Jump to content

KK Partizan 2018/19


Nelson Bighetti

Recommended Posts

1 hour ago, mfmilan said:

Čemu vređanje?

sto si se pronasao u ovom postu?

 

rekao sam za ljude generalno i za nas mentalitet ne za pojedince, tvoj problem sto si se pronasao u samom postu

 

po meni ne odlicna cena ali sasvim pristojna, arena, bolji uslovi, bolji tim i bice bolja organizacija same utakmice i najbolji uslovi za treniranje...jbg mi uvek mozemo da se vratimo u Pionir sa RAtkovicom, Djumicem, KOprivicom i ostalim majstorima

 

kao sto sam i pre rekao, nama sa Balkana nije malo da damo novac na provod ili neke druge stvari ali kada treba da se odvoji za sezonsku, kartu za tekmu onda je mnogo...najbolje da je sve besplatno

 

i manje vise to je jedini nacin da pomognete klubu i da podrzite klub, klub nema nista od ovoga sto piskaramo po forumu, sezonska(ulaznica) i podrska ili kuci ili na strani...samo je to bitno

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stex said:

sto si se pronasao u ovom postu?

 

rekao sam za ljude generalno i za nas mentalitet ne za pojedince, tvoj problem sto si se pronasao u samom postu

 

po meni ne odlicna cena ali sasvim pristojna, arena, bolji uslovi, bolji tim i bice bolja organizacija same utakmice i najbolji uslovi za treniranje...jbg mi uvek mozemo da se vratimo u Pionir sa RAtkovicom, Djumicem, KOprivicom i ostalim majstorima

 

kao sto sam i pre rekao, nama sa Balkana nije malo da damo novac na provod ili neke druge stvari ali kada treba da se odvoji za sezonsku, kartu za tekmu onda je mnogo...najbolje da je sve besplatno

 

i manje vise to je jedini nacin da pomognete klubu i da podrzite klub, klub nema nista od ovoga sto piskaramo po forumu, sezonska(ulaznica) i podrska ili kuci ili na strani...samo je to bitno

A onaj ko nije spreman da da ove pare za sezonsku, on manje voli klub od tebe?

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Stex said:

i manje vise to je jedini nacin da pomognete klubu i da podrzite klub, klub nema nista od ovoga sto piskaramo po forumu, sezonska(ulaznica) i podrska ili kuci ili na strani...samo je to bitno

Ima još načina, da se spominje familija bagri iz uprave đe čulini đe ne čuli.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Stex said:

sto si se pronasao u ovom postu?

 

rekao sam za ljude generalno i za nas mentalitet ne za pojedince, tvoj problem sto si se pronasao u samom postu

 

po meni ne odlicna cena ali sasvim pristojna, arena, bolji uslovi, bolji tim i bice bolja organizacija same utakmice i najbolji uslovi za treniranje...jbg mi uvek mozemo da se vratimo u Pionir sa RAtkovicom, Djumicem, KOprivicom i ostalim majstorima

 

kao sto sam i pre rekao, nama sa Balkana nije malo da damo novac na provod ili neke druge stvari ali kada treba da se odvoji za sezonsku, kartu za tekmu onda je mnogo...najbolje da je sve besplatno

 

i manje vise to je jedini nacin da pomognete klubu i da podrzite klub, klub nema nista od ovoga sto piskaramo po forumu, sezonska(ulaznica) i podrska ili kuci ili na strani...samo je to bitno

 

Znaci ovakva proseravanja zasluzuju skroz drugaciji odgovor ali posto kontam da si jako mlad lik (da ne kazem klinac) dacu ti ovaj:

Zar ti mislis da medju svim navijacima Partizana ima onih koji daju kako ti kazes 50-60e + za jedno vece? Zar ne mislis da medju tim navijacima ima nekoga ko nema previse a ima zelju da gleda voljeni klub? Zar mislis da u ovoj banana drzavi nema mnogo nezaposlenih,siromasnih itd...da ne idem dalje.

 

Karte su jednostavno skupe i svi to vide i ne,nisi ti ili bilo ko drugi veci navijac ako kupis kartu za tekmu od onog koji ne kupi.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ja apsolutno ne mislim da su skupe. Skuplje da, ali skupe nikako. Proslogodisnje cene su recimo bile premale. Druga je to stvar sto zivimo u takvom vremenu da je vecini ovo trecina plate. I naravno da se mnogi pitaju gde idu te pare - da li u klupski ili sns budzet?! Ja zelim da verujem da idu u klub i zato cu kupiti kartu.
Sad samo ostaje pitanje koji sektor uzeti. Naravno da mi je ova cena od 7650din najpristupacnija. Znaci neki crni sektor zapd ili istok tribine do juga ili severa. Tegi rece da ce frakcije biti i citiram "kao u pioniru". Sad me brine to sto u ponudi nema taj suprotni deo tribina. Jos ovu online kupovinu zamisljam da ce biti telefonom, a ne da nadjes sebi mesto i direktnim klikom ga potvrdis. Cekamo 10h pa cemo videti.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Treba uzeti u obzir i to da ce samo za Arenu morati da platimo bar 450-500k evra za celu sezonu i to uzevsi u obzir da smo zbog Grbe dobili neki mini popust. Mada sam misljenja da cemo mozda na dresu imati neki mali natpis "Stark".
Da su cene ostale kao prosle sezone, klub bi bio na nuli samo ako bi prodao 15k sezonskih karata. Da li mislite da je to realno?! Kontam da su razmisljali da, zbog dobrog trenera i za sada finog rostera, navijacima koji su i prosle sezone pazarili kartu nece biti problem da plate tu razliku. Tako da ako se proda tih 3500 karata, da ce ostatak da se nadoknadi kroz dnevne karte. Verujem da za evropske utakmice nece biti problem. Tako da sto duze ostanemo u EC bolja ce zarada od prodaje karata biti.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Pričao sa društvom oko cene karata, pre nego što je objavljeno i promašio sam za 15ak%. 

 

Realno je bilo očekivati da budu nešto skuplje, ali mislim da su ipak preterali i da je ove godine trebalo ići na masovnost. Obrni, okreni, više para bi uzeli sa cenom od 5-6k. Mislim da nisu svesni koliko je ozbiljan eksperiment igranje ABA lige u Areni.

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, pepe sancez said:

Pa nece valjda Zvezda igrati ABA u Areni? 

Mislio sam da nece i Partizan, to je bas van svake pameti, eventualno da se igra derbi kao eksperiment i to sa prisustvom svih navijaca.

Ti ocekujes da ce Pionir da se zavrsi u roku? :classic_laugh:

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je u interesu igrača da igraju sve utakmice u istoj sali.

Sad se poklopilo renoviranje Pionira kako bi se probalo sa Arenom.

U svakom slučaju moramo prvih par nedelja u Arenu, a posle pretpostavljam da postoji gimnastika za vraćanje u Pionir ako ne bude bilo po planu i računu.

Ali svakako bolje nego 1 u Areni, pa 1 na strani, pa 1 u Pioniru, pa 1 na strani.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Luchifer89 said:

Ako Ostoja ne laže ( 😉 ) mi smo sa Grbavim potpisali na 5 godina, završio se pionir ili ne...

Možda KLS da se igra u hali sportova, ali sve do tog cirkusa će valjda biti  u areni

Pa ako se proda više sezonskih, nego što je kapacitet Hale sportova, nije realno da se igra tamo

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...