Jump to content

KK Partizan 2018/19


Nelson Bighetti

Recommended Posts

Izrailjsku ligu svakako nisam pratio te nemam valjan uzorak za procenu, ali ovako na prvu mi se ovaj 'MVP' bas i ne dopada. Neobicno ruzan hitch u sutu, pomalo nekonvencionalan rad sa loptom... Videcemo.

 

Huso je na papiru bolji fit od one druge dvojice i nemam problem sa potpisom ako se realizuje. 

 

Da sacekamo sta ce biti sa tom dvojkom, ali je roster pomalo cudnjikav sto se defanzive tice. Ne vidim tu puno materijala za onu cuvenu 'sve krece od odbrane' mantru koji i Andrea rabi.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, realno *w said:

U proseku prošle godine 22-23 minuta u oba takmičenja, sasvim dosta. Kod nas će možda čak i biti manje opterećenje u smislu da će on imati dvojicu centara pored sebe.

 

edit: ako dođe naravno

Pecu racunas na 5?

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Izrailjsku ligu svakako nisam pratio te nemam valjan uzorak za procenu, ali ovako na prvu mi se ovaj 'MVP' bas i ne dopada. Neobicno ruzan hitch u sutu, pomalo nekonvencionalan rad sa loptom... Videcemo.

 

Huso je na papiru bolji fit od one druge dvojice i nemam problem sa potpisom ako se realizuje. 

 

Da sacekamo sta ce biti sa tom dvojkom, ali je roster pomalo cudnjikav sto se defanzive tice. Ne vidim tu puno materijala za onu cuvenu 'sve krece od odbrane' mantru koji i Andrea rabi.

 

ne sećam se depresivnijeg fana ili većeg jinxera na kkp topiku 

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Da sacekamo sta ce biti sa tom dvojkom, ali je roster pomalo cudnjikav sto se defanzive tice. Ne vidim tu puno materijala za onu cuvenu 'sve krece od odbrane' mantru koji i Andrea rabi.

 

Pa za početak, imamo dvojicu centara koji peglaju odbranu, što nismo imali nikad. Voldena ne mogu da procenim, ali Gorda i Peiners su sasvim solidni u odbrani. 

Tomas - takođe ne mogu da procenim, ali deluje da je u najmanju ruku solidan. 

 

Videćemo kakav će bek biti, ali dobro, tu retko očekujem neke posebne defanzivne kvalitete.

 

Sve u svemu, treba to sve uklopiti, komplet nova ekipa, ali itekako vidim potencijal sa sasvim dobru odbranu.

 

 

4 minutes ago, jedibojan said:

Pecu racunas na 5?

 

Pa da, 4/5, s tim što bih ja svakao pokušao da ga guram na 4.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, uini said:

 

ne sećam se depresivnijeg fana ili većeg jinxera na kkp topiku 

 

Ovo sto radi nova tzv. uprava od prvog dana mi se ne svidja uopste. Ostoju ne verujem da treba posebno komentarisati, a Loncar se pokazao kao takav 1 amater i pacer da je to za poseban topik. Prosli prelazni rok je bio potpuna katastrofa, a pri poslednjem dopunjavanju rostera u toku sezone potpuno je promasen profil igraca koji je bio neophodan za nesto vise (cak je i ovde bila umerena euforija zbog dolaska Renfroea, a podrsku za izdvojeno misljenje sam dobio samo od zorexa). Sad imamo i Arenu. Niti jednim potezom do sad nisu pokazali da su u stanju da vode piljaru ispred zgrade, kamoli kosarkaski klub. Je li zaista Trinki taj koji pokazuje prstom na igrace koji sada dolaze, ne znam, no ako jeste tako njegova ce odgovornost svakako biti velika kad se podvuce crta i nece moci da se krije iza ovih Nazgula iz uprave. Kamo puste srece da sam ja taj koji mraci bezveze i da ovog puta pogresim...

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

 

Ovo sto radi nova tzv. uprava od prvog dana mi se ne svidja uopste. Ostoju ne verujem da treba posebno komentarisati, a Loncar se pokazao kao takav 1 amater i pacer da je to za poseban topik. Prosli prelazni rok je bio potpuna katastrofa, a pri poslednjem dopunjavanju rostera u toku sezone potpuno je promasen profil igraca koji je bio neophodan za nesto vise (cak je i ovde bila umerena euforija zbog dolaska Renfroea, a podrsku za izdvojeno misljenje sam dobio samo od zorexa). Sad imamo i Arenu. Niti jednim potezom do sad nisu pokazali da su u stanju da vode piljaru ispred zgrade, kamoli kosarkaski klub. Je li zaista Trinki taj koji pokazuje prstom na igrace koji sada dolaze, ne znam, no ako jeste tako njegova ce odgovornost svakako biti velika kad se podvuce crta i nece moci da se krije iza ovih Nazgula iz uprave. Kamo puste srece da sam ja taj koji mraci bezveze i da ovog puta pogresim...

 

 

teško ili nemoguće je gledati u budućnost. videćemo ali mislim da dobijate ekipu koja može da se lema za prvo mesto. računam tu i trenera. 

Link to comment
Share on other sites

On 7/26/2019 at 1:23 PM, Liska Manjina said:

Kada bi Tomas uz sve navedeno imao i leđnu tehniku onda bi bio elitni centar, možda čak i za NBA uslove. Opet da dodam, da 3 kompatibilne opcije na poziciji 5 ima samo par elitnih EL ekipa poput PAO-a koji sebi može prioštiti Vujukasa kao povremenu napadačku opciju. Eventualno Parakhouski, ali je čovek još dodatno usporen povredama te je postao defanzivni krater, čovek ne može da odbrani pik ni za živu glavu. Mi smo prošle godine imali 3 teškaša, pa smo videli kako smo prošli protiv iole ozbiljnih ekipa.

 

Takođe ne znam kako se to Tomas kvalifikuje kao "skraćena verzija" kad je čovek visok 206cm? On možda djeluje dosta lagano, ali je iznenađujuće snažan i borben.

 

Vama ne odgovara legitiman EL centar sa 25mpg? Verovatno je i on iz kategorije "škart"! Uz sve to momak je solidna streč opcija i samim tim se ne može skroz ignorisati ni pop opcija, i na taj način se otvara prostor za prodor.

 

 

Kad sasvim slučajno ispadneš insajder 😄 Misim, nije problem, mogu vam javiti koga ganjate na poziciji beka

On 7/27/2019 at 10:58 PM, realno *w said:

Gde da potpišem za Parahuskog?

Послато са SM-A530F помоћу Тапатока
 

Radulja ili Parahouski? Koga bi pre izabrao u ovom trenutku!

Edited by Liska Manjina
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Liska Manjina said:

Radulja ili Parahouski? Koga bi pre izabrao u ovom trenutku!

 

Ne znam iskreno. Bolji fit nam je svakako Parahuski, ali ima i Radulja svoje prednosti. Baš teško pitanje.

U svakom slučaju, obojicu bih birao pre nego li Tomasa recimo.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, zoe Bg said:

Ziv bio :classic_smile:

Gostovao je Lončar prije tekme i naravno osim opštih mjesta ništa nije rekao. 

 

 

 

 

 

 

5 minutes ago, Poodle Care said:

Odmah produžiti ugovor

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...