Jump to content

MMA - Mixed Martial Arts (UFC, Bellator, ONE FC...), Kickboxing


BattleBender

Recommended Posts

Uros Medic je dominatno pobedio u DWCS, mora se priznati prilicno nedoraslog protivnika i zaradio je UFC ugovor. 

Nisam ga gledao ranije, veceras se uglavnom oslanjao na kik-boks i to je izgledalo prilicno cisto, pedantno i precizno 

 

Nahvalio ga je Dana ovde prilicno

 

Edited by threepwood
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LayupFromTheMidget said:

To je 3/4 Srbin u organizaciji ?
I svi su mladi sto raduju, Camur Todorovic, On i Rakica ako racunamo.

 

Camur meni iskreno ne izgleda nista posebno. Ali dobro, jako je mlad a znamo da borci u MMA obično kasnije sazrevaju i dostižu svoj peak, tako da ima vremena za njega.

 

Biče zanimljiva Rakićeva sledeča borba. S obzirom na količinu kritika koju redovna upučuje MMA savezu Austrije i čitavoj javnosti tamo zbog manjka podrške, nebi me čudilo da uskoro nastupi pod zastavom Srbije.

Link to comment
Share on other sites

Ako se izuzmu prva 2,3 borca po kategorijama, nije tolika razlika u kvalitetu izmedju UFC-a i Bellatora. Naravno za zene pricamo.

Iz Bellatora bi samo Bader, Mousasi, Mckee i mozda Douglas Lima mogli da upadnu u Top 10 u svojim kategorijama..
Perry bi bio Welterweight izazavac za titulu.

Canonnier i Hermansson bi se borili za titulu, Mousasi bi se borio za Bred Tavaresom za bounce back pobedu kako bi ponovo mogao da se bori za titulu

Link to comment
Share on other sites

Jasno. Ja sam mislio konkretno za Louredu. Iako je dosta nezahvalno davati takve prognoze, na oko mi je borba izgledala dosta neozbiljnije nego nešto što se može gledati u istoj kategoriji u UFC. Ali jasno je da Bellator i ostale organizacije moraju da ubaci i prospekte koji privalče pažnju i na druge načine i ja nemam problem sa tim.

 

Ja bi rekao da dosta zavisi od divizije do divizije. Čini mi se da UFC ima baš veliku prednost kod lakših kategorija tipa 135 i 145, dok bi mešanje u 205 več moglo da bude dosta zanimljivo. Bader, Nemkov, Phil Davis bi svi imali sasvim legitimne šanse da se nađu u top 10

 

 

Link to comment
Share on other sites

DC je mozda zasluzio da zavrsi karijeru sa pobedom, ali je nepotrebno salty sa ovim eye poke-om. Jeste, desio se, ali to se desilo i Stipeu, bas od strane njega, morao je na operaciju, a on ga je mesecima prozivao i vrsio pritisak da se bore.

Stipe ljudeskara. Legit GOAT hw.... legit top5 GOAT za ceo mma

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bas to da je bilo ko 2 dobio onaj prst u oko imali bi pravo da cmizdre koliko hoce posto je eyepoke bas uticao na mec, a sudija dunster ga promasio pa je celu rundu bio slep na to oko.

Posle svega napisanog ovo je jebani Dc koji je 1 mec okrenuo posle eyepoke a i danas je imao isti u 1/2 rundi.

Triologija i pored nestvarnih rezimea 2 elitna teskasa je neupecatljiva. Za koplje ispod Cain vs Jsd 
dodatak

A sto se tice divizije postoje 2 puta ili guraju Bonesa preko reda ili Francis skida glavu Stipeu, ako uhvati 1 right hook kakve je dc imao danas na izvolte, napravice mural od stipetove lobanje.

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

Pravi Francis mural od svacije glave trenutno. Jedino Blaydes ima sanse protiv njega ako ne popije patos u prva 2,3 minuta pa da ga odvede u rvanje.
Zato i odlazu sve borbe Francisa, da nekom od ovih powerhouse-ova ne zavrsi karijeru, ukljucujuci i Jonu.

Ne vidim nacin na koji bi mogao Jon da pobedi Francisa, iskreno. Mislim, vidim... ali favorit bi tu bio Francis. 
Da ga sidekickov-ima uspori totalno, potencijalno da mu sjebe nogu i onda neki napeti pin-point.

To sto je Stipe dobio Francisa, ne znaci da bi ga ponovo "rutinirao". Taj Francis je mislio da je dovoljno da izadje u Oktagon i da je vec pobedio.

Link to comment
Share on other sites

Stipe je i protiv zelenog Francisa imao probleme pa je preziveo 1 rundu, posle je palo rutiranje jos se ovaj izduvao jos je bio uzasan na parteru.

Stipe ima vrhunsku brada ali i ona je sigurno je malo propala posle ove trilogije gde ga je Dc jednom uspavao plus par puta uzdrmao.

A dc nema 10% Francisove snage, sve u svemu zanimljivo ce biti u HW naravno pod pretpostavkom sa se i Stipe ne povuce.

Stipe-Francis-Jones je sasvim solidan vrh divizije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A i ne imao probleme protiv zverskog udaraca koji zna sta radi dok boksa i koji je uspavao vise boraca nego babica dece. Jbt sada ide neki narativ kao da je on rutinirao (posle runde 1 je bio one way fight) mog komsiju sto pljuga ispred zadruge i kako je sad taj moj komsa postao supermen pa ce ga pojesti za marendu. 
 

jes jes, kako da ne. 

Link to comment
Share on other sites

Ma ne zato je tvoj komsija je posle ta 2 poraza proveo oko 2 i po minuta ukupno u oktagonu a borio se sa vrhom divizije ovi sto nisu hteli da ga izbegavaju. 
Najbolji rvac divizije, kosturi 2 bivsa sampiona koji su bili oko top5 i najveca mlada nada divizije.

A ovog je uspavao cuveni Ko maestro DC, sam Dc verovatno ne zna kad je poslednji put uspavao nekog, u subotu je plesao par puta posle desnog hooka Dc.

Narativ ide da mu se brada istrosila u ovoj triologiji i ovaj put nece da izadje iz  1 runde.

Dok je Francis posle one sramota sa Lewisom sisao na zemlji i shvatio da nije uhvatio boga za jaja, sad sto niko nije izasao iz 2 minuta pa da vidimo napredak njegov to je 2 stvar.

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

Mogu samo da kazem da se ne slazem i da se nadam da ce mec pokazati ko je u pravu. Vecina vas se ovde bolje od mene razume u borilacke vestine ali prosto gledajuci celu istoriju konkretnih boraca, ne slazem se da nece preziveti prvu rundu. Sta vise, mislim da ce ipet da dobije ford focusa. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...