Jump to content

KK Partizan 2018/19


Nelson Bighetti

Recommended Posts

Ne znam kako je na fudbalu, ali u Pioniru su bile dve i još jedna se s vremena na vreme oglašavala jednom pesmom za Perović Ivana sa A tribine, ali ništa posebno. 

Nešto sam čuo da se na fudbalu pojavila još jedna, ne pratim, ali se nadam da će zaobići košarku. Sve tri. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uvrnuto said:

Ne znam kako je na fudbalu, ali u Pioniru su bile dve i još jedna se s vremena na vreme oglašavala jednom pesmom za Perović Ivana sa A tribine, ali ništa posebno. 

Nešto sam čuo da se na fudbalu pojavila još jedna, ne pratim, ali se nadam da će zaobići košarku. Sve tri. 

 

Hvala ti na pomoći oko sektora u prethodnom postu.

 

A drugo, skoro sam bio na fudbalu posle sto godina, ono sa Malatijom ni na šta nije ličilo.... I to sam još zaglavio za Kimijevima koji su odradili pravi repertoar gluposti preko svojih razglasa. Ne nadam se ničemu dobrom ni na basketu - tačnije, mislim da oni ni za živu glavu neće propustiti priliku za nadmetanjem u Areni.

Link to comment
Share on other sites

Bio danas na stadionu, uzeo godišnju. PREMIUM nema vise, uzeo sam SUPERIOR. Nek nam je sa srećom ove godine!

Bilo je dosta polemike oko cena, ja mislim da su ok. Razumem da je nekome to mnogo, ali objektivno, 60 eura za sezonu, 30+ tekmi da gledas, je stvarno u redu, a toliko je najjeftinija karta.

Ima I courtseat, aka nekoga zanima. 1200e :-)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...