Jump to content

MMA - Mixed Martial Arts (UFC, Bellator, ONE FC...), Kickboxing


BattleBender

Recommended Posts

Pa koji si kurac stekao energiju ako nisi otisao all in u 5/5. Bez ikakve logike se borio, ajde da je  stekao energiju prve 2 runde da  se neizduva kao protiv Whitekera, ali on ceo mec nista nije radio. 1 pokusaj takedowna imao i to je to.
I lol kaze ljudi hoce borbu drzao bokserski gard 3 minuta u prvoj rundi i nije se pomerio.
Ali dobro neka se ovo sranje zrtvuje da dobijemo Khabiba vs Fergusona.

Link to comment
Share on other sites

Romero je izazivac koji je bacio u 1 i 5 rundi vise udaraca.
Aj sto je izazivac nego sto mu je ovo verovatno bila poslednja sanse posto ima 1-4 u poslednje 5 znaci upala ti kasika u med da se boris za titulu i ti izadjes ovako da se  boris.
Nije ni Adesanja dominirao ali glavni krivac za ovaj fijasko je Romero da je otisao All in u 5/5 pa da kazes stekao energiju posto ima istoriju izduvavanja. Kada ono kurac vise energije pokazao posle borbe kada se unosio u facu i sa Roganom nego u 5 runde.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zašto bi se Izzy drugačije borio? Zarad fanova je trebalo da izadje u nekakav peek-a-boo stil i da se naleti ovom konju na neki snazan udarac.
Romero je tragikomično glupa mazga i nekako je napravednije prema MMA kao sportu da se pamti da je izgubio svaki mec gde nije nekog nokautirao.
Tezak mentol i tupan.

Vidim da Hamilton lupeta na angro ponovo, i to paušalno.

Adesanya je u top5 najpametnijih likova u UFC-u i sa najvećom širinom. 
To što ne igra na kartu lažne skromnosti, flashy je itd ne znači odmah da je Conor Mcgregor.

Israel Adesanya je bukvalno savršen prorotip šta nama kao fanovima treba. Da su svi fini kao Whittaker, niko od nas ne bi ni gledao.
Izzy je taman exciting u svakom smislu, a sa druge strane zapravo humble, loyal i respectful guy. Ko ga malo ozbiljnije prati to zna.
Boli ga kurac da roka opšta mesta po intervjuima, da se trudi da ga svi obožavaju, da kaže ono što se očekuje da kaže.

Kad su ga pitali ko bi trebalo da bude borac godine, on ili Masvidal, 99% rostera bi reklo za sebe to, da su u koži Adesanya-e, on je imao kratku ali veoma bistru, konkretnu i pametnu analizu sa argumentima i za jednog i za drugog. I u celoj toj cocky prici, sveo je pricu na to "Ima smisla da Masvidal dobije tu nagradu".
A suštinski mu je više bilo stalo da njegov trener dobije nagradu za najboljeg trenera, nego on za najboljeg borca. Toga u sustini dobro opisuje.


Ovaj mec sa Romerom je njegov bonus poklon svima. Taj meč nije ni morao da se desi. A ona kubanska mazga umesto što lupeta bi trebalo da ljubi u dupe Izzy-a sto mu je dao jos jednu sansu, iako to nije zasluzio. Adesanya je izvrsio pritisak na UFC da se da jos jedna sansa Romeru. Romero je slepac koji kao izazivač i niži borac stoji i čeka da mu neko pridje da bi opalio sirovu kontru. Pa mu smeta što neko viši ide oko njega i stick-uje ga. 
Ja bih ga otpustio, para je dobio zbog one pizdarije sa kompanijom za suplementaciju. Nepouzdan je i sa kilazom i sa time kako ce da izadje u mec, pritom cring-uje i glup je.


Joana - Wheng strasna borba, na mute sam gledao pa sam se bas nahajpovao.
I had 3-2 za Joanu, bez komentatora. Ali mi je ok i ova odluka.
Verovatno je presudio onaj hematom.
 

Iako za neke stvari se diza kamenje na sudije, meni se svidjaju neke odluke u poslednje vreme. 
Rakic, Joana, Reyes... Nekako vidis da ih je kraj poslednje runde spasao.

Joana je bila zestoko povredjena i to je uticalo na njenu borbu na kraju. Poslednju rundu je vise vodila racuna da drzi ruke na celo zbog hematoma, nego da odradi nesto. Mislim, razumljivo, ali jbg... Da je potrajalo jos malo duze, ne bih se iznenadio da zavrsi kao Rory protiv Lawler-a kad nos više nije mogao da izdrži torturu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 3/9/2020 at 6:17 PM, BattleBorn said:

Povlacim sve sto sam reko za Ortegu.

