Jump to content

MMA - Mixed Martial Arts (UFC, Bellator, ONE FC...), Kickboxing


BattleBender

Recommended Posts

Bogami nisam bas siguran da ce Usman/Colby da dobije Jorge, krenulo ga je i to lagano ugasio 3 ozbiljna i razlicita protivnika. Ima to samopouzdanje a bogami i neku auru.
Doduse mislim da ce da jure revans sa Diazom zbog dinerosa ovaj event je verovatno neck sa neck sa Konorovim sto se tice popularnost/medija i ostalog.
Mislim jebani predsednik Amerike je bio live u hali, za sport koji je do juce bio ilegalan i za divljake, bolju potvrdu mainstreama od toga ne moze da dobije.

Link to comment
Share on other sites

Dobra eskivaza Masvidala protiv Diaza. Opasan head movement, dobro je citao napade Diaza. Uz kvalitetniji stand up od Diaza je bilo dovoljno za brutalan perfomans. Takodje je jaci od Natea i u udarcima i u klincu. Kada bi se nasao u klincu uz zicu lako bi okretao wc(nije toalet u pitanju) gangstera. 

 

I pored svega navedenog i znatno vece sanse za pobedu Jorgea, razmisljam sta bi bilo da je borba otisla u 4 i 5 rundu, jer tada nastupa najkvalitetnija verzija Diaza. Morao bi Nate da trazi zavrsetak, jer je to jedini nacin da pobedi Jorgea.

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 

 

Poceo Masvidal u trecoj da se plaši Diaz zombie manije.

Masvidal je brzi i jaci udarač, ima najbolje reflekse mozda u celom ufcu, ali mislim da bi ga nahvatao Nate do kraja. 

Masvidal je vise dobar borac nego bmf.

 

I iako bih se kladio na nekog od "cistih" boraca, da su na necemu, Masvidal mi je prvi na listi.

Do juče nije mogao da nokautira nikog, i on je solidno bio pillow puncher, sad odjednom u 35oj otiso u neki rijaliti i pronaso sebe, postao animal.

Gimme break. U svakom slučaju prototiv zdravog Usmana nema velike šanse...

 

Wonderboy je sporiji, i nema nista od njegovog title run-a. 😞

 

Bugarin opasna brada. 

 

Pobeda Lee-a je solidna maska, daleko je on od champ fightera. Boks mu je uzasan, a brz je i ima duge ruke. Bas loš tajming i ritam ima. Nema sta on da trazi protiv Gaethje-a, Tony-a, Dustina, Connira i Khabiba. Bukvalno nema cime da ih dobije. Promenio je trening kamp, to je dobro, ali je limitiran za neke stvari...

 

Drago mi je da je unisten hypetrain Walkera.

 

Till je odlican borac, samo ima sindrom engleskog fudbalera. Samo ocekujes neki luzerski fail momenat, i jede ga pritisak. Ali mi je drago da je dpbio ljigavog Gasteluma. Jedan od njih dvojice bi mogao na Cannoniera, a voleo bih da Cannonier razvali Gasteluma. Mnogo kul badass batica je Cannonier. 

UFC pravi tezak fail sto ga ne promovisu, scary monster je, plus verovatno najlepsi covek u celom ufc-u.

Zao mi je bilo Tilla, i ispao je car sa post fight presicom, iskreno i humble.

Edited by BattleBorn
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Flesira mi telefon...

 

Nije mi pokazalo da je okacen post. 

 

Btw. Conor mi je bas ispao iz liste omiljenih boraca, ali bih voleo da se vrati i da ih sve umlati.

Kako pederski sinergijski skacu na bandwagon da ga prozivaju. Najgore od svega, 90 posto njih bi se skinulo na sred oktagona i dopustili bi gangbang samo da imaju para kao on.

I dalje bi se fajtali za 5-10 k po borbi, ne bi imale kintu za 2 coacha po trening kampu da nihe njega, a malo osete moc i prozivaju ga sa nekim nipodastavanjem.

Najgore od svega, ako izuzmemo pijana i nadrogirana sranja van oktagona, Conor je supercool u komentarisanju ostalih boraca u poslednjih godinu dana.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

poprilicno mi je neprijatno kako su vaso i ilke prosli na ovom eventu. rutinirali su ih kao djecu oba poljaka. 

ilke je i imao neke sanse. u standupu ga je gazio onoliko koliko su bili tamo (iako nije bilo puno), ali trebao je biti strpljiviji i mozda bi nesto i bilo efikasnije. ovako je brzao par puta u standupu i zavrsio dole gdje ga je ovaj maltretirao

a vaso ko vaso. mislim da nije trajalo ni 3 minuta

Edited by nemanjau5
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, nemanjau5 said:

poprilicno mi je neprijatno kako su vaso i ilke prosli na ovom eventu. rutinirali su ih kao djecu oba poljaka. 

ilke je i imao neke sanse. u standupu ga je gazio onoliko koliko su bili tamo (iako nije bilo puno), ali trebao je biti strpljiviji i mozda bi nesto i bilo efikasnije. ovako je brzao par puta u standupu i zavrsio dole gdje ga je ovaj maltretirao

a vaso ko vaso. mislim da nije trajalo ni 3 minuta

 

Po meni očekivan poraz Vase. Mankowski je ozbiljan borac i bivši šampion, dok je Vaso sasvim fino poslužio za promociju eventa. Nerealno je bilo očekivati išta drugo nego laganu pobedu Mankowskog. Ali ima u KSW-u mesta za Vasu sigurno. Možda se neče boriti za pojas uskoro, ali KSW ionako nije strogo takmičarska organizacija. Oni vole show a Vaso je showman.

