Jump to content

KK Partizan 2018/19


Nelson Bighetti

Recommended Posts

Glišić je bog loših poteza, ono što je on uradio je bilo baš neverovatno. On je sam sebi spakovao čitavu godinu bez košarke i to u period sa 18-19 godina, zakopao se za sva vremena.

 

PEcarskom to ne može da se desi, ako bi napustio nas, našao bi lako drugi klub, pa onda bi "samo" ostalo pitanje kvalitetnog izbora.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, realno *w said:

 

 

PEcarskom to ne može da se desi, ako bi napustio nas, našao bi lako drugi klub, pa onda bi "samo" ostalo pitanje kvalitetnog izbora.

 

jel' tačno ovo što mi je pričao jedan partizanovac juče ili je to sad neka vrsta pr napora iz kluba (?): naime, kaže mi lik da pecarski ne trenira kako treba, navodno trči sam sa sluškama u ušima dok ostali rade jel'te, zajedno. ne poštuje trenerove sugestije i zahteve, neće da igra za taj vaš razvojni tim, navodno ga je i novica kritikovao na temu..?

 

jasno da miroslav pecarski nije neka intelektualna gromada ali mi je opet neverovatno da igrač (miroslav) koji je karijeru napravio na fizičkim predispozicijama i spremi, ne skrene pažnju svom sinu koliko mu je važno da se pravilno razvija fizički (da ne pričamo o tome koliko možeš naučiti od trenera kakav je trinkijeri, taman i da mu nisi u planu).

 

prosto ne razumem da neko ko dolayi iz košarkaške porodice ima toliko glup pristup, pa se zato i pitam da li je to tačno ili je priča čovinog tipa skraćuje krugove

Link to comment
Share on other sites

Pričao je Krdžalić da Pecarski trenira po posebnom programu kako bi nabacio mišiće. Onda sam negde pročitao da Pecarski samo pegla Soni i da ga boli stojko za sve (možda sam to i ovde). On definitivno ništa nije uradio po pitanju mase i odbrane. U napadu je pretalentovan, e sad da li ga zbog toga vredi trpeti, znaju valjda ovi što primaju platu.

Link to comment
Share on other sites

To što je otac bio radnik apsolutno ništa ne znači. Naprotiv, to baš može da znači da jeste razmažen - ćale mu sve završavao, zato što je radan, ispunjavao želje, tako da sin nije navikao da bilo šta radi. Ako se na to doda da je izuzetno talentovan i da je na konto toga dominirao do sad, nije ni imao potrebe da se nešto trudi i radi, tako da nije imao kad da stekne te navike.

 

Ne kažem da je u ovom slučaju tako, ali je simptomatično da je isti tretman imao kod svih trenera. Ako jeste tako, neka slobodno ide, takvi članovi tima su toksični.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

mislim da je sazrelo vreme da vam vratimo za Cveloa, taman da ga uparimo sa Simanom da ima sa kim da pika sony
Mislim da nam pored Jareta,Gordića i predatora neće trebati...
Mogu Simana i Pecarski da cepaju sony, ako Boriša odluči da jankeriše Nebojšu
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, SunZero said:

taman da ga uparimo sa Simanom da ima sa kim da pika sony

A taman sam hteo da kazem nesto na fazon Simane i Sonija. Nesto precesto cujem da je problem oko igrica tako da mi deluje kao da neki bumer sve te price izmislja jer mu mladi ne valjaju. 

 

Nece da trenira 15 sati dnevno, a u moje vreme smo toliko pa peske kuci u Borcu i spavamo 3 sata ukupno dok trener ne zakuca ujutru u 5 na vrata i tera nas da trcimo za njegovim jugom do hale.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Nemam pojma šta da mislim o ovome u momentu kad pokusavamo da napravimo rezultat plaćanjem skupljih rešenja, da nam mladi talenat odlazi kao da se drugi otimaju da dodju kod nas.

Kad bude zavrnuta slavina vracamo se opet na Robinson - Milutinović - Koprivica osovinu.

 

Sa druge strane, ako je istina da mali tera Dotu do 2 ujutru onda jebigica.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ne vidim neki poseban talenat. On u ovom trenutku ne moze da pokrije nijednu poziciju. Za cetvorku je previse trom, a na petici ga "zida" kako ko hoce. Ima jedino osecaj za ofanzivni skok. Necu previse "plakati" za njim.
Razmisljam sad kako bi nam legla jedna domaca dvojka. Znam da je prioritet aba, ali ja ne bih zrtvovao domacicu. Cenim da ce verovatno Mozli da otpadne za domaca takmicenja i pitanje je ko ce biti drugi. A da ne bi bilo i treceg treba nam domaci bek. Zna li iko kakav je status Micova?

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Alek The Great said:

Ja ne vidim neki poseban talenat. On u ovom trenutku ne moze da pokrije nijednu poziciju. Za cetvorku je previse trom, a na petici ga "zida" kako ko hoce. Ima jedino osecaj za ofanzivni skok. Necu previse "plakati" za njim.
Razmisljam sad kako bi nam legla jedna domaca dvojka. Znam da je prioritet aba, ali ja ne bih zrtvovao domacicu. Cenim da ce verovatno Mozli da otpadne za domaca takmicenja i pitanje je ko ce biti drugi. A da ne bi bilo i treceg treba nam domaci bek. Zna li iko kakav je status Micova?

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 

Micov ima ugovor sa Milanom, ne moz da igra dvojku ni na igrici, a kosta ko Svetog Petra kajgana, tako da ni u jednoj varijanti nije realan.

Domaca dvojka koja bi zadovoljila vase ambicije i budzet ne postoji.Mozda ste trebali da pojurite Avramovica ili Todorovica, mada potonji tesko moze na 2

Edited by Gudura
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...