Jump to content

KK Partizan 2018/19


Nelson Bighetti

Recommended Posts

Ja imam problem da se emotivno vežem za ovu ekipu  Partizana,

što nikad nije bio slučaj, čak i kad smo imali krš ekipe (vidi pod zadnjih 5-6 godina)

 

Znam da sam mator, ali nedostaje mi Dule i TNT kao značajan faktor,

nedostaju mi domaći igrači kao značajan faktor.

Sad imamo Zagora, donekle Jareta i Novicu epizodistu. Dobro, stize i Birč...

 

Sva pojačanja deluju za sada i više nego dobro.

Ali tek treba da me kupe, kad počnu ozbiljne utakmice, verujem da hoće.

 

Bilo mi je žao kad je Pecarski zapalio, ali mi se čini kao dobra odluka obostrano.

A mali Miletić deluje baš, baš fino.

 

I što je najvažnije, izgleda da više nemamo brainfart-ova u timu.

Dobro, znam, stiže i Birč :classic_blush:

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Dobro izdanje, brza tranzicija, dosta poena iz asistencija, fino smo gradili koš. Za ovu fazu priprema više nego dobro. Sutra prva ozbiljna provjera ove sezone od 19:30 samo na kanalima SK(2).

Sei bella come brkovi de Damir Markota.

Damir - boogie nights - Markota

Link to comment
Share on other sites

Slučaj Gajdobra!
 
21.9. protiv Hercegovca iz Gajdobre. [emoji1]
Kažu, trebalo bi da igraju juniori i koji senior. 
 
Ima smisla, Hercegovac je krenuo da vazdiže iz beton lige Dangubić (inače Nemanjin rođak), koji je šerif u selu i hardcore grobos.
Inače 90% sela navija za partizan + su najzad otvorili sportsku dvoranu.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Luchifer89 said:

Ima smisla, Hercegovac je krenuo da vazdiže iz beton lige Dangubić (inače Nemanjin rođak), koji je šerif u selu i hardcore grobos.
Inače 90% sela navija za partizan + su najzad otvorili sportsku dvoranu.

 

Da, da, jedni od glavih favorita su u 2. srpskoj. A što se tiče hale, pretpostavio sam da je tako nešto u pitanju. 

Link to comment
Share on other sites

Miletić je baš kratak, trenutno ne raspolaže nijednim napadačkim potezom, ali za početak kucanja, zicer, of. skok. 

 

Telo dosta slabo, malo je reći da bi bilo jako dobro da celu godinu posveti jačanju istog. Plus da uleti svaku drugu ABA tekmu i odigra 10-15 min. 

 

****

 

Elem, jasno mi je kakav je Gaudlok strelac, koja je to reputacija, sve stoji. Ali ja jednostavno ne vidim takvog igrača u ovoj ekipi. Ovde apsolutno niko ne davi loptu, imamo jako dobar protok. Takođe, u ovom timu za sada nema nekih defanzivnih kratera, nekog igrača kojeg bi protivnik baš namenski napao i napravio štetu.

 

Edited by realno *w
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, realno *w said:

Miletić je baš kratak, trenutno ne raspolaže nijednim napadačkim potezom, ali za početak kucanja, zicer, of. skok. 

 

Telo dosta slabo, malo je reći da bi bilo jako dobro da celu godinu posveti jačanju istog. Plus da uleti svaku drugu ABA tekmu i odigra 10-15 min. 

 

****

 

Elem, jasno mi je kakav je Gaudlok strelac, koja je to reputacija, sve stoji. Ali ja jednostavno ne vidim takvog igrača u ovoj ekipi. Ovde apsolutno niko ne davi loptu, imamo jako dobar protok. Takođe, u ovom timu za sada nema nekih defanzivnih kratera, nekog igrača kojeg bi protivnik baš namenski napao i napravio štetu.

 

 

Sa ovim se apsolutno slazem,to mu je bas nedostatak da bi ozbiljnije konkurisao za poziciju,mada mlad je momak,nije neradnik bas naprotiv...

Njegova najveca prednost trenutno je pokretnost u odnosu na njegovu visinu (oko 212-213cm)

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, goofy said:

Ja imam problem da se emotivno vežem za ovu ekipu  Partizana,

što nikad nije bio slučaj, čak i kad smo imali krš ekipe (vidi pod zadnjih 5-6 godina)

Takodje, nemam za sada nikakvu reakciju na ovaj KKP, koncepcija mi se izrazito ne svidja, Trinchieri pocinje da mi biva sumnjiv. Ove sezone ce morati da zasluze podrsku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovaj Partizan mi liči na neki Šole. Nekoliko belaca i gomila prosečnih tamnoputih igrača. Pitam se šta će biti ako pokidaju regularni deo ABA-a, da li će dozvoliti 'prepošteni' da Partizan osvoji ligu ili će da se isceniraju incidenti po sistrmu BOLJE DA KOMŠIJI CRKNE KRAVA, nego da veći deo populacije 'ostane u mraku'.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Ovaj Partizan nema sta da trazi protiv evroligaskih ekipa i to je (skoro) sve sto o njemu treba da se zna.

 

Ima ekipa odredjeni kvalitet, bice tu sigurno dobre kosarke pa cak i lepih pobeda. Medjutim, to je ipak najvecim delom drugi esalon bez dovoljno (mladih) igraca koji imaju prostor za znacajan napredak.

 

Svidja mi se sta Jaramaz donosi timu, ali ne verujem da moze da bude drasticno bolji nego sto je danas. Slicno, Zagorac ovih dana igra za sve pare i generalno ima najveci prostor da donese dodatnu vrednost, ali ne verujem da je on to u stanju da uradi. Posebno ne u odlucujucim utakmicama jakog intenziteta i ostre kosarke. Pejdz isto moze da bude dosta bolji i tu se prostor za X faktor zavrsava.

 

Trinkijeri mozda gotivi duhovnog vodju, ali cudotvorac nije i sumnjam da ce da postane. Sve u svemu, Ikebana 2.0.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...