Jump to content

KK Partizan 2018/19


Nelson Bighetti

Recommended Posts

2 hours ago, Poodle Care said:

tegi

 

 

Bogami, Novica trenira, kad nabije kondiciju za 5 minuta tamo u februaru, nećemo znati koga na 4.

 

Edit: zapucao mi fon, pa sam objavio 3 ista posta. Nadam se da sam sad hajdovao i za vas, ne samo za sebe. Ne znam kako funkcioniše. 

Edited by uvrnuto
Link to comment
Share on other sites

Quote

Đorđe Gagić će karijeru nastaviti u Arisu, javlja grčka Gazeta. Posle najavljenog transfera Marka Pecarskog, još jedan igrač koji je nastupao za Partizan prošle sezone karijeru nastavlja u Grčkoj, u istom timu. Ranije smo pisali da Stefan Janković će karijeru nastaviti u AEK-u. Danas je dan za odlazak Partizanovih igrača u ovu blisku nam zemlju.

Mozzartsport

Link to comment
Share on other sites

ovo moze da ispadne vrlo dobra ekipa uz poklapanje kockica i kvalitetan rad

 

tanki ste na sg, ako uopste postoji verovatnoca da se zavrsi Gaudlok to bi bila sasvim druga dimenzija, postajete ozbiljan kandidat za osvajanje ABA, pre svega zbog toga sto ce kicmu ciniti igraci kojima se hebe za Crvenu Zvezdu i koji nisu naviknuti da skidaju gace pred nama

Link to comment
Share on other sites

Đorđe Gagić će karijeru nastaviti u Arisu, javlja grčka Gazeta. Posle najavljenog transfera Marka Pecarskog, još jedan igrač koji je nastupao za Partizan prošle sezone karijeru nastavlja u Grčkoj, u istom timu. Ranije smo pisali da Stefan Janković će karijeru nastaviti u AEK-u. Danas je dan za odlazak Partizanovih igrača u ovu blisku nam zemlju.
Mozzartsport
877322743eef50c908d594026adae356.gif
  • Like 3
  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

Ne znam kako Farel može, al ja nisam hepi...tm

 

 

Gaudluk aka najgori privatnik u istoriji Evrolige, koji je uz to prošle godine bio povređen 6-7 meseci i niko ga nijednom nije spomenuo u Evropi, čitavog leta?  Ok, jeste on bio brutalan strelac, sve stoji, ali beše to pre 3 godine. Još uvek se nadam nekom mlađem igraču,  možda ugovoru na 2 godine, etc...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, SunZero said:

postajete ozbiljan kandidat za osvajanje ABA, pre svega zbog toga sto ce kicmu ciniti igraci kojima se hebe za Crvenu Zvezdu i koji nisu naviknuti da skidaju gace pred nama

 

Ovde si bacio bas tesku ciglu. Problem KKP-a poslednjih godina svakako nije skidanje gaca. Osudjenost na mediokritete svih vrsta, boja i oblika iz citave palete razlicitih razloga, donela je konstantnu i hronicnu kvalitativnu inferiornost. KKP vec godinama ne moze da napravi tim koji ce izaci na crtu ne samo CZ, vec ni ostalim kontenderima iz regiona, poput Buducnosti i Cedevite. Grozna hrpa nesumnjivih i cistih kosarkaskih  amatera je prodefilovala Partizanom za samo nekoliko sezona i sad mi pricamo o spustanju donjeg vesa... Malo je neozbiljno, zaista.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...