Jump to content

KK Partizan 2018/19


Nelson Bighetti

Recommended Posts

I meni deluje da je interesovanje veće u odnosu na neke ranije sezone. Prošle je bio solidan broj prodatih zbog popularnih cena koliko se sećam. Ove su grunuli ozbiljne cene ali je i tim dosta ozbiljniji. Dodatno mnogim ljudima je bitan faktor igranje u Areni što zbog komfora što zbog blizine hale i izostanka onog probijanja kroz grad u špicu kada su neki podnevni termini utakmica (pričam o ljudima sa NBG gde ipak živi popriličan broj navijača Partizana).

Poslednja informacija koja je iz kluba izašla je da je prodato više od 2.000 sezonskih (pre 15ak dana - dve nedelje od puštanja u prodaju) tako da pretpostavljam da je trenutno brojka između 2 i 3.000.

 

 

Inače ovde možete da proverite broj raspoloživih mesta:
https://www.ticketline.rs/order/?aid=8164

 

To trenutno izgleda ovako:

 

wSE2p1t.png

 

uo4QliM.png

 

Čak i kada kliknete na neke od ovih polja gde su raspoloživa mesta često izgleda ovako:

 

2wixJLR.png

 

...tako da bih rekao da prodaja ide sasvim OK s obzirom na to da ne igramo EL...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, mfmilan said:

Pitam se da li će se poštovati numeracija sedišta?


Mojima su u Ticketline-u rekli da hoće. Kao baš će se voditi računa o tome. Ali aj da vidimo u praksi kako će to da funkcioniše.

I da dodam da su i oni tamo prodavci komentraisali da prodaja ide iznad očekivanja...

Link to comment
Share on other sites

Pišem ovdje jer nisam siguran koliko vas prati fudbalski topic.

 

Elem, sad sam razgledao kalendar, doveo bih kćerkicu na Lokomotivu 22.10 i na Mančester 24.10. u Beograd, to su joj prve utakmice u životu. Između ta dva događaja taman mi se uklopio Sajam knjiga. 🙂 

 

E sad, računam da će karata za Lokomotivu biti s obzirom da igramo u Areni, problem su mi karte za Mančester. Nisam išao odavno na fudbal, nekad su se za evropske utakmice prodavale karte u paketu, kako je bilo posljednih godina, jel se moglo uzeti karata za pojedinačne utakmice? I da li ima neki online servis za to?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Pišem ovdje jer nisam siguran koliko vas prati fudbalski topic.

 

Elem, sad sam razgledao kalendar, doveo bih kćerkicu na Lokomotivu 22.10 i na Mančester 24.10. u Beograd, to su joj prve utakmice u životu. Između ta dva događaja taman mi se uklopio Sajam knjiga. 🙂 

 

E sad, računam da će karata za Lokomotivu biti s obzirom da igramo u Areni, problem su mi karte za Mančester. Nisam išao odavno na fudbal, nekad su se za evropske utakmice prodavale karte u paketu, kako je bilo posljednih godina, jel se moglo uzeti karata za pojedinačne utakmice? I da li ima neki online servis za to?

Pošto će verovatno ostati na snazi o praznim tribinama na prvoj sledećoj kod kuće, u paketu će biti dve karte, pa jedino tu drugu da prodaš. Verujem da će se rasprodati svi paketi, jedino da rizikuješ i da vidiš da li će se prodati, ukoliko se ne prodaju, biće pojedinačnih ulaznica

Link to comment
Share on other sites

Pogledah ceo klip, standardno prva tekma, slab protivnik, lagano trčkaranje.

 

Tomas baš aktivan, učestvuje na obe strane, dobro se kreće. Valden dosta pasivan, ali ok, ima vremena. Džoni na četvorci, imao jedan komičan pokušaj za tri. Nisam siguran gde će tu Novica i on tražiti minute. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 8/31/2019 at 8:41 PM, Poodle Care said:

spacer.png

 

57 - 91 (15-26, 14-23, 16-20, 12-22)

Valden 8, Zagorac 8, Jovanović 2, Pejdž 7, Gordić 4, Parahuski 8, Jaramaz 15, Miletić 9, Radovanović, Janković 8, Tomas 12, Peiners 6 , Mozli 4, Mijailović

 

Ovde Pejdž izgleda kao da se napucao malo, mada realno teško za tako kratko vreme.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...