Jump to content

KK Partizan 2018/19


Nelson Bighetti

Recommended Posts

Gledam sad, biće i AEK fina proba. Lengoford, Macijulis, Kendrik Rej, Sloter, Stefan Janković...

 

edit: 

Novica "čuva" Jankovića, ovaj daje 30, Ostoja ide kod diretkora Aeka i traži da povuče Jankovića sa pozajmice, na kraju ipak popusti i za 100k$ ga proda.

Edited by realno *w
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

On ‎9‎/‎16‎/‎2019 at 8:12 AM, realno *w said:

Inače, u četvrtak je i promocija dresova.

 

Pre par dana sam držao u ruci prošlogodišnji dres (Novicin inače, uskoro na jednoj humanitarnoj aukciji, stay tuned). Ništa kvalitetnije nisam video, a nagledao sam se dresova. Recimo od jedne druge ekipe, renomirana marka, za klasu lošiji, ali bukvalno.

Jasno je još od onih Kappa krpa da je kod nas kvalitet dresova obrnuto proporcionalan kvalitetu ekipe 😀 

Link to comment
Share on other sites

Ovo danas vežbaju za sutra, ako sam dobro shvatio. A sutra se igra protiv AEK-a kad je i fudbal. Da li se moglo malo to promeniti? Ide mi više na k prepucavanje dve struje SNS-a, španska sapunica. Toliko zadrške imam u svemu ovome, mislim da će biti simpatična ekipica, a onda pogledaš od kojih para se plaća (ako se i plaća), kakve organizacione pomake pravimo.

Jedine dve pozitivne strane su mi što je tu Saša Pavlović i što je KKP gostovao na turniru kod Duletove ekipe, pa kao ipak ima nečeg dobrog, nešto dobro rade.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Referent said:

Ovo danas vežbaju za sutra, ako sam dobro shvatio. A sutra se igra protiv AEK-a kad je i fudbal. Da li se moglo malo to promeniti? Ide mi više na k prepucavanje dve struje SNS-a, španska sapunica. Toliko zadrške imam u svemu ovome, mislim da će biti simpatična ekipica, a onda pogledaš od kojih para se plaća (ako se i plaća), kakve organizacione pomake pravimo.

Jedine dve pozitivne strane su mi što je tu Saša Pavlović i što je KKP gostovao na turniru kod Duletove ekipe, pa kao ipak ima nečeg dobrog, nešto dobro rade.

Šta tačno radi Saša Pavlović u KKP?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Poodle Care said:

Član UO.

 

Inače ovaj plan priprema, trening utakmice, protivnici, hale... sve je to rezervisano još pre mesec dana, pre plasmana FKP u LE.

Ok, sve to stoji, ali zar ne misliš da bi bilo kul pomere gore-dole jedan dan ili da probaju nešto slično? 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Referent said:

Ovo danas vežbaju za sutra, ako sam dobro shvatio. A sutra se igra protiv AEK-a kad je i fudbal. Da li se moglo malo to promeniti? Ide mi više na k prepucavanje dve struje SNS-a, španska sapunica. Toliko zadrške imam u svemu ovome, mislim da će biti simpatična ekipica, a onda pogledaš od kojih para se plaća (ako se i plaća), kakve organizacione pomake pravimo.

Jedine dve pozitivne strane su mi što je tu Saša Pavlović i što je KKP gostovao na turniru kod Duletove ekipe, pa kao ipak ima nečeg dobrog, nešto dobro rade.

 

Misliš prekosutra? Je l' baš u 9 utakmica ili? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...