Jump to content

Rogers cup 2019.


zoe Bg

Recommended Posts

4 hours ago, Boxy said:

Danas je zreb, 4:30pm po lokalnom, Krajinovic mozda uleti u glavni zreb

 

 

 

 

https://twitter.com/EntryLists/status/1157204828289978368

Quote

Entry List Updates @EntryLists

Potential SEs into Montreal (1 spot): Gojowczyk (127) can take the SE if he beats Edmund. Otherwise, Gombos (137) can get the spot against Kyrgios. If the SE isn't used, the next direct acceptance will enter (currently Fucsovics) even if the draw has already been made.

Ovo valjda znaci da ako se izbaci SE onda bi Krajinovic upao u zreb (ako ja ovo dobro tumacim) posto je ovaj twit bio pre ovog o odustajanju Verdaska.

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Pospišil i FAA su valjda notable samo za Kanađane :classic_biggrin: a tek mučeni Dimitrov, ne sećam se kad je on nešto odigrao... :classic_sad:

Edit: kad pomenuh Dimitrova, evo i Čilić je već izgubio prvi set u Vašingtonu...

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Green23 said:

Meni se čini kao da Vavrinka i Dimitrov igraju na svakom drugom turniru 

 

Bukvalno, ali bukvalno isti osećaj sam imao kada sam video žreb :lol_2::lol_2::lol_2:

 

I kao...da pogledam....however....oni su do sada igrali samo 9 puta :classic_wacko: i Stanimal vodi 5:4

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

@Borko ups, mozes ovo gore da prebacis na ATP turnire, nije za ovu temu (promasila sam).

 

Inace, vidim da Jovana Jaksic igra kvalifikacije za Rodzers kup (posle milion godina, ako se ne varam, igra neki mec).

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, wwww said:

@Borko ups, mozes ovo gore da prebacis na ATP turnire, nije za ovu temu (promasila sam).

 

Inace, vidim da Jovana Jaksic igra kvalifikacije za Rodzers kup (posle milion godina, ako se ne varam, igra neki mec).

Igrala je i kvalifikacije za San Jose, a redovna je na ITF turnirima

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...