Jaje.

 


tim kriterijumom gledajuci, mctaper je cca 700x vece jaje - sto i jeste. 
 

kao i Jones i slicna mma govna na koja se lozI bubuljicava omladina, kao i ovde na forumu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Baš i ne. Ako je neko izduvao finansijski to je UFC i Dana.

Niko ne uzima na gates kao UFC. Khabib vs Tony bi nabudzili verovatno i 20 miliona dolara.
Skupe su mnogo karte za te velike UFC evente.

Ti koji nece biti na tribine, ako budu kupovali PPV, mnogo ce jeftinije platiti to nego samu kartu...

Link to comment
Share on other sites

Stvarno ne znam kako ce vlasnici sezonskih karata za ostale sportove biti regulisani, ali toga nema u UFC-u.
A UFC za UFC nights event-ovima (non PPV) zaradjuje sustinski od samih ulaznica. Tako da nije da ce ostati samo bez 20 miliona od Khabib vs Tony.

Na svakom od eventa koji ce biti odrzan bez publike ce izgubiti dosta. Pogotovo na ovima koji nisu PPV. Sad kad se bore pred praznim tribinama, kontam da to moraju da rade zbog deal-a sa ESPN-om i nekog kontinuiteta zarad ESPN+ preplata.

To sto UFC mnogo zaradjuje od PPV-a ne znaci da je PPV skuplji od karte za sam event, nego da prodaja PPV-a nije fizicki limitirana.
A cak i da svi koji bi kupili kartu za event kupe i PPV (sto naravno nece da se desi, kontam da od tih ljudi koji kupe kartu za arenu) dobice mozda 50% prodaje PPV-a.

Cak za neke PPV event-ove, UFC je vise zaradio od prodaje samih karata za arenu nego od prodaja svih PPV-a. Nije njima svaki PPV event Conor case...

Peonta price, ako na gate imaju 20,25k, od njih nece vise od 10 k da kupe PPV. Ako ni zbog cega, onda zbog toga sto retko ko ide na taj event sam, a ako ides sa nekim, mozete i zajedno da ga gledate i da podelite PPV.

20 000 x 700$ >>>>>>>>>>>>> 10 000 x 60$

 

Edited by BattleBorn
Link to comment
Share on other sites

Топ 3 најатрактивнијих бораца у конференцији је Оливера, невјероватно је да је 12. у дивизији с оваквим низом. 

 

Лијепо је кад њушка Ли изгуби

Link to comment
Share on other sites

Lee je najnetalentovaniji bokser u celom UFC-u. Maia ima spore ruke i ne oslanja se na ruke, ali da je trenirao, koliko je ovaj verovatno trenirao striking, i on bi bio bolji od njega.
Ja sto treniram boks 7,8 meseci, sam poprilicno siguran da bi ga razvalio u sparingu, toliko su mu ocigledne rupe i koliko mehanicki radi.

Lik je kombinacija nadobudnog deluded kretena i kvazi talenta. Satro dobar wrestlng (jak i brz takedown ima, ali mu je i rvanje nekompletno), satro dobar striking, samo zato sto je izdefinisan i brz, i zna da podigne nogu u visinu glave (Wow, dobar striker). Izlaze se submisijama, ne razume bjj iako je praktikuje.

U sustini i to sto ima, ne zna da iskoristi, a misli da ima mnogo vise nego sto ima.

Brzo ce on put Bellatora, ne prasta uncle Dana taj forever failing vibe.


U brdo dull charisma Brazilaca u UFC-u, Olivera je jedan od retkih koji nije cringe tupan.

Edited by BattleBorn
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Big Ticket said:

Топ 3 најатрактивнијих бораца у конференцији је Оливера, невјероватно је да је 12. у дивизији с оваквим низом. 

 

Лијепо је кад њушка Ли изгуби

 

Fantastičan je. Užitak ga je gledati. Meni nije bilo jasno što su ovoliko dugo čekali da ga gurnu u vatru, jer je bio spreman za ovako nešto več pre više od godinu. LW jeste stacked, ali rematchovi sa Nick lentzom i slično su stvarno bili nepotrebni. Ako Hooker izgubi od Poirera, voleo bi da vidim match Oliveira/Hooker

 

Apropo PPV/gate rasprave. Nije sve u tome. Treba razumeti da u trenutnoj situaciji, UFC ima jedinstvenu priliku da pridobije mnogo novih fanova. Jednostavno nema ništa drugo od sporta da se prati na tv-u, tako da če UFC dobiti mnogo pažnje kako medija, tako i casual sports fans

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...