Jump to content

KK Partizan 2018/19


Nelson Bighetti

Recommended Posts

5 hours ago, Boujee said:

Džon Dibler se pominje po bespućima interneta, ne znam koliko ima istine. 

 

5 hours ago, Ne sam Safete said:

Ima praćku, ali je u padu poslije Efesa

 

Osvojio pre neki dan TBT i 2 mil dolara sa alumni timom ohaja. Odlican igrac

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, pepe sancez said:

Nikad ga nisam cijenio. Andjusic tip igraca.

 

Ih pretera ga. Covek celu karijeru sutira za 3 debelo preko 40%. Inteligentan, mali potrosac, za partizan odlicno resenje

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Nate said:

 

Ih pretera ga. Covek celu karijeru sutira za 3 debelo preko 40%. Inteligentan, mali potrosac, za partizan odlicno resenje

Za danasnji Partizan jeste dobar. Sigurno je sposoban zatrpsvsti kos kada je sam. Ali imam ga u glavi iz one Efes sezone, doveden da bude strijelac, sto on ne moze da radi jer nema fizicke karakteristike neophodne za tja nivo igre. Malo naorednija verzija brace Diner ili Hejslip ns steroidima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Stoji da ne može sam da iskreira, ali nije baš ni da takvih ima puno. Sa nekom solidnom ekipom, gde postoji dobar protok lopte, i pogađenje velikog % spot up šuteva je dobra stvar. Čak i u toj Efes sezoni,  on je imao 10ppg i 50% za tri uz 3 pogođene po meču. 

Btw, naprednija verzija braće Diner meni zvuči sasvim dobro 🙂

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, pepe sancez said:

Za danasnji Partizan jeste dobar. Sigurno je sposoban zatrpsvsti kos kada je sam. Ali imam ga u glavi iz one Efes sezone, doveden da bude strijelac, sto on ne moze da radi jer nema fizicke karakteristike neophodne za tja nivo igre. Malo naorednija verzija brace Diner ili Hejslip ns steroidima.

 

Vise se ni ne secam tog tima efesa. Mozda gresim ali mislim da on nije doveden da bude prva opcija. Ali sto kaze realni 50% za tri na velikom broju suteva i 10 ppg je vise nego dobro. Nekad se ne poklope sve kockice siguran sam da je zakacio neku ozbiljniju ekipu da bi to bila i mnogo bolja karijera.

Vidis sta ti je stvar ukusa. Kad bi me pitao kojeg dienera vise volim tesko bi se odlucio! Meni su oni bogovi igre koji tesko da mogu u istu recenicu sa heslipom.

Kad se samo setim italijanskog plejofa tih godina. Mozda ne najkvalitetnije ali najzanimljivije serije u evropi definitivno

Sta onda mislis o billy beronu?

Edited by Nate
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, realno *w said:

Dibler je, pre svega, off ball igrač, a takvo nešto nam u ovom sastavu itekako fali. 

 

Bio bih vrlo zadovoljan ako se naši interesuju za njega, čak i ako se ne realizuje, bar znam da traže pravi tip igrača.

 

taj tip igraca verujem da moze da se nadje relativno lako. ali nisam siguran da vam treba jos jedan jak bek ako markus ostaje. uopste on nije imao losu sezonu, kako se blizilo kraju bivao je sve bolji, a u drugoj sezoni moze biti jos bolji. ako ostaje i jaramaz rekao bih da ste popunjeni na 1 i 2. ne moze se rotirati 5 igraca na dve pozicije, a da svi imaju podjednaku minutazu.

Link to comment
Share on other sites

smete koliko hocete, samo nisam siguran kako ce to u praksi funkcionisati ako vec imate cetvoricu koji traze minute. a nisam siguran ni da vam treba 2/3 igrac.

walden, gordic

paige, jaramaz

zagorac, peiners

eventualni sedmi moze da napravi samo guzvu. to bi bilo logicno da bude neki mladji, domaci igrac. ne moze se ravnopravno rotirati 7 igraca na 3 spoljne pozicije.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...