Jump to content

MMA - Mixed Martial Arts (UFC, Bellator, ONE FC...), Kickboxing


BattleBender

Recommended Posts

2 hours ago, Hamilton said:

Au kakav fajt Poirier - Hooker...

 

prosto, Poirier lakse jede udarce. 

 

Fantastičan fajt.

 

Ali mislim da ovo drugo ne drži. Neverovatno je količina batina koju Hooker može da istrpi. Poirier je imao nekoliko strašnih serija sa čistim pogodcima u glavu, da bi se Hooker odma nakon tih serija vračao sa jakim kontrama. A ovo nije prvi meč gde su ga ljudi uzalud lupali  glavu. Sjetimo se samo onog duela sa Barobozom, gde ga je Edson završio udarcima u telo, pošto mu je bilo jasno da od lupanju u glavu nema ništa. Vs Felder možda najslabiji primer od tri, ali je isto bilo dosta krvavo.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Hamilton said:

Jede ih i Hooker ali ostavljaju vecu stetu. Neodoljivo sam stekao takav utisak. Video si i kakvih se udaraca naprimao Dustin. Isto tako je jeo i Maxove udarce. A ima i tesku ruku majku mu...

 

Sigurno je da ih obojica mogu primiti, ali meni ipak ovde titulu nosi Hooker (iako mi je jako antipatičan), baš zbog toga od koga je te udarce primao. Dustin jedan od najboljih boksera u 155 (i sa teškim rukama što ti kažeš). Ja mislim da je bio pomalo u neverici posle druge runde, da mu ovaj vrača kontre posle onih brutalnih serija. Barboza isto znamo kakav je striker, Felder takođe nije loš.

 

Dustin jeste lagano gutao Maxove udarce, ali Max koliko god ga ja voleo, moramo priznati nije isto u 145 i u 155. Baš u tom meču je to bilo jako očigledno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Masvidal je morao da uleti da opravda OG status, bez obzira sto ima samo nedelju dana da se spremi. Verovatno ce mu se to obiti o glavu. Nije ni Usmanu svejedno. Na Tonijevom primeru se pokazalo da je zajebano kad se duze vreme pripremas za jedan tip borbe i onda ti preko noci uleti totalno drugaciji tip borca u oktagon. 

Link to comment
Share on other sites

Zar je moguće da main card ufc251 počinje u 4 ujutru? Po Abudabijevskom vremenu 6am. Early prelims po Abu Dhabi vremenskoj zoni verovatno počinje oko trojke. 

 

Kapiram da je Amerika ciljano tržište. Bolje da su card organizovali u nedelju po nekom normalnom vremenu za arabijsko poluostrvo, što bi bio podnevni termin za Amere, taman za porodično gledanje. 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, mr clutch said:

Zar je moguće da main card ufc251 počinje u 4 ujutru? Po Abudabijevskom vremenu 6am. Early prelims po Abu Dhabi vremenskoj zoni verovatno počinje oko trojke. 

 

Kapiram da je Amerika ciljano tržište. Bolje da su card organizovali u nedelju po nekom normalnom vremenu za arabijsko poluostrvo, što bi bio podnevni termin za Amere, taman za porodično gledanje. 

 

I meni je bilo malo čudno, jer su eventovi obično bili po normalnom lokalnom vremenu. Ali s obzirom da ionako nema publike, logična je odluka da vreme borbi prilagode svojoj večinskoj PPV bazi u americi.

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, L' Imperatore said:

 

I meni je bilo malo čudno, jer su eventovi obično bili po normalnom lokalnom vremenu. Ali s obzirom da ionako nema publike, logična je odluka da vreme borbi prilagode svojoj večinskoj PPV bazi u americi.

 

 

Ali opet nije logično da borci ustaju u 3, 4, 5 uveče / ujutru da bi se borili. Bojim se da to može uticati na performans boraca. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

1 hour ago, BattleBender said:

Ovo Usman - Masvidal meni miriše na setup. Dana igrarije, da ce napumpa priča za PPV. Prelako je Burns dobio priliku. 

Verovatno ću navijati za Usmana. Svakako biće dobro...

Kako mislis setup?

Meni se cini da je Masvidal odbijao borbe a da je sada napokon dobio zeljenu kintu i da je zato usao kao zamena.

Bas antipatican main event nemam pojma za kog da navijam, mislim da ga Usman dobija, da ima previse superiorno rvanje i da ce to da mu donese pobedu. Problem moze biti ako odluci da stoji sa Masvidal zbog preteranog samopouzdanja posle borbe sa Colbyjem, gde je cela borba bila stand up.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, LayupFromTheMidget said:

 

Kako mislis setup?

Meni se cini da je Masvidal odbijao borbe a da je sada napokon dobio zeljenu kintu i da je zato usao kao zamena.

Bas antipatican main event nemam pojma za kog da navijam, mislim da ga Usman dobija, da ima previse superiorno rvanje i da ce to da mu donese pobedu. Problem moze biti ako odluci da stoji sa Masvidal zbog preteranog samopouzdanja posle borbe sa Colbyjem, gde je cela borba bila stand up.

Dani je trenutno na neki nacin Masvidal slamka spasa...
Jones procenio da dobija malo kintu da bi stalno branio legacy.
Conoru bi da se mlati samo za piece of cake.

Neophodan im je neka drama. Masvidal je trenirao sve vreme, to se zna, bio je u ATT. A dobro poznata stvar je da on zna da se zajebava sa kurvama kad nema mec.
Jeste da Usman - Burns nije atraktivan match, ali prakticno da nikakve najave ni bilo, neki trailer itd.

Dani je tu ultimativni cilj ogroman PPV u mecu Masvidal - Conor, to je i priznao praktico pre neki dan.
Ovako Masvidal ne gubi market value ("Wow baja, upao na 6 days notice). Poraz nece da mu ugrozi status, ako dobije jos ce da bude veca zvezda.
Preko Masvidala provociraju Conora. Jbmlg, ima milion razloga da se na ovo gleda kao na setup.

PVZ je najsmesniji hype train u istoriji UFCa uz CM Punka

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ima smisla to sto govoris posto ozbiljnih problema imaju sa star powerom.
Nemaju tog superstara, Nunes koliko kod da je dobra ne privlaci siroke mase; 
Ovako kada gledam roster verovatno im je Zhang najveca $$$ krava, veliko domace trziste plus veoma aktraktivan stil borbe. Bitna je ova borba Rose vs Jesice za verovatno sledeceg izazivaca.
Masvidal ako dobije danas verovatno im je on ta glavna zvezda, ima solidan hypevozic par upecatljive pobede (brat Ben pre svih)....
Od ostalih verovatno Francis ali jbg on je zrtva ove trilogije DC-Stipe; tesko moze da napravi taj sledeci korak bez pojasa.
I Izzy ostaje ali meni je on antipatican pa nisam nesto objektivan tu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...