Jump to content

KK Partizan 2018/19


Nelson Bighetti

Recommended Posts

3 hours ago, Stondisha said:

 

momak stvarno izgleda košarkaški, visok, zategnut ko sajla, ima dres i duboke patike za basket... i  to je to. 

Gagic zategnut? Mozda onomad kad se dobacivao sa Bobijem preko celog terena. Gagic iz prosle sezone je imao vidno visak kilograma i manjak kondicije. I onda dobijes igraca koji se bori da uhvati vazduh posle 5 minuta, ali zato moze u svakom trenutku da izgubi fokus i napravi neko sranje. Samo lud covek bi ga pozeleo u timu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Meni se nekad činilo da to namerno radi, da se predstavi kao neko ko daje milion posto sebe, blabla. Takođe sa onim njegovim mlataranjima rukama posle faula, kao da ga je buldožer udario, on kao podnosi žrtvu i tako. Ne znam ni kako da vam objasnim.

 

Edited by uvrnuto
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, AgroUrban said:

Ček, jel smo mi najvece povrede imali pod Koprivicom?

Ne treba sumnjati u Koprivicu. Nemam insajd info, ali ovo sto sam procitao i vidio putem medija su samo pohvale. U konacnom, dio je i najveceg rezultata Partizana u poslednjih dvije decenije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, uvrnuto said:

Kaže Tegeltija da je Pecarski dobio raskid.

A nešto je sav zagonetan ovih dana, pominje još neki odlazak. Usraću se od njega. 

 

Edit: pominje odlazak S. Jankovića

Ali ne sporazumni raskid, već na arbitraži KSS-a, kasne plate?

Link to comment
Share on other sites

Bez zelje da vam stajem na zulj, ali imacete instant ekipu ove godine bez ikakve buducnosti. Skoro sve ugovori na godinu dana, maltene bez baze igraca za sledecu sezonu.Kratkorocno mozete imati dobre rezultate, cak se i poterati za ABA titulu, jer vam je ekipa konkurentno napravljena ocigledno po Trinkijevom zahtevu, ali vam razmiljanje na duge staze ne obevaca.Jedino ako se SJ i Ali ne vrate sledece godine preobraceni u lidere, a Zagorac i Jare ne polude kao nikad do sad

Edited by Gudura
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...