 

Ilić razočarao. S obzirom da sve nade polaže u stand-up, morao bi dovesti takedown defense na jedan ozbiljniji nivo. A i taktički je bilo slabo po mom mišljenju. Nestrpljiv, van balansa baca kick u klizavom ringu. Normalno da če završiti na dupetu.

 

Bilo je nekoliko dobrih borbi. Po meni najbolja Torres vs Pejić.

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, L' Imperatore said:

 

Po meni očekivan poraz Vase. Mankowski je ozbiljan borac i bivši šampion, dok je Vaso sasvim fino poslužio za promociju eventa. Nerealno je bilo očekivati išta drugo nego laganu pobedu Mankowskog. Ali ima u KSW-u mesta za Vasu sigurno. Možda se neče boriti za pojas uskoro, ali KSW ionako nije strogo takmičarska organizacija. Oni vole show a Vaso je showman.

 

Ilić razočarao. S obzirom da sve nade polaže u stand-up, morao bi dovesti takedown defense na jedan ozbiljniji nivo. A i taktički je bilo slabo po mom mišljenju. Nestrpljiv, van balansa baca kick u klizavom ringu. Normalno da če završiti na dupetu.

 

Bilo je nekoliko dobrih borbi. Po meni najbolja Torres vs Pejić.

 

 


naci ce vaso mjesto pod ksw suncem. dobra su oni marketing masina a vaso je idealan za tako nesto. sto se tice borbe za razliku od njega koji nije imao sanse, ilke je imao samo da je bio pametniji. onaj jedan kick u drugoj rundi koji je bacio bez potrebe u nekoj zurbi ga je doveo u situaciju u kojoj je izgubio mec. steta

ovi teskasi su bili jako nezanimljivi. erslan i delija su izdominirali, a jun je jos uvijek mlado june i mnogo je sirov. imao je pudjanovskog u onoj seriji udaraca kad ga je uzdrmao ali se vidi nedostatak tehnike i pudja se iskusno izvadio iz situacije i rutinirao dole.

slazem se torres - pejic, borba veceri.

 

Edited by nemanjau5
Link to comment
Share on other sites

I za 2 godine ce Jon biti ozbiljan favoritbprotiv Adesanya-e, i da ga dobije ne moze da ga uništi koliko njega Izzy svakodnevno uništava. Ja Mc-a nisam toliko useravao u zivot. Koliko je internet of things kreativan Izzy, toliko je Jon noob za kretlativno trolovanje i mnogo se lose trigeruje.

Link to comment
Share on other sites

On 11/10/2019 at 8:53 AM, L' Imperatore said:

 

Po meni očekivan poraz Vase. Mankowski je ozbiljan borac i bivši šampion, dok je Vaso sasvim fino poslužio za promociju eventa. Nerealno je bilo očekivati išta drugo nego laganu pobedu Mankowskog. Ali ima u KSW-u mesta za Vasu sigurno. Možda se neče boriti za pojas uskoro, ali KSW ionako nije strogo takmičarska organizacija. Oni vole show a Vaso je showman.

 

Ilić razočarao. S obzirom da sve nade polaže u stand-up, morao bi dovesti takedown defense na jedan ozbiljniji nivo. A i taktički je bilo slabo po mom mišljenju. Nestrpljiv, van balansa baca kick u klizavom ringu. Normalno da če završiti na dupetu.

 

Bilo je nekoliko dobrih borbi. Po meni najbolja Torres vs Pejić.

 

 

Sad će Vaso na Balaševićevom Megdanu da istambura nekog mučenika. Vaso deluje kao dobar i zabavan lik ali jednostavno nema kvalitet za neki visok nivo u MMA. A pored svega toga dovoljno je lud da uđe u ring i sa samim Habibom ako bi ga nekad pozvali u u UFC. Ilke dobar u standup-u, srčan ali mu je parter nula. Erko Jun odličan protiv one poljske zveri ali jednostavno nije imao dovoljno tehnike za parter i dovoljno snage i odlučnosti za stand-up. Onog Pejića nešto ne mogu da svarim, ne deluje mi da su mu sve diode spojene u glavi. 

Edited by Jonnhy Clash
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Taj megdan je tesko sranje; igrom slucaja slusao sam negde Juniora Balasevica, liku je najbitnije kladjenje tj da moze da se kladi na njegove borbe, sto dovoljno govori o primarnoj motivaciji. A pored toga dovode kante da ovi influenseri budze skor... Mirise na neko pranje para 

 

Nisam nigde zasledio kvote za Megdan, a i da imaju negde cenim da je limit 100-200 eura, znači teško da se tu može uzeti neka para od nameštanja.

 

Ja bi rekao da je njemu važno da se ubaci to u ponudu, jer je normalno da sportovi na koje se može kladiti imaju i veču gledanost

Link to comment
Share on other sites

On 11/17/2019 at 3:08 PM, LayupFromTheMidget said:

Pa pricao je da su se Vaso i neki 2 borci ubili od pare zato sto je meridian pogresio linije, pa posle tog eventa zajedno prave kvote...

sve u svemu odvratna njuska, mislim da se podcast zove inkubator tako nekako

 

Da,da.Podcast inkubator koji vodi onaj lik iz Zagreba...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...