Jump to content

MMA - Mixed Martial Arts (UFC, Bellator, ONE FC...), Kickboxing


BattleBender

Recommended Posts

U subotu jedan od najboljih cardova ever. 10 real deal borbi. Bice suš posle ovog eventa.

Gillespie vs Lee, Shabazyan vs Tavares,  Walker vs Corey, vraca se Wobderboy, Burgos, uvek zanimljivi Arlovski, Till vs Gastelum... Dawodu kao prvi fajt u early cardu pa je zanimljiv. Mora ceo card da se gleda.

 

I mora Nejtara da smiri dzibercinu iz Majamija.

 

Shabazyan i Gillespie pobedama ozbiljan statement prave. Shabazyan je vrhjbski prospect a Gillespie zajebani ludak...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, BattleBorn said:

Au kurac, dobio bi ga Nate

Juce bi ga dobio, 15 minuta ga je ovaj surovo tukao. I glavu i telo je ciljao samo leg kickove nije bacao..
Jedini nacin da dobije ovo je bio neki heel hook Frank Mir vs Lesnara 1.
Ne vidim ni u revansu nacin da dobije Nadobudnog, kompletniji stand up ima Jorge, bolji u klincu, bolje rvanje jedino jiu jitsa je na strani nejta.

Link to comment
Share on other sites

Ppceo je Masvidal u trecoj da se plaši Diaz zombie manije.

Masvidal je brzi i jaci udarač, ima najbolje reflekse mozda u celom ufcu, ali mislim da bi ga nahvatao Nate do kraja. 

Masvidal je vise dobar borac nego bmf.

 

I iako bih se kladio na nekog od "cistih" boraca, da su na necemu, Masvidal mi je prvi na listi.

Do juče nije mogao da nokautira nikog, i on je solidno bio pillow puncher, sad odjednom u 35oj otiso u neki rijaliti i pronaso sebe, postao animal.

Gimme break. U svakom slučaju prototiv zdravog Usmana nema velike šanse...

 

Wonderboy je sporiji, i nema nista od njegovog title run-a. 😞

 

Bugarin opasna brada. 

 

Pobeda Lee-a je solidna maska, daleko je on od champ fightera. Boks mu je uzasan, a brz je i ima duge ruke. Bas loš tajming i ritam ima. Nema sta on da trazi protiv Gaethje-a, Tony-a, Dustina, Connira i Khabiba. Bukvalno nema cime da ih dobije.

 

Drago mi je da je unisten hypetrain Walkera.

 

Till je odlican borac, samo ima sindrom engleskog fudbalera. Samo ocekujes neki luzerski fail momenat, i jede ga pritisak. Ali mi je drago da je dpbio ljigavog Gasteluma. Jedan od njih dvojice bi mogao na Cannoniera, a voleo bih da Cannonier razvali Gasteluma. Mnogo kul badass batica je Cannonier. 

UFC pravi tezak fail sto ga ne promovisu, scary monster je, plus verovatno najlepsi covek u celom ufc-u.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...