Jump to content

KK Partizan 2018/19


Nelson Bighetti

Recommended Posts

5 hours ago, ZnajJova said:

Ima li negde snimak utakmice sa Megom?Sajt KLS...kakav odron...

Zaista je uzasan sajt, mislim da bih i ja sa svojih 20ak sati ucenja web programiranja uradio bolji posao od onoga.
I to danas, kada na svakom cosku mozes angazovati makar pristojnog web developera ili neku agenciju da ti odradi posao.

Apropo Marinkovica - on mi je nekako postao simbol ovih poslednjih godina tavorenja i mislim da bi i njemu mozda bilo prijatnije da pronadje neki klub sa mozda malo manje pritiska i odgovornosti, i proba da sebi stvori neki drugi pocetak, a retki su ti koji imaju takve prilike. Ipak mu je samo 22 godine i ispred njega je dugacka karijera ukoliko bude napredovao i nastavio da se razvija. Plasim se da bi sledece sezone, opet pod premisom neke nase finansijske rezurekcije i povisenih ambicija, pritisak nad njim bio nepodnosljiv.

Edited by lord_slawe_
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, lord_slawe_ said:

Zaista je uzasan sajt, mislim da bih i ja sa svojih 20ak sati ucenja web programiranja uradio bolji posao od onoga.
I to danas, kada na svakom cosku mozes angazovati makar pristojnog web developera ili neku agenciju da ti odradi posao.

Apropo Marinkovica - on mi je nekako postao simbol ovih poslednjih godina tavorenja i mislim da bi i njemu mozda bilo prijatnije da pronadje neki klub sa mozda malo manje pritiska i odgovornosti, i proba da sebi stvori neki drugi pocetak, a retki su ti koji imaju takve prilike. Ipak mu je samo 22 godine i ispred njega je dugacka karijera ukoliko bude napredovao i nastavio da se razvija. Plasim se da bi sledece sezone, opet pod premisom neke nase finansijske rezurekcije i povisenih ambicija, pritisak nad njim bio nepodnosljiv.

Meni se bas cini da bi Vanji prijala jedna godina stabilnosti u smislu trenera, i da je Trinkijeri trener kod koga moze jos napredovati, od koga moze uciti, i mozda najvaznjje, steci neophodno samopouzdanje. Iako Ostoju ne uzimam pretjerano ozbiljno, ne djeluje mi da na sleduje neka all in sezona, tako da ni pritisak ne bi smio biti preveliki. 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Plikuscht said:

jbt, pa kls nema najosnovnije podatke za pola igraca za koje je izdao licencu... wtf!?

 

Da, da.

Ja otisao da pronadjem pbp na dan kad smo igrali protiv Mege. 

Amaterizam at its finest, ni oni ne zarezuju tu ligu a prosirili je da se igra do avgusta 😄

Link to comment
Share on other sites

Prilican broj ljudi aminuje ostanak Nikole Jankovica i sledece sezone.

 

Undersized centar koji nema igru licem-ka-kosu, prilicno tanku igru ledjima na niskom postu, bez suta sa distance, slobodnjake svi znamo kako sutira. Prednosti koje ima, taj hustle i agresivnost na ofanzivnom skoku, te mozda neka anticipacija i pozicioniranje da iskoristi te svoje prednosti mene licno ne impresioniraju previse i nikako ne potiru u dovoljnoj meri nedostatak ovih prvonavedenih stvari u njegovoj igri. Bez konkretnog licitiranja o imenu, mislim da bi morali potraziti drugo resenje pa i na toj poziciji backup centra, eventualno ostavljajuci Jankovica kao trecu opciju, garbage time specijalistu za grindanje protiv ekipa iz donjeg doma ABA lige, mada cak i tu bih gurao malog Tanaskovica i Pecarskog po svaku cenu.

 

Botomlajn, centarska linija je zrela za kompletan remont.

Link to comment
Share on other sites

Spaski AS prenosi da je Partizan najozbiljniji za divlju kartu. Prenose reci Bartolomea da je Balkan interesantan sa stanovista potencijala igraca koji dolaze iz te sredine. Ako dodje divlja karta, kakve su sanse partizanovih klinaca. Svi u Megu ili .... 

Link to comment
Share on other sites

Spaski AS prenosi da je Partizan najozbiljniji za divlju kartu. Prenose reci Bartolomea da je Balkan interesantan sa stanovista potencijala igraca koji dolaze iz te sredine. Ako dodje divlja karta, kakve su sanse partizanovih klinaca. Svi u Megu ili .... 
fe791764c7cf3e8c9b0338e48b54e6c5.gif
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Ne sam Safete said:

Hoce li biti prenosa sutra? 

Samo preko KLS TV platforme, koja se plaća a kvalitet je krajnje diskutabilan...

 

U ovom kolu Arena prenosi FMP-Borac i Mega-Novi Pazar...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

turcin, i to vec ima par dana.. el evo sve cekam oce li preposteni fegi da objavi, al naravno kad se nesto tice partizana onda cuti ko mula, a za zvezdu prica i pre nego sto neki transfer bude zavrsen... 

pitaj ga preko instagrama, pa vidi dal ce ti odgovoriti ako ti uopste i odgovori

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...