Jump to content

KK Partizan 2018/19


Nelson Bighetti

Recommended Posts

Jel moguce da je KKP odlucio da prodaje karte za trening utakmicu? Pa koliko ce cena za tribine biti za ABA I EC, ako za prijateljsku utakmicu prodajes karte po ovim cenama.

Ako  prihod ide u neke humanitarne svrhe pozdravljam,  u suprotnom  stvarno nema smisla prema svojim navijacim..

Edited by Šarac
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Šarac said:

Jel moguce da je KKP odlucio da prodaje karte za trening utakmicu? Pa koliko ce cena za tribine biti za ABA I EC, ako za prijateljsku utakmicu prodajes karte po ovim cenama.

Ako  prihod ide u neke humanitarne svrhe pozdravljam,  u suprotnom  stvarno nema smisla prema svojim navijacim..

Svuda u Evropi i Svetu  se naplacuju karte. Ne znam odakle ovo filozofiranje i provokacije sad. 😁

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice Kilpatricka, ne znam za koji novac bi igrao, ali ukoliko nije nesto preposterous deluje kao ok resenje. Prosecan je suter (ali takvi su i svi pominjani izuzev Blakeneya i Prepelica koji je otpao davno), ali je racionalniji i laksi za uklapanje u timsku kosarku. Slabo sam sta video u PAO-u, ali na osnovu epizoda u NBA i poslednje godine na Cincyu ume da koristi prodor i iznudi slobodna. Nije pojacanje koje oduzima dah, ali moze sigurno mnogo losije od ovoga.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Šarac said:

Covicu mrsh iz Zvezde sto si pustio preko 1.000 protiv Mornara za dz, direktno je ostetio KKCZ za siguran prihod.

Kakve veze Covic ima sa Partizanom? Covic je dorbocinitelj a Ostojic je neki djavo 😁 Eno i juniori Partizana su igrali protiv Dinamika u Areni,  eto ti jos materijala za pljuvanje. :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...