Jump to content

KK Partizan 2018/19


Nelson Bighetti

Recommended Posts

9 hours ago, uini said:

ja STVARNO mislim da je bircha bolji od gagatara

 

Isto. Jednostavno, Birča može da 100% sebe posveti nekom sistemu i čeka neku dobru piliku da uradi nešto. Takođe, od njega nikako ne očekujem pomraćenja uma tipa namerne, tehničke, etc...

 

Sa nekim dobrim igračem ispred sebe, on je sasvim ok rešenje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zavisi šta definišeš kao "pomračenje uma". Tipa da promaši zicer, propliva u odbrani da, ali ono tipa izgubljena + namerna + tehnička, ipak ne. Ili tipa pomračenje uma baca po terenu saigrače koji žele da ga spreče da ne sarani protivničkog igrača...

Edited by realno *w
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, djole said:

Dobro, svakako da je bolji Birča osetno, ali baš da ne očekujemo pomračenja uma od njega je preterivanje.

 

Ono što je mladi goran (Vesić),  ljubitelj drveća i vladajuće garniture u gradu Beogradu, u finalu prve utakmice uradio za nepun minut na terenu, Birča neće moći za tri života da uradi. Onako majstorsko rešavanje utakmice jednim potezom...  ja ne videh u životu.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Ne sam Safete said:

'U 5 grama' su obojica što se pameti tiče, nećemo se zezati. 

Jedino što Birch slabo pošumljava pa je automatski Jordan za Gagića. 

 

Birch i reprezentativac osvajač više medalja...  Gaguću od reprezentacije pamtim ono kad je zalepio bivšeg muža Eve Longorije (Kao janis Guduru pre neki dan) i to je to.

nije Birch bio u toj situaciji pa ne znamo kako bi se poneo, al ja ću da budem malo (više) kvaran i da kažem: Eto Birch ima 5g pameti više pa nije pošumljavao sa ovim kompletnim idiotima iz vrha gradske vlasti :s_d:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Shonewizard said:

skoro pa bilo ko > Gagić

 

momak stvarno izgleda košarkaški, visok, zategnut ko sajla, ima dres i duboke patike za basket... i  to je to.  Jednostavno je čovek toliko intelektualno ograničen, da jednostavno nema trika da se ti pouzudaš u njega da će on to što si ti njemu i još četvorici saigrača rekao da sprovedae na terenu...  jednostavno si non stop u fazonu da fuq nigga kakav je to potez otkud ti tu....  ja iskreno najiskrenije, da sam košarkaški trener, u takvim uslovima ne bi mogao da radim iskreno, a tek ovaj  @Ne sam Safete  trio fantastiko...  tačno bi uzeo bolovanje, a onda neplaćeno do kraja sezone...  fuq dis shit, ako ću ja platu na mango da potrošim samo da se iskuliram malko na poluvremenu da nekome ne razbijem glavu u svlačionici.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...