Jump to content

KK Partizan 2018/19


Nelson Bighetti

Recommended Posts

12 minutes ago, realno *w said:

Ok, čitam ovaj komentar veći ko zna koji put. I uvek imam isto pitanje, koje domaće igrače bi doveo? Kao tu, čuvenu, domaću osnovicu?

 

 

Mislim da je za Vas bitno da postavite ciljeve za ovu sezonu. Pa onda i tako da pravite tim. Sta Vam je cilj? Da iznenadite? Da napadnete ABA? EC? Razvijate mlade?

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Pavaroti said:

 

Mislim da je za Vas bitno da postavite ciljeve za ovu sezonu. Pa onda i tako da pravite tim. Sta Vam je cilj? Da iznenadite? Da napadnete ABA? EC? Razvijate mlade?

 

To je bar najmanji problem. Cilj je da se igra plejof ABA lige, prođe drugu/treću rundu ECa i to je to. Nadam se da će Pecarski dobiti neke fine minute, pozajmica Uroša mi se sviđa, ali neću mu biti tamo loše uopšte. 

 

U taj "koncept razvijamo mlade" verujem kada je klub u stanju da dovede 4-5 vrhunskih talenata, da ih drži par godina i onda dočeka da im sa recimo 21-22 godine da ključeve ekipe, kao što je bilo 13e recimo. Sa 2-3 talenata koji su u stadijumu "samo da ne useru previše kad uđu", takva "strategija" može da bude samo uvod u blamiranje koje ni tim klincima ne može puno toga dobrog da donese.

Edited by realno *w
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, realno *w said:

Ok, čitam ovaj komentar veći ko zna koji put. I uvek imam isto pitanje, koje domaće igrače bi doveo? Kao tu, čuvenu, domaću osnovicu?

 

 

Pa ja sam napisao sledece:

"...niti bas i ima mnogo mladih potencijala. Ipak, nije mi jasno zasto se odustalo od opcije da dovodimo neproverene koledž igrače ..."

 

Nemam ja problem da nema nase omladine ovde, jer Partizan je Internacionala 😄 , ali mi nije jasan rezon po kome dovodiš drvo od 30 godina iz druge italijanske lige umesto neko mlado drvo sa koledza kod kojeg postoji mrva potencijala, pa makar bio i onaj Brimah, kako vec. 

Link to comment
Share on other sites

Ja se nadam da će ovaj lik biti neki ubod tipa Faje za Zvezdu. 
Ko što je njega Tomić iskopao u Grčkoj gde je radio, nadam se da je tako i Trinkjeri ovoga u Italiji.
Ne znam baš za Fajeovu istoriju, ali je meni bar bio nepoznat pre dolaska u Zvezdu, a vidim i sad na wiki po klubovima u kojima je igrao.  
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Žanis Pejners je novo pojačanje Partizana NIS! Dvestapet centimetara visoki Letonac koji igra na pozicijama beka i krila, minule sezone je branio boje turske Darušafake. Za nacionalni tim svoje zemlje, Pejners je igrao na Evropskim šampionatima 2015. i 2017. 

KKP

dobrodosao_NOVI_04.jpg

 

  • Like 6
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Quote

Председник је изјавио да је држава дала "ненормалне" паре кошаркашким клубовима Звезди и Партизану да би могли да играју Евролигу и буду јаки и да други клубови имају право да се љуте због толиког улагања.

Gde su naši novci,možda nemaju žute banke, ili spremaju bombe u  septembru

Edited by Gile
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, goldberg said:

Peiners je prosle sezone bio jedan od najboljih igraca evroligaske ekipe. Super pojacanje.

 

Ne znam jesmo li gledali istog Peinersa. Bio je uzasan, mene je prilicno ukanalio na fantaziju. 🙂 Skolovan je on igrac ali je fizicki bas limitiran, na velikom broju utakmica je pravio 3 licne za par minuta pa se nije ni vracao u igru. Suterski je takodje podbacio.

 

Sto ne znaci naravno da se u KKP nece pokazati dobro ali do EL nivoa definitivno nije dobacio. 

Link to comment
Share on other sites

Žanis Pejners je novo pojačanje Partizana NIS! Dvestapet centimetara visoki Letonac koji igra na pozicijama beka i krila, minule sezone je branio boje turske Darušafake. Za nacionalni tim svoje zemlje, Pejners je igrao na Evropskim šampionatima 2015. i 2017. 
KKP
dobrodosao_NOVI_04.jpg
 
4157dd66a1e189dc353fc0697a6b7137.gif
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...