek u fazu zen zivota, ima pare da napravi teretanu na nekom portugalskom ostrvu, da plati sparing partnerima i trenerima da mu budu to. Probudi se ujutru u 5,6h, istrenira, posle ode na jahtu i bleji, gleda kako mu odrastaju 2 deteta, sad ce i trece. Pokrece biznise u sferama koje voli, sve mu prolazi. Pored toga sto ima to ime i harizmu, ima osecaj za biznis modele, zna koje savete da slusa. Boli ga uvo.

Samo sto jbg, nedostaje mi da se smejem malo, nedostaje mi malo da bude socijalac koji samo sto je uskocio u nenajeftinije odelo, da jede bananu dok nosi odelo i cereka se onako, zarazno.
Zapravo njegov zarazan smeh je dobar deo tog celog producta, zvanog Conor McGregor. Nedostaje mi i njegovo troll-ovanje. Jeremy Stephens momenti (inace naravno da je znao ko je, i cak se njegova keva slikala sa Jeremy-em tad nekad).

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, BattleBender said:

....
Dosao je u biznis gde skoro nijedan borac nije zaradio milion u karijeri, i postao je MILIJARDER. Iz jebene Irske, gde je mma bio badminton bitan. Ne samo da je sebe ucinio milijarderom, nego je mnoge druge borce ucinio milionerima, direktno ili indirektno. Bez njega bi svi ti borci i dalje bili na nekoliko stotina hiljada dolara zaradjenih u karijeri.

.....

 

U kojoj valuti je milijarder? Nisam naišao nigde na taj podatak. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, djole said:

Ima na novoj S i na fight channelu.

 

55 minutes ago, Miki28 said:

Hoce biti prenos na nekom nasem tv kanalu? Hvala

Ako posedujes oba tv kanala bolje se opredeli za fight channel, jer ovi mentoli sa nove s znaju da iseku event ako im probije termin kada startuje jutarnji program. Tako su isekli Figueireda i Morena  u pola borbe. I komentator porucuje mozete odgledati main event u reprizi posle ponoci. Slogirao sam na tu radnju zacinjenu preporukom komentatora iako imam fight channel. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...