Jump to content

KK Partizan 2018/19


Nelson Bighetti

Recommended Posts

Odlično izgledamo, tranzicija, pik igra, kontrola skola, raduju posebno naši Zagorac i Jaramaz.

 

Posebno sam zadovoljan kako smo odbili nalet Fenera na kraju, disciplinovano, nismo srljali i isplatilo nam se.

 

Ne mogu da procijenim krajnje domete, na kraju krajeva još nije ni roster zaokružen, ali ćemo se ove sezone nagledati košarke sigurno.

 

Link to comment
Share on other sites

Utisci posle dve odgledane utakmice:

 

1. Zagorac opravljen - čovek se vidno ne krivi kao što je prošle sezone to radio, prosto bolje ide, a da ne pominjem trk, šut, stav... samo napred, njemu verovatno treba cela sezona plus još sledeće leto slobodno da se još sredi, ali ovo deluje da ide na bolje (pu pu pu, da kucnem u drvo...)

 

2. Jaramaz bolji - i dalje je kamenjar, i to će se možda promeniti tek kad dođe u neke zrelije godine, ali je brži, skočniji i jači.

 

3. Sviđa mi se prateća ekipa - malo brine Art, ali opet tu je Mozli koji ima pravi ratnički stav na terenu, Volden takođe. Zabrinjava me šut Tomasa (možda sam samo navuko traume od naše crne kamenjarske braće koja je prodefilovala našim klubom poslednjih godina), ali je sve drugo u redu, dobar stav, skok, trk, tehnika...

 

4. Gorda van forme, ali nek bude u formi malo kasnije, ne mora sad.

 

Kako će svi da stanu u tim? I gde će veliki Birč? Mada, nek ima dobrih igrača, lako ćemo sa tim ko će da igra a ko će da odmara...

 

Možda nisam preveliki optimista, ali nisam pesimista, što mi je za ovu fazu godine sasvim dovoljno.

Edited by Dzep
Link to comment
Share on other sites

Inače, u četvrtak je i promocija dresova.

 

Pre par dana sam držao u ruci prošlogodišnji dres (Novicin inače, uskoro na jednoj humanitarnoj aukciji, stay tuned). Ništa kvalitetnije nisam video, a nagledao sam se dresova. Recimo od jedne druge ekipe, renomirana marka, za klasu lošiji, ali bukvalno.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, realno *w said:

Pa Srđan sinoć reče da će to ujedno biti i promocija novih dresova, nema smisla da bude zatvorena tekma.

 

Da, da, kasnije sam pročitao tvoj post. 

Super. 

 

Ja sam bio mlađi i ne baš u mogućnosti da dolazim na predstavljanje tima koje se pre održavalo na Kalemegdanu(čini mi se?), a uvek mi je lepo izgledalo. 

Pa mi je ovo isto lepo dođe, pogotovo jer ne igramo prvih nekoliko tekmi kod kuće. 😄

Edited by uvrnuto
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...