Jump to content

MMA - Mixed Martial Arts (UFC, Bellator, ONE FC...), Kickboxing


BattleBender

Recommended Posts

U sestom minutu je vec bio mrtav Dustin.

Nema, ludi Eddie Bravo je lepo rekao "Svi pokusavaju da ustanu protiv njega, rade iscrpno da se dignu na noge na 15 sekundi. Mi (Tony) cemo da se borimo sa ledja"

U sustini nakoksirani Conor sa sve nadutom nogom i losim game planom i solidno pauzom od oktagona, je ozbiljniji otpor nego Dustin.  
Ali kako su jebeno naivni, bace vreme iz treninga kampa, izgube fokus, odluce se za los game plan, u nadi da ce moci da mu pariraju tako sto treniraju rvanje.
Jos 5 zivota da imaju nece da rvaju kao on, suludo je da gube vreme. Trenirao rvanje ili ne za mec, isto ti dodje, nista se ne menja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Srbin je, samo odakle nemam pojma
Slusao sam ga u nekom podcastu, bas izgleda kao cool lik, kazu da svaki dan ustaje tip u 5 da trenira.

Ok, hvala. Jednom prilikom mi se ucinilo da ga svojataju hrvatski komentatori na fight chanelu

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 9/20/2019 at 5:03 PM, krzna said:

Odakle je Rakic poreklom?

 

Iz Republike Srpske.

 

Biče zeznut ovaj meč sa Volkanom. Rakić jeste vrhunski poluteškaš, ali mi se zadnje vreme ne sviđa njegova retorika. U svakom intervjuu on sve zna, več pre 3 godine njegov tim preštudirao rupe kod svih top 10 protivnika, on trenira najjače, vrhunska nutricionistika itd... U ovakim situacijama obično sledi jedno prizemljenje.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, L' Imperatore said:

 

Iz Republike Srpske.

 

Biče zeznut ovaj meč sa Volkanom. Rakić jeste vrhunski poluteškaš, ali mi se zadnje vreme ne sviđa njegova retorika. U svakom intervjuu on sve zna, več pre 3 godine njegov tim preštudirao rupe kod svih top 10 protivnika, on trenira najjače, vrhunska nutricionistika itd... U ovakim situacijama obično sledi jedno prizemljenje.

ON je takav vec duze vreme. Svaki intervju mu je takav pre cirka godinu dana rekao ce dobije Jonesa za 2 godine, "nasao" je rupe u njegovoj borbi.
Samopouzdanje moze ali ne mora da bude problem, da Conor nije imao isto sada bi i dalje skupljao socijalnu pomoc. BItan je rad a Rakic radi.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...