Jump to content

MMA - Mixed Martial Arts (UFC, Bellator, ONE FC...), Kickboxing


BattleBender

Recommended Posts

2 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Nije jos "Zvanicno" ali traze drugog protivnika Toniju sa razlogom. Ovaj zapalio za Rusiju i sada ne moze da izadje.
Spominje se Gaethje

Dotle sam ispratio priču. Mislio sam da je oficijalnom. Slažem se da su se šanse za održavanje borbe svele na minimum. Ali ne sumnjam da će Dana pokušati na sve moguće načine da održi Khabib vs Tony. Možda mu Rusija izda neku specijalnu dozvolu za napuštanje države, s obzirom da su komercijalne sportisti građani višeg reda. Jbg Ufc je zajebao stvar kada je rekao Khabibu da će se event održati u Abu Dhabiju. Ne verujem da bi se ovaj bez razloga uputio tamo. Mogao je ostati u Usa do eventa. Začuđujuće je da nisu predvodili da će i druge države zatvoriti granice. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Katastrofalna organizacija. U vreme kada se sve odložilo, osim Wrestlemania 36, koja se održala u WWE Performance Center iza zatvorenih vrata, sa minimalnim brojem ljudi i to ne uživo, UFC insistira na ovom eventu gde se 11 dana pre borbi ne zna ni država, a kamoli grad/mesto održavanja. 

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Jurgen said:

Katastrofalna organizacija. U vreme kada se sve odložilo, osim Wrestlemania 36, koja se održala u WWE Performance Center iza zatvorenih vrata, sa minimalnim brojem ljudi i to ne uživo, UFC insistira na ovom eventu gde se 11 dana pre borbi ne zna ni država, a kamoli grad/mesto održavanja. 

 

Ma nek se biju gde oce, ce se ucrvljamo bez ikakvog sporta. Belorusiju i prvu ligu Nikaragve ne racunam. Kao ni stoni tenisu u Rusiji, Ceskoj i Ukrajni.

 

 

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Mnogo dobar card moram priznati. 
 

Gaetje je atraktivan borac koji ide bradom kroz zid i vrlo pozeljan za gledati. Atraktivniji mi je od Masvidala, Diaza & Co. Generalno gotivac koji je za mma standarde prilicno objektivan. 
 

Uhhh gledace se lepo. 
 

Naravno, uz Tonija sam. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...